320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kui jätkata juba, siis Järvela, Vaher, Süvari, Kaljuveer, Kalvet, Susi. Mõned peaksid ikka olema . Ainult Otile suunatud see päris kindlasti ei oleks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Kas Eestis ongi ainuke jalgpallist huvituv ajakirjanik Ott Järvela?
      No oletame, et ma töötan Tartu Postimehes. Mis ma selle pressikaga erilisemat teen, mida ma ise oma klubi peatreeneri juurde jalutades ei saavuta, keda seal niikuinii pole? Või mitu toimetust meil on, kes üldse jalgpallist midagi teevad?

      Ehk kõige olulisemana: mis see pressikas ajakirjanikele annaks, mida nad telefonitsi ja palju mugavamalt ning kiiremalt ära teha ei saa?

      See, et Kuressaare või Narva treener seal oleks, ei tähenda ju kuidagi, et nende sealolu kedagi huvitaks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        [QUOTE=Kuno;1300729]Varikonto "Juri89" ära provotseeri

        Jah loomulikult oli see väike provokatsioon aga asjal on pointi ka, kogu eesti ei tule teie mänge vaatama seda sa ju tead aga nõmme kalju nagu nimi on võiks olla nõmmekale südamelähedane aga hetkel ei ole, pead nõustuma ju. Tehke oma kampaaniad eristumisele, see võiks olla teie edu võti, hetkel olete nagu ajax, ainult parema staadioni, korralduse ja supiga.

        Kommentaar


          Üldiselt võiks kutsuda mõnele mängule Remi Gaillardi või siis võtab keegi eestlane asja oma õlule. Igatahes mingi taolise aktsiooni võiks mõnel mängul alustuseks ära teha küll: http://www.youtube.com/watch?v=Rp0ksbz0mtE

          Kommentaar


            Ilus unistus, kuid iseasi kui reaalne: olen pikemat aega mõelnud, et näiteks ETV-s võiks olla igal pühapäeval umbes poole või tunniajane saade, kus arutletakse kõige selle üle, mis eesti jalgpallis nädala jooksul toimud on. Saab arutleda probleemide üle ja mis peamine: selle kaudu on võimalik jalgpalli eestlaste rohkem kätte tuua. Kui nüüd juba unistamiseks läks, siis ideaalne saatejuht oleks minu arvates selleks Priit Kuusk.

            Kommentaar


              Ma ei ole sinuga nõus ja kuna ma ei tea kes sa oled, sest sa ei julge erinevalt minust oma enda nimega sõna võtta, siis ei saa ma ka sinu pläma tõsiselt võtta. Tõenäoliselt ajas minu kommentaar kedagi jälle närvi ja nüüd vaja ennast siin kuidagi välja elada. Mul on hea meel kui te seal närvi lähete, sest seda jama on juba raske kõrvalt vaadata... MINGE NÄRVI, KIRUGE MIND, KIRUGE KALJUT, VIHAKE KALJUT, VIHAKE MIND, AGA RSK HAKAKE TÖÖLE SELLE NIMEL, ET MEIE KODUNE JALGPALL KUSKILE ARENEKS. ME KULUTAME OMA AEGA JA RAHA, ET TEIE LIIGAS OSALEDA, OLEKS AUS KUI TE VASTATE VÄHEMALT SAMAGA!
              Vabandage minu otsekohesust, aga ma julgen oma arvamust avaldada ja see on PASK mis toimub!

              [QUOTE=Juri89;1300749]
              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Varikonto "Juri89" ära provotseeri

              Jah loomulikult oli see väike provokatsioon aga asjal on pointi ka, kogu eesti ei tule teie mänge vaatama seda sa ju tead aga nõmme kalju nagu nimi on võiks olla nõmmekale südamelähedane aga hetkel ei ole, pead nõustuma ju. Tehke oma kampaaniad eristumisele, see võiks olla teie edu võti, hetkel olete nagu ajax, ainult parema staadioni, korralduse ja supiga.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Kunagi eetris olnud saated võiks normaalsel kellaajal küll taastada. Jalgpallipäevik ja Lisaaeg olid väga muhedad asjad. Viimase puhul olid saatejuhid loomulikult valed.

                Kommentaar


                  Ma arvan, et EJL oleks võimu kutsuda üks kõik keda, kas või Beckham ise mõnele ML mängule patrooniks... Kui Brasiilia koondis siia juba suudeti tuua, siis mõni "best before" kuupäeva ületanud tippmängija siia toomine ei tohiks ju probleem olla

                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Üldiselt võiks kutsuda mõnele mängule Remi Gaillardi või siis võtab keegi eestlane asja oma õlule. Igatahes mingi taolise aktsiooni võiks mõnel mängul alustuseks ära teha küll: http://www.youtube.com/watch?v=Rp0ksbz0mtE
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kuno, aga faispukis ajasid laimujuttu, ei suvatsenud isegi fakte kontrollida. See ei ole ilus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kunagi eetris olnud saated võiks normaalsel kellaajal küll taastada. Jalgpallipäevik ja Lisaaeg olid väga muhedad asjad.
                      100% nõus (va saatejuhtide osa). Isegi a'la Delfi Basket oleks väga super. Võiks PMile või SLÕle ju pakkuda küll.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        NB! Ainuüksi tänase MEISTRILIIGA mängu korralduse eest Lasnamäel tuleks keegi avalikult ülesse puua... MIS ASI SEE OLI? Meie võõrleegionäärid said kultuurishoki... 5 eur pilet, peldikut pole, juua osta ei saa, süüa osta ei saa... soovitus kõlas nii: MINGE STATOILI AFFID! Vihma käes oli 5 kalju fänni kellest kaks tudisesid külmast ja tahtsid suitsuga endale sooja teha.. No palju ei puudunud, et nad oleks kohe seal samas maha lastud... Idiootidele ei tasuks anda nimetust TURVA kuskil on mingi hall ala ja inimlikkus... PAHA!
                        Ütlen ausalt kõrvalt vaadates jääb küll mulje, et KEDAGI EI KOTI SEE ASI, miks siis üldse Meistriliigat korraldada kui endal huvi puudub? Lööge või maha, MA EI MÕISTA!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          [QUOTE=Kuno;1300755]Ma ei ole sinuga nõus ja kuna ma ei tea kes sa oled, sest sa ei julge erinevalt minust oma enda nimega sõna võtta, siis ei saa ma ka sinu pläma tõsiselt võtta. Tõenäoliselt ajas minu kommentaar kedagi jälle närvi ja nüüd vaja ennast siin kuidagi välja elada. Mul on hea meel kui te seal närvi lähete, sest seda jama on juba raske kõrvalt vaadata... MINGE NÄRVI, KIRUGE MIND, KIRUGE KALJUT, VIHAKE KALJUT, VIHAKE MIND, AGA RSK HAKAKE TÖÖLE SELLE NIMEL, ET MEIE KODUNE JALGPALL KUSKILE ARENEKS. ME KULUTAME OMA AEGA JA RAHA, ET TEIE LIIGAS OSALEDA, OLEKS AUS KUI TE VASTATE VÄHEMALT SAMAGA!
                          Vabandage minu otsekohesust, aga ma julgen oma arvamust avaldada ja see on PASK mis toimub!

                          Su julgus on imetlusväärne ja mina olen viimane, kes sind/kaljut vihkab või kirub ja veel vähem sellest tõhjast närvi lähen samuti jalkaliit jätab täiesti külmaks. Lihtsalt loen neid asju siin ja tundub, et kalju muud kui teeb ja on eeskujuks kõigile aga asi on aastast aastasse ikka samasugune ja publik isegi väheneb, kui suureneb? mis värk on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kuno, aga faispukis ajasid laimujuttu, ei suvatsenud isegi fakte kontrollida. See ei ole ilus.
                            Urmar sina ole parem tasa.. laimujuttu... Läksid ka närvi millegi peale või? Ilus ei ole see kui te seal feissbuki laimujutte loete, selle asemel, et reaalselt midagi ära teha.
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Ma kirjutasin selle kohta pika loo mis värk on... kui paar lehte tagasi lähed, siis seal on ilusti kirjas "MIS VÄRK ON"!
                              Tänane värk oli Ajaxi mäng Lasnamäel... ja neid värke on iga nädal.. kord näidatakse telekast kallil reklaami ajal eelmise nädala vananenud reklaame jne jne... EJL eelarve PEAKS lubama endale palgata spetsialiste kes reaalselt teavad ka mida nad teevad.
                              PRAEGU KÄIB PIGEM KIIBITSEMINE, ÜKSTEISE HALVUSTAMINE, NÄPUGA NÄITAMINE ... AEG OLEKS ÜHE LAUA TAHA ISTUDA JA ASJU ÄRA TEHA, MITTE KIIBITSEDA JA MAALIDA OMA TEGEVUSEST SUURE PILDI MIS TEGELIKULT ON NULL!

                              NB! Mul on hea meel, et sa mind ja Kaljut ei vihka Ma ei vihka ka kedagi otseselt, aga ma vihkan ebaprofesionaalsust ja hoolimatust!


                              [QUOTE=Juri89;1300762]
                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              Ma ei ole sinuga nõus ja kuna ma ei tea kes sa oled, sest sa ei julge erinevalt minust oma enda nimega sõna võtta, siis ei saa ma ka sinu pläma tõsiselt võtta. Tõenäoliselt ajas minu kommentaar kedagi jälle närvi ja nüüd vaja ennast siin kuidagi välja elada. Mul on hea meel kui te seal närvi lähete, sest seda jama on juba raske kõrvalt vaadata... MINGE NÄRVI, KIRUGE MIND, KIRUGE KALJUT, VIHAKE KALJUT, VIHAKE MIND, AGA RSK HAKAKE TÖÖLE SELLE NIMEL, ET MEIE KODUNE JALGPALL KUSKILE ARENEKS. ME KULUTAME OMA AEGA JA RAHA, ET TEIE LIIGAS OSALEDA, OLEKS AUS KUI TE VASTATE VÄHEMALT SAMAGA!
                              Vabandage minu otsekohesust, aga ma julgen oma arvamust avaldada ja see on PASK mis toimub!



                              Su julgus on imetlusväärne ja mina olen viimane, kes sind/kaljut vihkab või kirub ja veel vähem sellest tõhjast närvi lähen samuti jalkaliit jätab täiesti külmaks. Lihtsalt loen neid asju siin ja tundub, et kalju muud kui teeb ja on eeskujuks kõigile aga asi on aastast aastasse ikka samasugune ja publik isegi väheneb, kui suureneb? mis värk on?
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Mul pole mõtet end siis vahele segada, kuid ma olen aru saanud, et selle teema eesmärk on edendada jalgpalli, mitte omavahel maid jagada ja kritiseerida teineteist. Põhimõtteliselt, kas keegi teab kedagi, kes saaks uurida seda, kas on võimalik kord nädalas mingi eesti jalgpallile orienteeritud saadet läbi viia? Ma arvan, et sellest poleks suurt kasu kui mina, täiesti tundmatu inimene, saadaksin lihtsalt mingile asjaosalisele EJL-s oma meili( tõenäoliselt lendaks see kohe junk maili), mõistlikum on kui keegi, kes neid asjapulki tunneb, saaks näost näkku seda ideed tutvustada!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X