320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PJK aastamaksu hulgas on minu teada klubilt vormi andmine lapsele ning kui laps lahkub klubist siis tagastatakse ka vorm.

    Kommentaar


      Põhiprobleem seisneb selles, et klubides ei jagu inimressurssi lihtsalt kõige sellega tegelemiseks. Ja kui juhtub, et seda tööd on tegema palgatud inimesed, kes ei ole ehk ka kõige pädevamad, siis ongi kurb reaalsus, nagu meil nii mõneski klubis Eestis on. Flora on selles vallas Eestis vaieldamatult esirinnas ja vähemalt sellise taseme peaks lähiajal kõik klubid saavutama. Samas väliselt ma küll erilist kogukonnatöö arengut enamus klubides ei näe. Mul isiklikult on oma huvide rahuldamiseks õnneks tekkinud piisaval arvul kontakte, et olla asjadega kursis. Vastasel juhul ma ei kujuta ette, kuidas mul saakski mingi eriline side kohaliku jalgpalliga tekkida, kui millestki miskit ei tea. Ja ma ei räägi siin delikaatsest siseinfost, vaid tõesti kasvõi täiesti elementaarsest infost, miks mõni mees too mäng koosseisu ei kuulunud. Ma vahetevahel loen neid Soccerneti portaali mängude live ülekandeid ka ja ma ei tea, julge 90% küsimustele ei oska reporter vastata. Ühelt poolt võiks muidugi reporter ka ise paremini informeeritud olla, et kui sa arvad Kalju euromängude ajal, et Kimbaloula on Kalju mängija, siis on veidi halvasti, aga teisalt on ka nende võimed piiratud ja kui klubid ka infot ise ei jaga, siis olemegi olukorras, kus potentsiaalne Eesti liiga huviline jääb infosulgu.

      Ma usun, et jalgpallihuviline võiks vajada sideme tekkimiseks oma klubilt enamat kui 90 minutit nädalas jalgpalli. Aga siin on jätkuv prioriteetide küsimus, mille üle võikski vaidlema jääda. Kas suunata finantsilised vahendid veel rohkem sportlikule poolele, mida sunnivad praegusel kujul ka Euroopa toetused ja tähistada meistritiitlit paarisaja inimese ees või kaotada veidi sportlikust tasemest (vähemalt algul), aga luua endale baas, mille najal ollakse regulaarselt pildil, inimesi huvitavad nende tegemised ja seeläbi tuleb tulevikus nendelt inimestelt ka finantsiline tugi, mille najal on võimalik sportlikku poolt arendada.

      Kommentaar


        Kel kahe silma vahele jäänud, siis juba traditsiooniks muutunud Flora grillipäev tuleb taas, juba sel reedel Flora ja Pärnu Linnameeskonna vahelise mängu eel! Seekord koos peasponsor Tele2 auhindadele peetava löögivõistluse ning Flora Pereala tegevustega pere väiksematele:

        Tele2 mängupäev toob publikule uhkete auhindadega löögivõistluse ning TASUTA grillpala!

        Kommentaar


          pooldan,mida sa teed,aga väga tahaks kuulda sinu arvamust.Kas oma klubi laste satsid peaksid osalustasu maksma oma turniiril.

          Kommentaar


            Inimesena tahaksin alati ja kõige eest vähem maksta või hoopiski mitte maksta. Selle eelduseks on paraku, et see raha võetakse mujalt, antud juhul siis teistelt klubidelt. Kui seda teeksime, jääks mitmetel väiksematel klubidel, kes meie turniiridel alati käivad, tulemata. Ka neile on väljundit vaja, ka nende lapsed tahavad mängida.
            Mõistan mõlemat poolt, nii sinu küsimust ja lapsevanemate muret kui ka klubi praktikat. Arenguruumi ja mõtlemiskohti on ka klubi jaoks, see on samuti selge. Mõnel perel käib mitu last korraga ühel turniiril, neil on kindlasti raske. Igati mõistetav ja tegelemist nõudev probleem ja küllap sellega ka tegeletakse. Aga nagu alul ütlesin, kulud tuleb katta ja alternatiiv on võtta see raha mujalt, kitsendades seeläbi teiste võimalusi ning seeläbi ahendades meie oma klubi lastele pakutavat. Seda teed me ei taha minna. Nii väikesed turniirid nagu meie korraldada suudame, ei ole klubile ka mingi tõsiseltvõetav - või, noh, üleüldse miskine - tuluallikas või raha kokkukraapimise koht. Paraku.

            Kommentaar


              Paraku olen näinud siin euroopas väga palju laste turniire ja suhelnud orgunni vendadega aga see kogemus oli esmane siin Flora cupil

              Kommentaar


                Ja laste turniire,tuleb alati tõsiselt võtta.Seeon minu kogemus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  pooldan,mida sa teed,aga väga tahaks kuulda sinu arvamust.Kas oma klubi laste satsid peaksid osalustasu maksma oma turniiril.
                  Pane laps Kaljusse . Seal ei korraldatagi noorte turniire . Pole turniiri , pole probleemi .

                  Kommentaar


                    Asi ei ole rahas.Klubi filosoofia ja klubi tegevus erinevad nagu(siga ja kägu).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                      Pane laps Kaljusse . Seal ei korraldatagi noorte turniire . Pole turniiri , pole probleemi .
                      Pühapäevaliiga.... Osalustasu kas 65 või 70 EUR tiim.....

                      Kusjuures mu teada mõnes lastejalkakoolis klubi maksab osalustasu mängija eest, juhul kui mängija enda vanematel on toimetuleku teatud raskusi,aga seda juhul kui treeningmaks on ilusti makstud....

                      Kommentaar


                        oot, mis spordialal muidu oma klubi korraldataval võistlusel klubi laste osalustasu maksmine by default on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Pühapäevaliiga.... Osalustasu kas 65 või 70 EUR tiim.....

                          Kusjuures mu teada mõnes lastejalkakoolis klubi maksab osalustasu mängija eest, juhul kui mängija enda vanematel on toimetuleku teatud raskusi,aga seda juhul kui treeningmaks on ilusti makstud....
                          Oi selle Pühapäevaliiga kohta on siin foorumis 3-4 a tagasi hästi kirjutatud . Ma ise nii hästi ja värvikalt ei oska väljendada . Kui viitsin siis otsin ülesse .

                          Kommentaar


                            oli aeg kui sai ruulitud SK-10.Siis sellised võtted nagu praegu toimivad laste klubide puhul on täiesti arusaamatud.Kõik ainult 20a. tagasi.Siis ei ostnud ükski ema või isa oma juntsule mängu vorme.Fc Flora elas oma kontoriga Toompeal,akna peal pleesitses 5,kassi ja kõik olid häppid

                            Kommentaar


                              Kle, sm. puri, kui sa ennast eestlaseks pead siis lase oma pasarahet mõnel haritumal, näiteks algkooli lõpetanul, toimetada. Valus hakkab silmadel kui sellist grammatikat lugeda.
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Mulle meeldivad need Pohlaku hüäänid.Jõudu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X