320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Anieri hoog on ka raugemas? Sahistati, et võib-olla liigub Tuleviku ridadesse? Samas pole oma kohta ka väga andekas Mosnikov leidnud. Mõlemad mehed võivad äärtel mängida väga ilusti. Konsa on ka muidugi enda hale vari.
    Anier ja äär?
    Poiss kel pole oskusi kaitsjast möödumisel ja kel pole arvestavad tsenderdusoskust pole teps mitte äärepoolik. Anieri kehva hooaja esimene pool ongi tingitud selles,et ei mängi seal kus ta kõige ohtlikum oleks. Flora mure ongi,et pole meest peale Mosnikovi kes suudaks vastasest mööduda või lihtsalt vastasele ära teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Anieri hoog on ka raugemas? Sahistati, et võib-olla liigub Tuleviku ridadesse? Samas pole oma kohta ka väga andekas Mosnikov leidnud. Mõlemad mehed võivad äärtel mängida väga ilusti. Konsa on ka muidugi enda hale vari.
      Mošnikov on ju üks parimaid Flora eest olnud??? Minu nähtud 3-4mängu on ta küll päris pädev olnud. tuleviku ääri tuuakse vast ülesse. Kuresoo vast ja siis kedagi veel, maitse järgi. Isegi Kudu oleks asjalikum kui Konsa

      Kommentaar


        Anieri kohapealt olen PraS'iga täiesti nõus.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Mingu putsi see meeskond. Kui neil pole motivatsiooni mängida siis pole mõtet ka staadionile ronida. Hooaja esimesed mängud võis veel ehk tuua vabanduseks hooaja alguse kus pole veel rütmi leitud.....pool hooaega läinud ja......sittagi pole muutunud. Kui ollakse proffid siis mitte ei pea motivatsiooni sisendama vaid see peab mängijatel endil olemas olema. Loivatakse nagu peata kanad ringi seal platsil kellele pall kogemata vastu läheb. Arvestades mängijaid ja Eesti liiga taset siis ei saa absoluutselt aru mis toimub.

          Unistused ja motivatsioon on asjad mis inimkonda on edasi viinud.....Floral ilmselgelt pole mitte kumbagi (paar üksikut mängu välja arvata).

          Üdini petetud. Enam ei jõua loota, et "järgmine mäng nad äkki viitsivad natuke võidelda".

          Kommentaar


            eks varsti on selge, mis muudatusi ette võetakse ja kas üldse võetakse ...

            Kommentaar


              [QUOTE=Nahkpea;1046325]Tugevamad me kindlasti pole. Vasakult äärelt on läinud Hakola, kellele pole ligilähedaseltki võrdväärset asendust kahjuks sel aastal. See on vast suurim puudujääk.

              Levadia on koosseisu poolest ehk natuke üle, aga kindlasti pole me nii kehvad, et peaksime neljandal tabelireal asetsema. Tõsi, treener on see, kes vastutab tulemuste eest. Kui orkester viisi ei pea, on ikka dirigent süüdi.[

              aga kus luts on ? tema ju peaks olema vasak äär , ja väga noor ja hea mängumees , vähemalt koondise eest on minule siukse mulje jätnud . peaks ikka väga hea olema seal vasakul . ?et miks teda ei kasutada , (mis toimub ) ?

              Kommentaar


                Vat see küsimus on mindki huvitama hakanud, et miks Luts ei mängi...ta on väga hea ja terav mängumees.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Kui tuua välja iga mängija mängus oldud aja jooksul väravate vahe ML mängudes, siis

                  vahe +/-

                  28-12 (+16) Kasimir
                  20-4 (+16) Zahovaiko
                  26-11 (+15) Vunk
                  18-5 (+13) Jürgenson
                  20-8 (+12) Palatu
                  18-6 (+12) Reintam
                  19-8 (+11) Konsa
                  19-9 (+10) Kams
                  9-0 (+9) Anniste
                  15-7 (+8) Kallaste
                  11-3 (+8) Luts
                  20-13 (+7) Vanna
                  13-6 (+7) Rooba
                  9-2 (+7) Anier
                  15-11 (+4) Mošnikov
                  14-11 (+3) Dupikov
                  12-11 (+1) Rüütli
                  8-8 (0) Tamm
                  4-4 (0) Allas

                  min mängu(alg)
                  1111 15 (11) Kasimir
                  1076 14 (11) Vunk
                  990 11 (11) Vanna
                  952 11 (11) Kams
                  849 14 (9) Konsa
                  834 14 (8) Mošnikov
                  810 9 (9) Palatu
                  752 9 (9) Jürgenson
                  750 11 (10) Dupikov
                  745 14 (9) Rüütli
                  720 8 (8) Reintam
                  704 13 (6) Zahovaiko
                  575 8 (7) Rooba
                  549 8 (7) Kallaste
                  514 9 (7) Tamm
                  413 8 (5) Luts
                  404 9 (5) Anniste
                  395 6 (5) Anier
                  192 3 (2) Allas

                  Kommentaar


                    päris huvitav statistika. üllatav, et Anier nimekirja lõpus ...

                    Kommentaar


                      745 14 (9) Rüütli - 404 9 (5) Anniste
                      12-11 (+1) Rüütli - 9-0 (+9) Anniste

                      Tasemevahe missugune

                      Kommentaar


                        tõeline kurbus on saabunud minu maailma. Flora suunas siis järjekordse kergejõustiklase oma põhisatsi ehk siis Haavistu lahkus mõned-mõned aastad tagasi ja nüüd tema dublant pidavad liikuma tulevikust florasse. Täna on kõige kurvem päev minu elus

                        Lohutage mind nüüd

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          tõeline kurbus on saabunud minu maailma. Flora suunas siis järjekordse kergejõustiklase oma põhisatsi ehk siis Haavistu lahkus mõned-mõned aastad tagasi ja nüüd tema dublant pidavad liikuma tulevikust florasse. Täna on kõige kurvem päev minu elus

                          Lohutage mind nüüd

                          Tead sa pras võiksid ka oma pideva keerutamisega _____ minna
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            tõeline kurbus on saabunud minu maailma. Flora suunas siis järjekordse kergejõustiklase oma põhisatsi ehk siis Haavistu lahkus mõned-mõned aastad tagasi ja nüüd tema dublant pidavad liikuma tulevikust florasse. Täna on kõige kurvem päev minu elus

                            Lohutage mind nüüd
                            kellest jutt?
                            Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                              Tead sa pras võiksid ka oma pideva keerutamisega _____ minna
                              mine sina ise ka ---- ahjaa te saate ka vb täiendust ühe EL mängija näol
                              Kuresoo on see teie lemmik poiss. Ma arvasin,et te käite ikka ML ka vaatamas aga pole hullu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                mine sina ise ka ---- ahjaa te saate ka vb täiendust ühe EL mängija näol
                                Kuresoo on see teie lemmik poiss. Ma arvasin,et te käite ikka ML ka vaatamas aga pole hullu.
                                Ei oska õnneks või kahjuks Kuresoo kergeraksu oskusi kommenteerida.

                                PS. Aitäh, meie seisust ehk 0-st väravavahtide joonel (peale pühapäeva) olen ka vist juba teadlik. Rauno ka FCF Tulevikku, palju õnne talle edaspidiseks
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X