320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Täpselt.

    Flora: Norbert, arvame et sa peaksid tagasi astuma
    Norbert: Oooook!

    Võibolla niimoodi mulgimehele on selgem. Järgmiseks, teen pilti.
    Milles üldse probleem on? Kas pole ükskõik miks tagasiastumine toimus. Itaallane peaks ju nendega igati harjunud olema.

    Kommentaar


      Va Jaan95.tean,et oled pea alati mängudel ja see on tore.Samas siin foorumis on sitaks vendasid,kelle esimene probla on kust live pilti saab.see on kurb ja samas nad on kõige kõvemad kommijad ja asjatundjad.Ausalt ei viitsi enam.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Milles üldse probleem on? Kas pole ükskõik miks tagasiastumine toimus. Itaallane peaks ju nendega igati harjunud olema.
        Jah, aga üks asi on küsida: 'kas sa tahaksid tagasi astuda?' teine on 'me arvame et sa peaksid tagasi astuma'.
        Siin pole palju ruum arutlemiseks, Hurt ise ütles et soov tuli klubilt. Ma olen kindel et ta ei tahtnud.
        Võibolla siin ka näitab et mune pole, sest pigem ma oleksin vastanud: kui te tahate mind kinga andma, siis peate selle selgelt ütlema ja kirjutama, mina tagasi ei astu!.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          See on kõik õige, aga kui palju sul Eestis neid meeskondi või mängijaid on, kes suudaks Heartsi kombel neid nõrkusi ka ära kasutada. Pigem hüppab Appiah ise vastaste keskkaitsjad füüsiliselt lihtsalt üle. Ükskõik kummas kastis. Sama kvaliteetset tsenderdust nagu see Walker neid lasi, suudab ilma kahe-kolme ettevalmistava puuteta Eestis äärelt anda enamvähem üks mees ja tema juba mängibki Infonetis...
          Kuskil istub Tukiainen, kes hüppaks ja lööks aga võimalust ei antagi. Tema ei olnud Hurda mänguplaanile vastav mängija lihtsalt. Kahju Soome poisist. Ilmselt oleks mõnes muus tiimis liiga suurim väravakütt 30+ väravaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            Jah, aga üks asi on küsida: 'kas sa tahaksid tagasi astuda?' teine on 'me arvame et sa peaksid tagasi astuma'.
            Siin pole palju ruum arutlemiseks, Hurt ise ütles et soov tuli klubilt. Ma olen kindel et ta ei tahtnud.
            Võibolla siin ka näitab et mune pole, sest pigem ma oleksin vastanud: kui te tahate mind kinga andma, siis peate selle selgelt ütlema ja kirjutama, mina tagasi ei astu!.

            Aga mis sel vahet on, et kas lasti lahti või astus tagasi. Fakt on see,et Flora peab uue treeneri määrama.

            Kommentaar


              Kokku võttes oled sa siis Ratnikov oma klubiga iseseisev, või oled juba müüdud.

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Kokku võttes oled sa siis Ratnikov oma klubiga iseseisev, või oled juba müüdud.
                Mis klubis siis see multifunktsionaalne mees tegutseb ehk Ratnikov?

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Mis klubis siis see multifunktsionaalne mees tegutseb ehk Ratnikov?
                  Võin sulle kinnitada,et uni oleks rahulikum - et enam ei tegutse Sai proovitud ka treenerileiba, aga sellest nüüdseks ka loobutud seega maga rahulikult, kamraad!

                  Kommentaar


                    ja sats siis müüdud või...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      ja sats siis müüdud või...
                      antud üle inimestele, kel on rohkem aega/pädevust sellega tegeleda - ma väga tahaks jätkata, aga perekondlikel ja muudel põhjustel seda enam teha ei saa

                      Kommentaar


                        tore,sest need on andekad poisid.Sulle aga edu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          tore,sest need on andekad poisid.Sulle aga edu.
                          Aitüma! Sulle ka

                          Kommentaar


                            oi oi oi, kõik kaks floora heiterit nii aktiivsed siin teemas

                            Kommentaar


                              Nii armas ,et sina Pavlik Morosov ka siia lõpuks jõudsid...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                                oi oi oi, kõik kaks floora heiterit nii aktiivsed siin teemas
                                Kes on teine siis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X