320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Tahan öelda üht - MOM oli Anniste. Kui vaid tal rohkem mängida lastaks. Jürgenson oli ka suht talutav
    Ta sai palli kah kõvasti, saaks Novikov Kaljus ka seda nahkkera niimoodi katsuda vb isegi tuleks midagi seal ka välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Ta sai palli kah kõvasti, saaks Novikov Kaljus ka seda nahkkera niimoodi katsuda vb isegi tuleks midagi seal ka välja.
      Asi pole palli saamises, vaid asi oli selles et Põltsu kutt võitis pea 100% kahevõitlusi. ja tema söödud olid ka väga kvaliteetsed, kuid vastane oli ka vähe kehvem kui peakonkurendid.

      mõnusaim olukord oli hoopis vaheajal
      Söötsin Albert Taarile(venelane) lati söödust kes lõi palli vastu Rooba õlga. See oli lahedalt koomiline.

      Jube - venelane lõi eestlast palliga

      Kommentaar


        kriminaal oled
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          samas loodan, et see flora fännide "langus" on hea n.ö. "puhastumiseks" ja enese analüüsiks (viimaste aegade sündmuste taustal) misjärel varsti tullakse tugevamana tagasi
          Räägi, millest puhastutakse ja milliseid analyyse peaks tegema? Millest sa räägid?
          Eks paljudel olid oma pohjused miks mängul polnud. Paljud olid seotud joomayritusega lauluväljakul, kes kuskil maal vanaema juures, kes nt Kiievis.
          Sinu postitustest kumab juba mitmendat korda vaenulikkus Flora fännide suhtes. Oot, midagi nagu meenub... tanksaapad, nahk...
          Olen siin suhelnud päris paljude kohalikega ja ainuke klubi mida Eestist teatakse on just Flora.
          Sain täna kokku ka kohaliku Dynamo Kyiv huligaaniga, oli teine suht väsinud kuna tuli öösel Poltaavast Vorskla-Dynamo mängult kuid p6gusalt sai juttu räägitud nii fänlusest kui ka rahvusteemadel. Kahju, et ise mängule ei saanud, Kiievist pea 5 h s6itu Poltaavasse, vaatasin kesklinnas suurelt ekraanilt mängu.
          Tervitused Flora fännidele!!!

          Kommentaar


            Flora duubel ei saa kohe kuidagi vedama. taas minimaalne, aga siiski 0:1 kaotus. pole lugenudki kui pikk see võitudeta seeria juba on ...

            Kommentaar


              Sen, "puhastumine" oli vbla vale sõna kui sa asja sellisesse konteksti laksid. Me oleme sel teemal ju arutanud ja arvan, et oleme teineteisest aru saanud ja oleme sõbralikud edasi. Võib öelda siis, et toimub mingi reorganiseerumine ja ehk ka väärtushinnagute ümberhindamine.

              Ma kirjeldan sulle lihtsalt avanenud pilti - Tipphetkel oli fännisektoris 10 inimest (tavaliselt nii umbes 6). Samas nägin päris mitmeid triibuliste fännisärkidega inimesi küljetribüünil, kellest mitmeid varem ikka fännisektoris nähtud. Päikesevõtmine ei saanud olla seekord vabandus. Õllejoomine ühel suurüritusel ei ole kah nagu olla lojaalsele fännile vabandus, kuna mäng lõppes ju enne 19t kui peamine möll tol suurüritusel polnud veel nagu alanud (ma ei tea seda faktina, aga eeldan kellaaja järgi). Hetkel ma ei oska kahjuks muud moodi olukorda lahti mõtestada. Iseenesest on mul kahju, et kunagisest ehk Meistriliiga suurimast fänniarmeest praegu selline pilt avaneb.

              Kommentaar


                Kaugel see grusiin on, kes Flora ründeliini pidi lisanudma?

                Kommentaar


                  Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
                  Kaugel see grusiin on, kes Flora ründeliini pidi lisanudma?
                  Ründeliini? Minuarust on tegu keskkaitsjaga.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Koduse euromängu algusaeg suveõhtul kell 18.45? Isegi Levadia alustab 19.00. Masu võttis valgustuse või?
                    tulevik on tunni aja pärast

                    Kommentaar


                      Noh võibolla mäletan siis valesti, aga ikkagi, kaua ta reisib sealt siia?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
                        Noh võibolla mäletan siis valesti, aga ikkagi, kaua ta reisib sealt siia?
                        ma oleks kusagilt nagu lugenud Allase kommentaari,et grusiin sõitis koju tagasi ja ilmselt floraga ei liitu.

                        Kommentaar


                          Minu teada on ta praegu tagasi ja teeb taas trenni. Pidi paras flop olema.

                          Kommentaar


                            Flopidega on Kaljul palju kogemusi eks
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Minu teada on ta praegu tagasi ja teeb taas trenni. Pidi paras flop olema.
                              nii ta vist lõpuks on jah

                              Kommentaar


                                Huvitav, mis jama Anieriga on, et Kopenhaagenisse kaasa ei võeta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X