320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vova Vaata postitust
    Eesti keelsed poolehoidjad karjuvad ka vperjood levadia ??
    neil ei jää ju muud üle
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Levadial on olee olaa vperjood levadia.
      Ahjah, oli vist küll. Mul jäi see enda poolt öeldud hüüe kellegi foorumi allkirjast meelde.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ei suurt miskit, lihtsalt Kalju omad on seda terve hooaja laulnud, aga laulge-laulge.
        Mina pole küll kuulnud,et te pipit laulate? aga vb on asi minus,et pole tähele pannud
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Algselt postitas HaTe Vaata postitust
          Mina pole küll kuulnud,et te pipit laulate?
          Meie viisipidamine pole just kõige parem

          Kommentaar


            Kommentaar


              tänase mängus põhivõistkonna pingil lausa 2 Anieri
              tubli, Hannes. üleminek II liigast FC Elvast, Flora duublisse. Esiliigas kohe algkooseisus mängu Tulevik II vastu ja nüüd kohe juba ML pingile. vägev!

              Kommentaar


                see on täitsa meeldiv üllatus rüütli poolt kindlasti, mängul käijad jätke oma muljeid kuidas noorem anier mängis.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  see on täitsa meeldiv üllatus rüütli poolt kindlasti, mängul käijad jätke oma muljeid kuidas noorem anier mängis.
                  Ma vaatasin juba pühapäeval, et päris aktiivne poiss. Samas, ega Floral täna ründajate osas muid alternatiive polnud.
                  Ja mäng ise oli florakate poolt muidugi kohutav, Võrreldes nädalataguse Sillamäe mänguga oldi täna väga unised. Kas koormus on liiga suur? Flora parim saab olla ainult Aksalu, kes nii mitmelgi korral halvima ära hoidis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sosku Vaata postitust
                    Ma vaatasin juba pühapäeval, et päris aktiivne poiss. Samas, ega Floral täna ründajate osas muid alternatiive polnud.
                    .
                    Kas Mööl poleks olnud vähe loogilisem käik? Poiss terve hooaja esiliigat pelanud, et ehk vähe kogenum olnuks...
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Krt, noor Anier jälle uus dalent.. flora ikka oskab neid leida. Tubli poiss, tõsiselt!
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                        Krt, noor Anier jälle uus dalent.. flora ikka oskab neid leida. Tubli poiss, tõsiselt!
                        talent.

                        Loodetavasti jätab ka Rüütli jonnimise ja laseb Annistel ja Mosnikovil märksa rohkem mängida.

                        Kommentaar


                          Sorry, väike liköör sees
                          Parem georg otsas kui Paul keres.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                            Krt, noor Anier jälle uus dalent.. flora ikka oskab neid leida. Tubli poiss, tõsiselt!
                            Kuidas teda Henriga võrdleksite?

                            Kommentaar


                              tundub jah, et peatreener annab "vanakestele" igati märku, et kui midagi paremuse poole ei liigu, siis hakkavad tulema muudatused ja noorenduskuur. ja kui kuld läinud, siis polegi muud, kui noortele kogemusi anda- põhivõistkonna treeningutega pidi liituma ka Junolainen, lisaks on Peitre, grusiin jne
                              noorem Anier oli aktiivsem ja paistis rohekm silma, kui vanem. ju on "näljasem" ja vaja end näidata.
                              keskväljal tehti ikka palju valesööte ja Aksalu päästis Flora kaotusest.
                              kuna kanderaamipoisse polnud, siis olid seekord "raisakotkaste" rollis Flora vahetusmängijad
                              ja veel. Balbinot on ikka tasemel teeskleja, iga liigutuse järel kukkus ja näitles ...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                                Kuidas teda Henriga võrdleksite?
                                minu arvates andekam, füüsiliselt agressiivsem, heas mõttes nahhaal, teeb rohkem tööd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X