320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna kell 19.30 kõik mängule!

    (Ma teen Brandoni eest töö ära)
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Voolaid või siis Ratnikov kui TVMK põhja läheb
      Ratnikov ???
      kõige ülehinnatuim treener eestis ju

      Kommentaar


        Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
        Ratnikov ???
        kõige ülehinnatuim treener eestis ju
        Mida sa ajad ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
          Mida sa ajad ?
          see on müüt ju, aga noh - tunnen kaasa, kui teisiti arvad

          Kommentaar


            Vedas, et viiki ei saanud.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Nu Tulevik mängis päris korralikult II poolaja v.a. lõpp,muidugi Jarmo värav tundus siiki suluseisust aga mis seal ikka,teenitud võit Florale.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                tarmo rüütli eftseefloorasse

                Liigud õiges suunas. Ka mina kuulsin täna sellist kõlakat.
                Elame, näeme.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                  see on müüt ju, aga noh - tunnen kaasa, kui teisiti arvad
                  Ma tunnen sulle kaasa, et sa igasuguseid lolle müüte usud. Ratnikov on Eestis kõige kõvem treener peale Rüütlit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Ma tunnen sulle kaasa, et sa igasuguseid lolle müüte usud. Ratnikov on Eestis kõige kõvem treener peale Rüütlit.
                    Pole sellel Ratnikovil midagi erilist. Suhteliselt tahmas nägu. Sorri, sellise mulje jättis ta peale Eurokaid, kui ütles, et ei teadnud vastasest mitte sittagi. See näitab omamoodi ka treeneri taset. Aasta kõige kõvem mäng ja siis ta isegi ei suuda eeltööd korralikult teha. Ära üle ka kiida. Täiesti keskpärane.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Pole sellel Ratnikovil midagi erilist. Suhteliselt tahmas nägu. Sorri, sellise mulje jättis ta peale Eurokaid, kui ütles, et ei teadnud vastasest mitte sittagi. See näitab omamoodi ka treeneri taset. Aasta kõige kõvem mäng ja siis ta isegi ei suuda eeltööd korralikult teha. Ära üle ka kiida. Täiesti keskpärane.
                      Igal ühel on õigus omale arvamusele ja mina jään enda omale kindlaks. Euromäng oli jah Raika poolt ämbrisse astumine, aga mis teha.

                      Kommentaar


                        vabandan korduva postitamise pärast, aga

                        Sõbrad tallinnlased!

                        Tuletan meelde, et täna algusega kell 15:00 toimub A.LeCoq Arenal "Fännide laululahing". Kogunemine ja lippude üles seadmine algusega kell 14:30. Võtke sõbrad, tuttavad ka kaasa, riietage nad õigesse vormi ja tulge kohale. Selgitame Eesti parimad fännid! Florakad peaksid lisainfi saama ka Diana käest

                        Kommentaar


                          Tänane Flora -Tuleviku mäng oli nagu peegelpilt kogu meie jalgpallist. Minus ei suutnud isegi Flora väravad mingeid erilisi emotsioone tekitada. Niivõrd mõttetuna tunduvad nende kahe klubi heitlused. Tulevikku ei saa isegi meeskonnaks nimetada ,pigem poiste kamp ,kes praegu Florasse ei mahu Aga me räägime kogu aeg suurest jalgpalli arendamisest Eestis ja kui paigas on meil kõik püramiidid ja struktuurid. Pullisitt on see kõik.Vaadake parem,mis toimub meie ümber ,kui Valgevene ja Küprose klubid saavad CL alagruppi ja Kaunaski polnud sealt kaugel.
                          Minu meelest veereb meie jalgpall järjest rohkem amatöörluse poole igas mõttes. Kümme aastat on meil varsti Arena aga liiva ja mullahunnikud on ikka veel parkimisplatsidel ja risuhunnikud tribüünide all ,kus ammu pidi valmis olema fännide pubi. Väljakute ümber olevad aiad on katki ja ripuvad ohtlikult vist niikaua ,kui mõni laps ennast tõsiselt vigastab .Võibolla siis ehk keegi märkab seda.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Sido ka nüüd siis läinud. No mina ei tea, kas suudame ikka Levadiaga üldse kulla eest heidelda? Kas Sido on üldse viimane üleminek? On veel potentsiaalseid lahkujaid? Vägisi tundub, et tahtmine on jälle hõbedaga leppida...
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Nagu Juks ütles, siis parim aeg lahkuda oleks Ahjuperal, Vunkil, Aksalul.

                              Kommentaar


                                nu homne päev toob veel selgust.mõelge keda eile ei kasutatud
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X