320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dupikov on eestlane Ja zlava nt ukrainlane.
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      TÜRA NOH, aitab rsk!
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Ja tiblal ja lihtsalt venelasel on ikka tükk maad vahet.
        palun seleta, ma saaremaalt, ei leidu ei venelasi ega neid nn tiblasi palju

        Kommentaar


          No for f*ck sakes, kui ikka mingi vend tuleb seletama kes ei ole näind ega kuulnud siis ikka tõmbab si*a keema küll. Ning kes see siin kõva ütleja on et see et keset mängu kallale tuldi Florakatele on täielik tont...

          Kommentaar


            Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
            Dupikov on eestlane Ja zlava nt ukrainlane.
            nimi nagu vihjab, et isa tal venelane ikka on.
            Ja neid venelasi, kes floras säranud on, on veel ja veel. Mis saab neist?
            Ja koondis, kas kruglovi, stepanovisse, zenjovi jne suhtute teistmoodi?

            Kommentaar


              Vabandage et olen purjus ja mu jutust saab valesti aru, aga parandan : No for f*ck sakes, kui ikka mingi vend tuleb seletama kes ei ole näind ega kuulnud siis ikka tõmbab si*a keema küll. Ning kes see siin kõva ütleja on et see et keset mängu kallale tuldi Florakatele tuldi kallale selle pärast selle pärast et Florakas hakkas ülbitsema hakkas ülbitsema on täielik tont...

              VABANDAN EBAMUGAVUSTE PÄRAST JA SELLEPÄRAST ET MUL LÄKSID KAKS LAUSET SUHTELISELT KOKKU OMAVAHEL ENNEM! Shermann ja muud lahedad vennad postitage oma julma huumorit selle eelmise minu postituse kohta nüüd!

              Kommentaar


                Algselt postitas M13 Vaata postitust
                palun seleta, ma saaremaalt, ei leidu ei venelasi ega neid nn tiblasi palju
                vaata, vene rahvusest inimesi eesti rahvusest inimeste hulgas ei leidu, kuna need kaks erinevat rahvust. tiblasid on aga mõlemast rahvusest (tõsi Eesti pinnal leidub küll rohkem neid "vene rahvusest"), need on kultuurita inimimesed. siingi liigub päris mitmeid. soovitan üles otsida vibu posti Levadia teemast sovjettide teemal.

                aga rohkem pole vist tõesti mõtet siin rahvuste teemal sõna võtta...

                Kommentaar


                  Ärge parem vastake M13'le. Kellegi varikas kes üritab mingit vaenu üles puhuda jälle. Kui tahab teada neid vahesid siis las kolab mööda foorumit ringi ja küll üles leiab. Mitu korda ei ole vaja seletada ühte ja sama asja (millest on räägitud päris mitmes teemas).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M13 Vaata postitust
                    nimi nagu vihjab, et isa tal venelane ikka on.
                    Ja neid venelasi, kes floras säranud on, on veel ja veel. Mis saab neist?
                    Ja koondis, kas kruglovi, stepanovisse, zenjovi jne suhtute teistmoodi?
                    Türa millest sa aru ei saa?
                    Tibla on tibla ja temasse suhtutakse nagu tiblasse aga venelane on hoopis teine teema...neisse suhtutakse ja normaalselt...
                    Ja tõega, kaua te risustate siin teemat? Kui midagi asjalikku pole postitada jätke postitamata, ei taha, et samasugune läbu siin oleks nagu kalju teemas.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      armas
                      ma sain vastuse(mitte siit)

                      Kommentaar


                        florakad, te kogunete ka ennem kuskil et mängule liikuda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          florakad, te kogunete ka ennem kuskil et mängule liikuda?
                          Kas suuremad rahvakogunemised, kus saaks kellelegi turpi anda, erutavad sind?

                          Kommentaar


                            Aga võib olla tahab mängule minna?

                            Lihtsalt ka üks võimalus...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              florakad, te kogunete ka ennem kuskil et mängule liikuda?
                              Seekord arvatavasti mitte. Seoses eelmise nädalavahetusega on tegemist enne mängu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Kas suuremad rahvakogunemised, kus saaks kellelegi turpi anda, erutavad sind?
                                Tõusid vale jalaga ülesse või?
                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X