320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Publiku juurdekasv Eestikatel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui ma enne kahte üles ärkan siis loodan et säästukal veel ruumi on, tahax kohal olla seal. kus asetsevad LWB?

    Kommentaar


      ahaha---hhhhahah!!!
      Nalja te oskate tõesti teha! 15002 ütlen!

      Sellise ulme koguse kohta oleks minu meelest säästusektor ainuke hea koht mängu vaatamiseks. vaate pind on kõrgemal ja näeb üle teiste peade.
      Kui tõesti juhtub, et tuleb 2-3 tuhat inimest kohale siis peaksite kindlast kaaluma mäepoolsele staadioni küljele lisatribüüni ehitamist. kusjuures mahub - isegi puid ei pea maha võtma. Kõigest mõned oksad.
      pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas almar Vaata postitust
        kui ma enne kahte üles ärkan siis loodan et säästukal veel ruumi on, tahax kohal olla seal. kus asetsevad LWB?
        Kui sa LWB gruppi tahad minna, siis jää parem üldse koju. LWB ei asetse ammu enam säästukal ja iga nende tehtud laul summutatakse Roosade Pantrite poolt

        Kommentaar


          ma olen aru saanud, et LWB on rahulikult koos roosadega koos jälle.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            ma olen aru saanud, et LWB on rahulikult koos roosadega koos jälle.
            Võib nii öelda jah

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              ma olen aru saanud, et LWB on rahulikult koos roosadega koos jälle.
              Rahulikult või mitte aga omad asjad saime ära klaaritud ja nüüd oleme keskendunud oma lemmikute toetamisele rohkem kui millegile muule. Mõlemad, nii LWB kui ka Roosad Pantrid on Nõmme Kalju fännid mängudel ollakse KOOS meeskonda toetamas.

              Kommentaar


                Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                Kui tõesti juhtub, et tuleb 2-3 tuhat inimest kohale siis peaksite kindlast kaaluma mäepoolsele staadioni küljele lisatribüüni ehitamist. kusjuures mahub - isegi puid ei pea maha võtma. Kõigest mõned oksad.
                Sinna ei tohi midagi ehitada, võta teadmiseks, sest ala kuulub maastikukaitse ala alla!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                  Kui sa LWB gruppi tahad minna, siis jää parem üldse koju. LWB ei asetse ammu enam säästukal ja iga nende tehtud laul summutatakse Roosade Pantrite poolt
                  On nad kunagi säästukal olnud? see summutamisjutt on ikka tore nali sul. Kes seal eesotsas siis laule orgunnima hakkab ja kes kaasa läheb? kas see siis ongi summutamine? NALJATILK OLED

                  Kommentaar


                    Algselt postitas almar Vaata postitust
                    On nad kunagi säästukal olnud? see summutamisjutt on ikka tore nali sul. Kes seal eesotsas siis laule orgunnima hakkab ja kes kaasa läheb? kas see siis ongi summutamine? NALJATILK OLED
                    Ükskõik kes võib ju eesotsas laule algatada. Ja ega seal LWB's nii palju ka inimesi pole igatahes unustame selle teema. LWB ja Pantrid on taas koos ja erimeelsused on unustatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                      Ükskõik kes võib ju eesotsas laule algatada. Ja ega seal LWB's nii palju ka inimesi pole igatahes unustame selle teema. LWB ja Pantrid on taas koos ja erimeelsused on unustatud
                      Tore kuulda!!!
                      Make love, not war !!!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Miks Nõmme Kaljul 3 oma teemat on?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kalju on populaarne

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Miks Nõmme Kaljul 3 oma teemat on?
                            Et Kaljut üles haipida? Modede viitsimatus tööd teha? Kasutajate viitsimatus vaadata kas teema olemas juba on? jne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Et Kaljut üles haipida? Modede viitsimatus tööd teha? Kasutajate viitsimatus vaadata kas teema olemas juba on? jne.
                              Kade jah?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Somebody Someone Vaata postitust
                                Kade jah?
                                Kalju teemad sellistest postidest ju ainult koosnevadki. Mina isiklikult ei viitsi praktiliselt kunagi (mõningaste eranditega) soccerneti "ametlikku" Kalju teemat lugeda. Paras LÄBU pask.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X