320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    197 tegelast ehk tuleb kokku
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Ma pakun 2500

      Kommentaar


        mitte rohkem kui 250
        FCF Forever

        Kommentaar


          [QUOTE=PETSINHO;1077515]Natuke nukker, et kahe liidri omavahelist heitlust jälgis täna vaid 170 silmapaari ja mäng oli täielikult välja reklaamimata.

          vaatasin telekast.
          FCF Forever

          Kommentaar


            vastuseks pakuks 333
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Pakuksin Jalgpalliliidule omase 800.

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Natuke nukker, et kahe liidri omavahelist heitlust jälgis täna vaid 170 silmapaari ja mäng oli täielikult välja reklaamimata.

                Kallid foorumlased, siinkohal teen teile ettepaneku arvata ära järgmise Kalju ML-i kodumängu publikunumber (kalju-flora) 12 septembri mängus. Kõige lähemale pakkujale auhinnaks Nõmme Kalju VIP kaart!
                Ennustan 1800 inimest
                Kuigi mine sind hullu tea ehk suudad kohale meelitada ligi 4000 isegi

                Kommentaar


                  Koos säästukaga miski 328. Vaatasin ükspäev aiatagused puud üle - kust parem vaade oleks - head ei ole.
                  aia poosuse tribüün pole veel selge!
                  pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                  Kommentaar


                    Pakun 210.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Kõige lähemale pakkujale auhinnaks Nõmme Kalju VIP kaart!
                      Ma ei paku midagi, sest äkki läheb pihta ja mis ma siis selle jamaga peale hakkan??? Keegi kuskil siin foorumis proovis oma hooajapileteid kõva alega maha müüa, aga ei läinud õnneks. Muidu arvaks ära küll

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Natuke nukker, et kahe liidri omavahelist heitlust jälgis täna vaid 170 silmapaari ja mäng oli täielikult välja reklaamimata.

                        Kallid foorumlased, siinkohal teen teile ettepaneku arvata ära järgmise Kalju ML-i kodumängu publikunumber (kalju-flora) 12 septembri mängus. Kõige lähemale pakkujale auhinnaks Nõmme Kalju VIP kaart!
                        Ma ei viitsinud isegi telekast seda jama vaadata.
                        Ei paku pinget ja seda näitab ilmekalt nr 170
                        Aga kus olid lasnamäe vandid ja sillamäe kittyd, seda ma ei tea.
                        Ja üldse, miks peaks eestlane minema vaatama kahe vene klubi omavahelist madistamist?

                        Kommentaar


                          Pakun 645 pealtvaatajat.

                          Kommentaar


                            Vahekokkuvõte meie sportlikust üritusest räägib seda...

                            197, 210, 250, 300, 328, 333, 645, 800, 1800, 2500

                            Nagu näha, siis seniste pakkumiste põhjal on kõikumine suur. Aga andke tuld, VIP kaart ootab teid.
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                              Natuke nukker, et kahe liidri omavahelist heitlust jälgis täna vaid 170 silmapaari ja mäng oli täielikult välja reklaamimata.

                              Kallid foorumlased, siinkohal teen teile ettepaneku arvata ära järgmise Kalju ML-i kodumängu publikunumber (kalju-flora) 12 septembri mängus. Kõige lähemale pakkujale auhinnaks Nõmme Kalju VIP kaart!
                              Kus ja kellele reklaamida, kas Lasnamäe kanalis, kõrvuti Savika umbkeelsele kutsele umbkeelsetele, kellegi Aleksius kurat-teab-mitmenda No Pasaran nimelise plošadi avamisele.
                              Ei huvita vene satside omavaheline madistamine eestlasi ja tundub, et Lasnagorski-Maardu tublisid vanapapisid samuti. Sillamäe kaak, ilma võimaluseta heroiinilaks kusagilt veeni varastada, pealinna ei eksi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Ma ei viitsinud isegi telekast seda jama vaadata.
                                Ei paku pinget ja seda näitab ilmekalt nr 170
                                Aga kus olid lasnamäe vandid ja sillamäe kittyd, seda ma ei tea.
                                Ja üldse, miks peaks eestlane minema vaatama kahe vene klubi omavahelist madistamist?
                                Nii lasnamäe vandid kui Sillamäe kittyd olid ilusti kohal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X