320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna Pelle Pohlak ütles, et esialgu vaadatakse Jürgensoni asemele meest süsteemist seest, siis huvitav, kes see vasakkaitsja võiks olla. Üks variant muidugi hetkel vigastatud Aloe nagu uudises ongi välja toodud. Teine variant oleks ehk Järvelaid, kes vahepeal ka esinduses mõned minutid kirja sai. Või on veel mingeid variante vasakkaitsesse oskab keegi pakkuda?

    Kommentaar


      Algselt postitas Drogba Vaata postitust
      Kuna Pelle Pohlak ütles, et esialgu vaadatakse Jürgensoni asemele meest süsteemist seest, siis huvitav, kes see vasakkaitsja võiks olla. Üks variant muidugi hetkel vigastatud Aloe nagu uudises ongi välja toodud. Teine variant oleks ehk Järvelaid, kes vahepeal ka esinduses mõned minutid kirja sai. Või on veel mingeid variante vasakkaitsesse oskab keegi pakkuda?
      Saliste.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Saliste.
        Jah, õigus küll tema ka muidugi. Seega valikut nagu on, nagu ka keskväljale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
          Jah, õigus küll tema ka muidugi. Seega valikut nagu on, nagu ka keskväljale.
          Valikut on, aga kvaliteeti mitte. Saliste suguste vendadega plaanitakse kulla peale mängida? No edu sellisel juhul.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Valikut on, aga kvaliteeti mitte. Saliste suguste vendadega plaanitakse kulla peale mängida? No edu sellisel juhul.
            Kui siin nüüd natuke ajalukku vaadata, siis 2015 aasta tiitli võidus oli Salistel vägagi suur roll. Tõsi on ka muidugi see, et see hooaeg nii särav paraku ei olnud, mis võibki panna kvaliteedis kahtlema.

            Kommentaar


              Tänavu Premium liigas 19 väravat löönud 20-aastane FC Flora ründaja või ründava poolkaitsja kohal mängiv Rauno Sappinen on testimisel Rootsi kõrgliiga tänavuses pronksimeeskonnas Norrköpingus.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Jürgenson: "Ma ei tõmba kunagi Kalju ega Levadia särki selga."
                Varem oled sa öelnud, et Kalju ja Levadia särgis ei mängiks sa kunagi. Kas see väide peab veel paika või sa enam ei välista ka seda?
                (Naerab.) Ma olen jah sellise asja välja öelnud. Tegelikult on tõesti keeruline minna Eestis kuskile teise meeskonda, eriti minul, kui ma olen nii kaua mänginud Floras. Olen mõnda aega siin liigas tegutsenud ja tegev olnud ja ma olen kursis, mis toimub teistes klubides, kuidas seal töö käib, kui professionaalne see on jne. Aga noh, Donald Trump valiti ka USA presidendiks, et ma arvan, et tema saamine presidendiks on suurem üllatus kui mina Kalju või Levadia särgis. (Naerab.) Ma ei hakka siin midagi oletama, aga see mu esimene valik ei oleks, jah. Pigem ma seda ei tee.
                Ehk siis: http://soccernet.ee/artikkel/valisma...rancesco-totti
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Arbeiteriga koostööd siis ei jätkata. Kes võiks järgmine olla? Antakse Hennile võimalus ?

                  Kommentaar


                    Päris uskumatu otsus. Oodati vist tõesti täielikku imet.
                    www.playmaker.ee

                    Kommentaar


                      Ootamatu otsus tõesti. Võinuks ju aega anda, aga jah täitsa huvitav, et kes siis asemele tuleb.

                      Kommentaar


                        Kesa.Kas kõigel kiirem treenerivahetus Floras.

                        Kommentaar


                          Hehh. Tundub, et poiss on veel suurem kloun kui papa klubijuhina. Jällegi. Palju õnne, kui Flora üritab mingi Henn-Indermitte paariga kõrgetele kohtadele mängida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Kesa.Kas kõigel kiirem treenerivahetus Floras.
                            Kõige kiirem jah, vägagi kummaline lüke.


                            Meistriliiga 2016 kui Arbeiter vahetas välja Hurda aga sai kinga

                            Arbeiter - 18 mängu 42 punkti - 2,33 pkt keskmiselt
                            Hurt - 17 mängu 31 punkti - 1,82 pkt keskmiselt
                            Henn - 1 mäng 0 punkti


                            Võrdluseks 2013 kui Hurt vahetas välja Lelovi ja jäi treeneriks edasi.

                            Hurt - 17 mängu 28 pkt - 1,65 pkt keskmiselt
                            Lelov - 19 mängu 40 pkt - 2,11 pkt keskmiselt

                            Kommentaar


                              2016 hooaja parim treener ja ei jätka ametis!

                              Paistab, et hooaja suurim ämber tuli just Florast.

                              Kommentaar


                                Nagu Ida-Viru vanasõna ütleb: "Stabiilne treeneritevahetus tagab klubi edu."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X