320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
    Ma ei hakka jahuma midagi selle kohta mis juhtuks siis kui... see on puhas selgeltnägijate pärusmaa.

    Kui sa ütled, et Flora pole kunagi meie liidu esimehe poolt soosingus olnud siis sa lööd iseendale käega näkku:
    *Flora tohutud laenud EJL-e mida pole floral võimalik tagasi maksta aga mis läbi sõrmede vaikselt aastast aastasse haihtuvad.
    *Arena... mis ehitati selleks et saaks rahvusvahelisi mänge korraldada... küll aga on suur osalus flora käes. Küsimus miks ?
    *Koondis ja sealjuures U-koondised soosivad ilmselgelt flora mängijaid... seda teab iga noor kes kuskil klubis mängib et kui
    tahad koondisesse kunagi siis ainus tee on flora... ei loe isegi see kui mängid kuskil kõrgema tasemega välisliigas.
    *Erinevad reklaam ja filmiteenused mida flora osuab liidule on puhas ühe mehe ärimaastik.
    (misajast on flora spetsialiseerunud reklaami müüja ?)

    ja palju muid skeeme veel...
    1. Kas Flora EJL'le andis laenu ja ei saa seda tagasi maksta? Fantastiline!
    2. Rahvusstaadionit oli vaja ning rahvusvahelisi mänge seal peab nii Flora kui ka koondis ja mõned teised klubid - ehita oma staadion, mis vastab kõigile FIFA nõuetele - ehk kõik sinna kolivad
    3. Dmitrijev, Kruglov, Purje, Avilov, Pikk, Marin, Raudsepp jpt - need on siis ka Flora mängijad? U-koondistega lugu selline,et Floral on suurim noortesüsteem, seega on loomulik, et FCF mängijaid seal võib-olla rohkem kui teistest klubides, samas aga palju poisse Nõmme Unitedist ja teistest klubidest. See, et koondisekutse on võimalik vaid tänu Florale pärineb 90ndatest aastatest kui Floras mängisid kõik parimad Eesti kodakondsed jalgpallurid.... Aga ammu enam nii pole... Ja kes meil mängib kõrgel tasemel välismaal? Paar VV'd ja 1 kaitsja + Kink.... Usun, et kui näiteks Igonen/Lavrentjev/Pehter/Matrossov/Pikker ja teised oleksid Aksalust/Meeritsast/Londakust paremad siis äkki neid viimaseid poleks koondisesse kutsutud......
    4. Kui Floral on selleks hea mat.baas olemas siis miks mitte pakkuda.... on kogemusi, on sidemeid..... Miks ntx Kiviõli ei paku? Sest seal selliseid võimalusi lihtsalt ei ole....

    ja palju muid vastuseid veel...

    Kommentaar


      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      1. Kas Flora EJL'le andis laenu ja ei saa seda tagasi maksta? Fantastiline!
      2. Rahvusstaadionit oli vaja ning rahvusvahelisi mänge seal peab nii Flora kui ka koondis ja mõned teised klubid - ehita oma staadion, mis vastab kõigile FIFA nõuetele - ehk kõik sinna kolivad
      3. Dmitrijev, Kruglov, Purje, Avilov, Pikk, Marin, Raudsepp jpt - need on siis ka Flora mängijad? U-koondistega lugu selline,et Floral on suurim noortesüsteem, seega on loomulik, et FCF mängijaid seal võib-olla rohkem kui teistest klubides, samas aga palju poisse Nõmme Unitedist ja teistest klubidest. See, et koondisekutse on võimalik vaid tänu Florale pärineb 90ndatest aastatest kui Floras mängisid kõik parimad Eesti kodakondsed jalgpallurid.... Aga ammu enam nii pole... Ja kes meil mängib kõrgel tasemel välismaal? Paar VV'd ja 1 kaitsja + Kink.... Usun, et kui näiteks Igonen/Lavrentjev/Pehter/Matrossov/Pikker ja teised oleksid Aksalust/Meeritsast/Londakust paremad siis äkki neid viimaseid poleks koondisesse kutsutud......
      4. Kui Floral on selleks hea mat.baas olemas siis miks mitte pakkuda.... on kogemusi, on sidemeid..... Miks ntx Kiviõli ei paku? Sest seal selliseid võimalusi lihtsalt ei ole....

      ja palju muid vastuseid veel...
      Sa oled täielik ajukääbus ja loed mu laused tagurpidi lahti.

      1. Flora on EJL võlgu... mitte vastupidi. See et sa lauset teisipidi mõistsid näitab su idiootsust.
      2. Staadion staadioniks... aga miks kuulub pea pool sellest florale. Paberil omanikuna... kuigi mingit omandiõigust ei tohiks olla kuna kõik tööd tehakse EJL rahadega. Taaskord ei saanud sa minu lausest aru mis näitab sinu idiootsust.
      3. Meil on välisliigades veel mängijaid... aga põhiliselt rõhutasin just seda et koondiste valdav osa on jätkuvalt florast, nagu ise ütlesid elame jätkuvalt 1990 aastas ja jalgpall on seisma jäänud. Flora kasvandike numbrite kohta võin niipalju öelda et kvantiteet ei näita kvaliteeti ja seda on näha... enamus eesti nimekaimatest mängjatest ei tule sellest süsteemist. Kvantiteedi tingibgi just see et suur osa tallinnlasi viib oma võsukesed just sinna sest raha ei jõua mujale mistõttu on neil parimad tingimused, kuid nagu eelpool mainisin siis millegi taha jääb asi kinni.
      4. Flora on hea mat baas et pakkuda filmi ja reklaamiteenust ? Mingi standard jalgpallivarustuse alla kuulub sellise teenuse osutamine ?
      Loomulikult nüüd on raske floralt seda teenust ära võtta sest on loodud sidemed ja kogemused.... enne seda kui flora hakkas filmiteenust pakkuma arvad et eestis ei eksisteerinud ühtegi natukenegi kompetentsemat teenusepakkujat ?
      Ilmselge et need otsused langetati konkurentsiväliselt....

      Palun säästa mind oma paljude muude idiootsete vastustega
      ...ma olen ka inimene ja ei jõua oma elu siin foorumis sinuga vaidlemisele raisata.
      Kui sulle ei meeldi minu seisukohad siis blokeeri mu konto, aga palun ära tule minuga vaidlema.
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        Jorma, sina ikka ise kirjutasid, et ejl on florale võlgu, mina sain ka nii aru. Ja probleemiks on siiski ilmselt vaid Ojamaa ja Liivaku mitte mängitamine?

        Ojamaast pole koondisele kunagi tolku olnud, miks sa tema statistikat ei avalda, Liivaku oma topid igale poole. Küllap hakkab Liivak ka rohkem mänguaega saama, eriti kui nimekasse klubisse siirdub, nagu vist oled vihjanud, agent, nagu sa ilmselt oled.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jormma Vaata postitust
          Sa oled täielik ajukääbus ja loed mu laused tagurpidi lahti.

          1. Flora on EJL võlgu... mitte vastupidi. See et sa lauset teisipidi mõistsid näitab su idiootsust.
          2. Staadion staadioniks... aga miks kuulub pea pool sellest florale. Paberil omanikuna... kuigi mingit omandiõigust ei tohiks olla kuna kõik tööd tehakse EJL rahadega. Taaskord ei saanud sa minu lausest aru mis näitab sinu idiootsust.
          3. Meil on välisliigades veel mängijaid... aga põhiliselt rõhutasin just seda et koondiste valdav osa on jätkuvalt florast, nagu ise ütlesid elame jätkuvalt 1990 aastas ja jalgpall on seisma jäänud. Flora kasvandike numbrite kohta võin niipalju öelda et kvantiteet ei näita kvaliteeti ja seda on näha... enamus eesti nimekaimatest mängjatest ei tule sellest süsteemist. Kvantiteedi tingibgi just see et suur osa tallinnlasi viib oma võsukesed just sinna sest raha ei jõua mujale mistõttu on neil parimad tingimused, kuid nagu eelpool mainisin siis millegi taha jääb asi kinni.
          4. Flora on hea mat baas et pakkuda filmi ja reklaamiteenust ? Mingi standard jalgpallivarustuse alla kuulub sellise teenuse osutamine ?
          Loomulikult nüüd on raske floralt seda teenust ära võtta sest on loodud sidemed ja kogemused.... enne seda kui flora hakkas filmiteenust pakkuma arvad et eestis ei eksisteerinud ühtegi natukenegi kompetentsemat teenusepakkujat ?
          Ilmselge et need otsused langetati konkurentsiväliselt....

          Palun säästa mind oma paljude muude idiootsete vastustega
          ...ma olen ka inimene ja ei jõua oma elu siin foorumis sinuga vaidlemisele raisata.
          Kui sulle ei meeldi minu seisukohad siis blokeeri mu konto, aga palun ära tule minuga vaidlema.

          1. Oled sa mingeid dokumente näind? Oled notar või lihtsalt said oma info ajalehtede artiklitest
          2. Aga kui näiteks oletada, et FC Flora klubina oli kaasinvestor? Miks siis ei tohi omada osalust? Samas kui EJL'l ka osalus siis miks ei pea EJL oma raha sinna panema?
          3. Meil on välisliigades on jah mängijaid - Soome 6ndas liigas mängib lausa terve punt,kus on aint eestlased, Djatšenko on Soome 3ndas pallimas, Kägo, Stepanjan ja keegi veel on Gibraltari liigas, Austraalias on meie poisse, Belov on Saksamaa 6ndas liigas. Mõned on Flora kasvandikud, aga oma taseme tõttu olgu kasvõi EJL asepresidendi poeg - aga ei pääse sa koondisesse....
          4. Koondis(t)est rääkides - näide siis selline: U21: esindatud klubid: Flora - 8 mängijad (kes on kõik ka oma põhisatsi mängijad) Tammeka 5, Infonet: 3, Pärnu JK - 3, Paide - 1, Narva Trans 1, Levadia - 4, Kalju: 6 - kokku: 31 mängijast on vaid 25% siis Florast.... (andmed EJL lehelt) Ütlen sulle, et äkki point selles, et vastavas vanuses vastavate oskustega inimesi on vanuses kui 21e.a. lihtsalt on hetkel rohkem Floras? kui isegi nii võtta, et Florast on 8 inimest U21's?
          5. Ei ole midagi rasket - tuleb veits vaeva näha ja ehk veab

          Tead,tõesti jah - sinusuguste sektantidega on raske vaielda, aga kuna olen tolerantne inimene, siis vastan meeleldi su seisukohtadele

          Kommentaar


            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            *Arena... mis ehitati selleks et saaks rahvusvahelisi mänge korraldada... küll aga on suur osalus flora käes. Küsimus miks ?
            Sest koondis mängib Arenal minimaalselt. No nii 5-8 mängu aastas ehk. Staadionil on aga kulud isegi siis, kui see seisab. Neid kulusid on vaja katta. Samuti käib staadioni korrashoid imo Flora taskust. Kui keegi Tallinna satsidest tahaks oma mänge samuti Arenal pidada ning maksaks, siis andku minna, tõenäoliselt kätt ette ei pandaks..Või sul on muu info?

            Algselt postitas Jormma Vaata postitust
            *Erinevad reklaam ja filmiteenused mida flora osuab liidule on puhas ühe mehe ärimaastik.
            (misajast on flora spetsialiseerunud reklaami müüja ?)
            Mida sa selle all silmas pead? Sponsorid ostavad särgile reklaami? Või kõik liidule tehtavad reklaamid on mingi Flora tegelase poolt tehtud? Kui jah, siis kelle?

            Kommentaar


              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
              1. Oled sa mingeid dokumente näind? Oled notar või lihtsalt said oma info ajalehtede artiklitest
              2. Aga kui näiteks oletada, et FC Flora klubina oli kaasinvestor? Miks siis ei tohi omada osalust? Samas kui EJL'l ka osalus siis miks ei pea EJL oma raha sinna panema?
              3. Meil on välisliigades on jah mängijaid - Soome 6ndas liigas mängib lausa terve punt,kus on aint eestlased, Djatšenko on Soome 3ndas pallimas, Kägo, Stepanjan ja keegi veel on Gibraltari liigas, Austraalias on meie poisse, Belov on Saksamaa 6ndas liigas. Mõned on Flora kasvandikud, aga oma taseme tõttu olgu kasvõi EJL asepresidendi poeg - aga ei pääse sa koondisesse....
              4. Koondis(t)est rääkides - näide siis selline: U21: esindatud klubid: Flora - 8 mängijad (kes on kõik ka oma põhisatsi mängijad) Tammeka 5, Infonet: 3, Pärnu JK - 3, Paide - 1, Narva Trans 1, Levadia - 4, Kalju: 6 - kokku: 31 mängijast on vaid 25% siis Florast.... (andmed EJL lehelt) Ütlen sulle, et äkki point selles, et vastavas vanuses vastavate oskustega inimesi on vanuses kui 21e.a. lihtsalt on hetkel rohkem Floras? kui isegi nii võtta, et Florast on 8 inimest U21's?
              5. Ei ole midagi rasket - tuleb veits vaeva näha ja ehk veab

              Tead,tõesti jah - sinusuguste sektantidega on raske vaielda, aga kuna olen tolerantne inimene, siis vastan meeleldi su seisukohtadele
              1. Kui osapooled ise ütlevad et jah on antud laene siis mis tõestust sul veel vaja on. Originaaldokumente ma sul kahjuks ei leia jah.

              2. Jalgpalliliidu enda sõna on 6 aastat tagasi et jah peaks arena liidu nimele kirjuama... siiani tegemata. See on umbes sama et ma olen põllumajandusminister. Ostan kuhugi odavalt lapi maad. Teen iseendaga lepingu et sinna rajatakse eesti suur seemnevarukeskus ja hiljem ütlen et pool kuulub mulle sest seal keskuse all on mulle kuuluvat murulappi.

              3. See koondiste näide on mul muiugi auklik... nagu dalailaama ütles... kui küsida 100 inimeseslt mis on õige siis saad 100 erinevat õiget vastust.

              4. Sul läks midagi punktidega sassi... Neljas punkt oli seesama reklaamiäri ja seda ei ole sa suutnud ümber lükata.
              Isegi kui eelmised punktid unustada ja keskenduda ainult sellele punktile võib öelda et liit on teinud ebaadvekaatseid otsuseid ja inimesed kes neid tegid peaksid vastutust selle eest kandma.
              (see on ju puhas positsiooni ära kasutamine ja seaduse järgi karistatav)


              Väga vabandan kui eelnevalt isiklikuks muutusin, aga närvi ajab see õigustamine lihtsalt.
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                Algselt postitas risto Vaata postitust
                Mida sa selle all silmas pead? Sponsorid ostavad särgile reklaami? Või kõik liidule tehtavad reklaamid on mingi Flora tegelase poolt tehtud? Kui jah, siis kelle?
                Majandusaasta aruandeid loe ja sealt saad vastuse oma küsimusele... liit on väga suurte summade eest floralt reklaamiteenust ostnud.
                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                Kommentaar


                  Olge õnnelikud... sõitke see eesti jalgpall oma sinisilmsusega põhja ! See oli minu viimane postitus siin foorumis. Punkt.
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                    Olge õnnelikud... sõitke see eesti jalgpall oma sinisilmsusega põhja ! See oli minu viimane postitus siin foorumis. Punkt.
                    Jumal tänatud!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      1. Kui osapooled ise ütlevad et jah on antud laene siis mis tõestust sul veel vaja on. Originaaldokumente ma sul kahjuks ei leia jah.

                      2. Jalgpalliliidu enda sõna on 6 aastat tagasi et jah peaks arena liidu nimele kirjuama... siiani tegemata. See on umbes sama et ma olen põllumajandusminister. Ostan kuhugi odavalt lapi maad. Teen iseendaga lepingu et sinna rajatakse eesti suur seemnevarukeskus ja hiljem ütlen et pool kuulub mulle sest seal keskuse all on mulle kuuluvat murulappi.

                      3. See koondiste näide on mul muiugi auklik... nagu dalailaama ütles... kui küsida 100 inimeseslt mis on õige siis saad 100 erinevat õiget vastust.

                      4. Sul läks midagi punktidega sassi... Neljas punkt oli seesama reklaamiäri ja seda ei ole sa suutnud ümber lükata.
                      Isegi kui eelmised punktid unustada ja keskenduda ainult sellele punktile võib öelda et liit on teinud ebaadvekaatseid otsuseid ja inimesed kes neid tegid peaksid vastutust selle eest kandma.
                      (see on ju puhas positsiooni ära kasutamine ja seaduse järgi karistatav)


                      Väga vabandan kui eelnevalt isiklikuks muutusin, aga närvi ajab see õigustamine lihtsalt.
                      Jormma, vabandused on vastu võetud, aga samas, see pole õigustamine - see on lihtsalt teine vaatenurk, teine seisukoht ja arvamus

                      Reklaamiäri osas oskan öelda nõnda, et peame siin vaatama, mis reklaamidega tegemist on - kui ütleme nii, et mingi äristruktuur kus on Aivar Pohlaku osalus saab siis edukalt tegutseda antud valdkonna üsna kitsal lõigul siis see on tervitatav - kui ta selle kaudu näiteks finantseerib FCF - siis ma väga tahaks küsida - aga millega veel AP tegeleb - noh nagu vaata - Infoneti president rahastab oma klubi Infoneti AS rahadest, Narva Transi president Nikolai Burdakov rahastab Transi Narva Auto AS rahadest ja nii edasi... Kui Aivar Pohlak teenib raha Flora eelarve täitmiseks reklaamimüügiga siis pole selles midagi halba, samas pole ju juriidilisel isikul tegeleda mitme asjaga korraga - peab ju kuidagi raha meeskonna ülalpidamiseks teenima - see pole õigustamine, vaid taas on mu arvamus.

                      Staadioniga lood sellised - kui tõesti oli antud staadion näiteks sellise skeemiga ehitatud, et Flora võtab laenu, paneb sinna oma rahad ka alla ja siis kuulub staadion Florale ja selle ta annab rendile EJL koondiste mängude pidamiseks siis sellega FCF lihtsalt oli raha teenimas staadioni ülalpidamiseks jne.... Kui aga tekkisid raskused ja Floral enam oma kohustuste täitmiseks ei olnud piisavalt vahendeid, siis tundub ju igati loogiline, et pöördus klubi just EJL poole - ma ei usu, et staadion ja jalgpallikompleks oleks väga atraktiivne pandiobjekt meie pankadele - maju ega kontoreid sinna ümbrusesse - nagu ntx praegu venemaal rahastamas mõned pangad staadionide ehitamised (VTB arena ntx Moskvas) - ei saa ehitada sest väga kehv asukoht sel staadionil - loogiline, et EJL nagu staadioni kaaskasutaja ja sisuliselt suuremate rahaliste vahenditega kui FCF on pannud klubile õla alla ja sai siis mõnede kohustuste ulatuses pandiõigusel need osalused või mis seal need olid.... Selle pandilepingut sisu ma ise tõtt öeldes polnud näinud, aga on tõenäoline, et kui FCF ei saa kohustusi täita, siis staadioni õigused jäävad 100% EJL kätte - ning see on lihtne ja loogiline ja vahet pole kes on EJL'i president. Ma usun, et kui näiteks oleks Levadia sama looga hakkama saanud, siis ka nemad oleksid abi just EJL'lt palunud ja nii edasi....

                      Koondiste asjas - soojalt soovitan tutvuda koondiste nimekirjadega,kus on ka ntx SK Tääksi, JK Järve esindatud ka....

                      Kommentaar


                        A.Le Coq Arena kuulub EJL-ile. Florale kuuluvad ainult Arena murukattega harjutusväljakud.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Jormma nägi, et jääb vaidluses jänni ja otsustas deserteeruda. Hea mõte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            ''
                            FC Levadia ning senine FC Levadia U21 peatreener ja klubi noortetöö juht Argo Arbeiter lõpetasid eile poolte kokkuleppel pikaajalise ja viljaka koostöö.
                            Täname Argot klubi heaks tehtud silmapaistva töö ja pühendumuse eest ning soovime talle kõike head edasisel jalgpalliteel!''

                            http://fclevadia.ee/fc-levadia-ja-ar...tasid-koostoo/


                            Kõmm. Ei oleks osanud oodata. Aga huvitav.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ratnikov on siiski muukeelne võõrnähtus meie kultuuriruumis, kes ei saa päris täpselt aru millest jutt.
                              *Loodetavasti on sõnastus sobivam, kuigi sellise venna rumal demagoogia ajab siiski s**a keema.


                              Mis case selle reklaami ostmisega Floralt liidule on?

                              Kommentaar


                                Ei tea, kas ta Hurdast edasiminek on, aga esiliigas on küll Levadia U21 head stuffi näidanud.
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X