320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

galatasaray-fc Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Artur Vaata postitust
    Huvitav, kus nüüd on need võtke-Neemelo-koondisse-pasundajad?
    siin!

    pole Vosko veel millegagi tõestanud, et ta Nempsikust parem oleks -- värava ees ühtviisi hädised (kuigi Neemelo on oma klubides tunduvalt resultatiivsem olnud), aga target man'ina on Neemelo minu silmis tõhusam.

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      siin!

      pole Vosko veel millegagi tõestanud, et ta Nempsikust parem oleks -- värava ees ühtviisi hädised (kuigi Neemelo on oma klubides tunduvalt resultatiivsem olnud), aga target man'ina on Neemelo minu silmis tõhusam.
      Meistriliigast kõrgemal on Neemelo olnud pigem siiski off-target man

      Kommentaar


        Mina ka Neemelot maha tegema ei hakkaks. Mängis ilusti oma koha välja. Okei, ei löönud ära, ikka juhtub. Eesti meistrikas kindlasti väga hea mängumees. Soomes tõestas ennast piisavalt ja TVMK eest löödud väravad räägivad ka enda eest. Päris naljamehega tegu pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Pilt
          Nagu aru sain, siis suur osa kohalviibinud Türgi fännidest on pärit Stockholmist.

          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          3)Eino Puri värava tähistamine
          See oli küll mingi jubeimelik hundiratas, sai isegi naerdud selle üle

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust

            See oli küll mingi jubeimelik hundiratas, sai isegi naerdud selle üle
            Ta alles algaja

            Kommentaar


              See oli karuratas

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Ei ole lubatud.
                sel juhul akki keegi teadjam oskab seletada mismoodi need asjad sisse tuuakse labi turvakontrolli?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  Ei meie teie sihvkasid puutund!
                  Ten points !!

                  No Puri on küll põhikooli võimlemistundidest kõrvale hiilinud, mis puutub vähemasti sisehooaega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                    pole Vosko veel millegagi tõestanud, et ta Nempsikust parem oleks -- värava ees ühtviisi hädised (kuigi Neemelo on oma klubides tunduvalt resultatiivsem olnud), aga target man'ina on Neemelo minu silmis tõhusam.
                    Mina näen ka Neemelos ees rohkem tulu kui Voskoboinikovis, kes on ikka täiesti äpu. Realiseerimisprobleemid on muidugi mõlemal.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                      Lihtsalt keegi ei pea teie Kanatiibu jalgpallifännideks, ja seda, mis jäi 5. Sektorist järgi, on isegi vähem kui 10 inimest.
                      Oh issand. Ma siiani mõtlesin, et nii vanad inimesed oskavad ikka rohkem kui kümne piires arvutada.

                      Kommentaar


                        Puri kõver hundiratas on kordades stiilsem, kui mõni korralikult sooritatud ratas. Tehku firmamärgiks omale. Tuleb meelde Klose kukerpall.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Olgem ausad,et Neemelo pole eriti kõrge ratiog vana, kuid Levadia sai Neemelo värvates uue käigu. Neil on nüüd ründaja kes suudab pallid maha võtta ja pressi all olles kaitsjatele puhkust anda. Ta pole ju kunagi olnd eriline realiseerija, kuid omas elemendis on ta tõesti eeti tippudest. Mina näeks ka meelsamini koonidses Tarmot kui Voskot. Samas mõlemad on pehmekesed ja ei julge eriti väljakutseid vastu võtta.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X