320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niipalju siis Glasgow Celtic FC-st
    Meistrite karika võitja 1966/67

    Celtic-Inter Milan 2:1, 25.05.1967, Lissabon Estadio Nacional, 45 000 pv.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Ma teen ka ettepaneku. Rüütli toogu etteotsa. Mehel vast mingi autoriteet on säilinud ja no sitemaks ikka ju minna ei saa.
      Mõtte poolt (aga Flora vastu)

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Ja Hurda kommentaar ongi täpselt selline piinlik huiamine nagu me kõik oskasime oodata. Uskumatu munade puudumine. Sellises olukorras peaks treener kiruma, sõimama, laamendama ja tuld purskama. Hurt ajab mingit jura.
        Ma lihtsalt mainiks siinkohal ääremärkuse korras ära, et Hurt polegi selline treener, kes kukuks ajakirjanikele avalikult mängijaid kiruma või siis väga emotsionaalselt epiteete ritta laduma. Riietusruumi muidugi ei näe, aga see ei tähenda kindlasti, et seal kurjemat häält ka ei tehtaks või vajadusel kellelegi verbaalselt vastu pead ei antaks. Vastasel juhul poleks see meeskond mullu meistriks tulnudki. See arusaam elab muidugi päris visalt oma elu, et õige treener on ikka see, kes riietusruumis putsaga viskab või väljakul joone ääres karjub.

        Ideaalis peaks muidugi olema mingi selline tandem, et üks on Rüütli sugune motiveerija ja teine siis Hurda sugune taktikageenius. Antud variantide puhul mulle isiklikult tundub, et ühel jääb ühest ja teisel teisest poolest puudu - ainult taktikaga sa kaugele ei purjeta ja samamoodi ainult motiveerimise pealt ammendad ennast ka maksimaalselt paari aastaga. Ja kuhu või kellega siis jälle edasi?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ideaalis peaks muidugi olema mingi selline tandem, et üks on Rüütli sugune motiveerija ja teine siis Hurda sugune taktikageenius.
          Mille põhjal sa väidad, et Hurt on taktikageenius?

          Kommentaar


            Paistab, et Hurt on geenius ainult enda pidevas jalga tulistamises.
            Üldiselt ei näe mina varianti kasutada nime Hurt ja sõna geenius ühes lauses.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Mille põhjal sa väidad, et Hurt on taktikageenius?
              Jah, eilne mäng näitas, et just Red Imps hammustas Flora mängu läbi ja tegi esimesest mängust õiged järeldused ning taktikalise valiku kordusmänguks. Hurdal puudus nagu ikka plaan B.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Mille põhjal sa väidad, et Hurt on taktikageenius?
                Ma ka ei saa sellest aru. Mäng oli selline, et väravavaht annab keskkaitsjatele, need krutivad mingi 6-7 söötu omavahel ja kui Imps peale ei suru, siis tuleb mingi poolevindine löök ette Alliku peale, kes on peajagu Impsi kaitsjatest väiksem. Ja kui Imps tuleb keskkaitsjale peale, siis tuleb mingi paanikalöök kuhugi ette. Ja, noh, kõik. Sisuliselt. Kogu Flora taktika eile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Ja Hurda kommentaar ongi täpselt selline piinlik huiamine nagu me kõik oskasime oodata. Uskumatu munade puudumine. Sellises olukorras peaks treener kiruma, sõimama, laamendama ja tuld purskama. Hurt ajab mingit jura.
                  Nõus.
                  Šokeriv video nägin eile Twitteris.
                  Kohtunik annab lõppuvile. Lincolni mängijad tähistavad platsil, Flora oma pikali.
                  Hurt lihtsalt vaatab pilt äärelt käed pusaga.
                  See selgelt näitab et ta pole mune. Kindlasti vaheajal mitte ühtegi motiveeriv sõna, sest kui sõimad mängija, midagi peab ta leidma et sulle näitama et sa rääkisid valesti.
                  Mõned valikud on ikka arusaamatu:

                  - kas Tamm'il oli mingi vigastusi? Ei usu, selle pärast tuleb Vihmanni asemel 60'. Aga miks sa mängid Vihmanni kui oled terve hooajal Tamm'iga mänginud?
                  - see keskpooliku paar alati muutud. Seekord Lepistu Kokla kõrval Ainsalu asemel. Kas kedagi oskab õeld kes tegelikul on põhi keskpoolikud? Nevralgiliine tsoon platsil pole
                  - Tukiainen: on poiss nii kehv et ei saanud Gibraltari poolproffide vastu hakkata? Ma ei usu. Prosa põhimees terve hooajal, nüüd annab koht Alliku kes pole järiekordselt mänginud. Miks Tukiainen nii palju halandatakse?

                  Aga Hurti pole ainuke süüdi.
                  Me oleme 2016 aastal, ka loodeti mentaliteet nagu 1996 et sul piisab Flora põhimees olla et pääseda koodinsele.
                  Mängijadel pole isu, nad tunnevad et on juba 'saabunud' ja oma Eesti staar staatus saanud. Palju õnne, deal with it.
                  Mida Eestis saavutad, on jalgpallimaailmas null, kui 23na oled veel Eestis ja oma mugavustsoonis, tiitleid võitnud ja tunned end et oled maksimum teinud, see on juba lõpp.
                  Halastatake Liivaku kes räägib kõrgemale minna ja veel on Alcobendases. Ta vahemalt seal hakkama saab, ja see Tercera pole midagi lihtne keskmise eesti noor mängijale.

                  On üks valus kaotus ja ma loodan et enam ei kordagi (aga Crusaderi vastu eelmisel aastal oli juba ettepanek eesti jalgpallile...aga pigem sõimatakse Levadiat Levadiaks) aga võibolla on tervislik et aitab ajub pimedadest välja tulla ja aru saada et see areng in olnud väga pisike ja enamus propaganda.
                  Pea vastu.

                  P.S.: Kui ma veel aru saan jalgpalli asuu, siis ma arvan et Hurt saab kinga, minu tugev perssetunne. Eestis on kaugel tiitlist ja Euroopa oli peapõhjus, eriliselt kui on Champions League...kui ei saa nüü, millal ja milleks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust

                    - see keskpooliku paar alati muutud. Seekord Lepistu Kokla kõrval Ainsalu asemel. Kas kedagi oskab õeld kes tegelikul on põhi keskpoolikud? Nevralgiliine tsoon platsil pole
                    Huvitav, kuhu on keskpoolikust Frolov kadunud. Vaatan, et viimati mängis 13.05 Sillamäe vastu Premium liigas. Ei ole nagu mingi uudist tulnud ka, et vigastatud vms ...

                    Kommentaar


                      Muigama paneb see,et juba pea kuuaega osatakse jahuda EM-jalgpallistuudios,mida ei oska üks või teine jalgpalli riik aga see kuidas oma aias asjad toimima panna on olematu.

                      Kommentaar


                        Oh jeesus.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Taktikageenius on tõesti vale sõna, möönan. Samas nii sitt treener ta ka ei ole, kelleks teda praegu siin tambitakse. Mõnes mõttes tahaks näha, kas ja kuidas ta suudab praegusest seisust meeskonna välja tuua, aga kardan ka, et seda aega talle ei anta.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Mõnes mõttes tahaks näha, kas ja kuidas ta suudab praegusest seisust meeskonna välja tuua, aga kardan ka, et seda aega talle ei anta.
                            Ma jälle kardan, et talle antakse see aeg, sest tagasi oleks juba jõudnud astuda. Kas kordub mullune ime, milleks seekord oleks näiteks kasvõi pronksmedal, kõrgemale vaevalt et lootust on.

                            Suurem jama on selles, et mängijad teevad täiega taandarengut: alates Salistest ja lõpetades Beglarishviliga. Ja see on suur probleem ka Eesti koondisele, sest paremaid mängijaid pole justkui kuskilt võtta.

                            Kommentaar


                              Kas Flora fännid orgunnivad mingi protesti staadionil või?`
                              Noh et nii vilets esitus on väärt et fännid oma hääl tõstakse.

                              Kommentaar


                                No nii, nüüd näidati korralikult koht kätte.....

                                «Ei ütleks, et mehed vaimselt ebakindlad oleksid, aga sellised mängud nõuavad suuremat psühholoogilist valmisolekut. Euroopas mängitakse kõrgema tempoga kui meie koduses liigas, .....,»

                                Kaljul ja Levadial nagu näha polnud täna probleeme ei psühholoogiaga ega kõrge tempoga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X