320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
    äge oled. nukid ja kurikas teevad sind mehiseks.



    mees saa aru, et sina oled see, kes omale väärakaid illusioone loob. kasva suureks. liha võiksid ka omale kondi peale veits ajada. foorumis teed ennast nii kõvaks meheks, a muidu pole nagu teist ollagi. hea, et tuulega ümber ei lähe. Mõtle kaks korda enne läbi mida sa nüüd jälle vastu kirjutad.
    1) Ei saanud sa kohe mitte aru miks ma nukke ja kurikaid mainisin.

    2) Kui üritad olla see, kes tolereerib ja kirjutab mingeid reegleid moraali ja tegevuse ja väljaütlemiste kohta siis vaata oma sama postitus uuesti üle. Liha kohta oskan ma öelda vaid ühte: olen käinud mitu aastat järjest jõusaalis ja minu lihastüüp ongi selline mis on sitke ja massipoolest ei tule juurde (mingeid steroide ega muud paska ka ei kavatse süüa, et tervist rikkuda). Kui tahad jõudu proovida tõestuseks siis paneme aja kirja (kui tahad seda siis saada e-mailile). Käisin judos ja võitsin endast 2 korda raskema tegelase iponiga (diplomgi olemas) jne. Kui sa mind teaksid vähe rohkem siis sa ei oleks kirjutanud selle kohta mitte midagi.

    Kommentaar


      Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
      Davai kutid....saan aru küll,et ilgelt popp on hetkel Flora fännidele turja karata,ning neid maha teha,aga endal peaks kah mõistust ikka nii palju olema,et ikka päris lampi sõimama ei kuku.
      Saan aru küll,et mingi mees siin loodab Flora sõimamisega ehk kellegi kitty tähelepanu võita,keegi teine arvab,et on niisama äge kui Flora fänne sõimab,ning Mikoga on meil niisama midagi juhtunud........ning keegi neljas on leidnud endale siit foorumist Ballacki ja Seni näol omale interneti vaenlased ja värki.

      No siis et.......vaadake palun enne peeglisse kui sõimama hakkate,eks?
      Pole hullu, las kraaksuvad.
      Ilmselt on ka teised tähele pannud, et ühed ja samad tegelased on alati kohal.
      Tihtipeale minnakse isiklikuks, kommenteeritakse riietust, kehakuju jne.
      17,meesmuiste,pras,eestimees,felipe,roosaelevant, ja veel mõned.
      Jõudu teile!

      Kommentaar


        Las koerad hauguvad, karavan liigub edasi.
        Nagu üks mees suvatses alles hiljuti hõisata: "Ükskord me võidame niikuinii !".
        Ja jalgpallist saab taaskord viienda kolonni kiuste eestlaste armastatuim spordiala, nii nagu ta oli enne Teist Maailmasõda.

        Kommentaar


          Jep, Pohlak annab Rüütlile kinga, kuna too julges lambiantsude kohta tõtt öelda. Right.

          Kommentaar


            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            1) Ei saanud sa kohe mitte aru miks ma nukke ja kurikaid mainisin.

            2) Kui üritad olla see, kes tolereerib ja kirjutab mingeid reegleid moraali ja tegevuse ja väljaütlemiste kohta siis vaata oma sama postitus uuesti üle. Liha kohta oskan ma öelda vaid ühte: olen käinud mitu aastat järjest jõusaalis ja minu lihastüüp ongi selline mis on sitke ja massipoolest ei tule juurde (mingeid steroide ega muud paska ka ei kavatse süüa, et tervist rikkuda). Kui tahad jõudu proovida tõestuseks siis paneme aja kirja (kui tahad seda siis saada e-mailile). Käisin judos ja võitsin endast 2 korda raskema tegelase iponiga (diplomgi olemas) jne. Kui sa mind teaksid vähe rohkem siis sa ei oleks kirjutanud selle kohta mitte midagi.
            kvaliteet huumor.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Kui tahad jõudu proovida tõestuseks siis paneme aja kirja (kui tahad seda siis saada e-mailile). Käisin judos ja võitsin endast 2 korda raskema tegelase iponiga (diplomgi olemas) jne. Kui sa mind teaksid vähe rohkem siis sa ei oleks kirjutanud selle kohta mitte midagi.
              mis su lemmik heide(heited) oli(d), või said ipponi kinnihoidmise/valuvõtete abil?


              üldse mitte pahapärast, minu lempar oli tomoe nage näiteks

              Kommentaar


                Eks Ma Esitan Siis Oma Küsimuse Uuesti Kuidas Froll Ja Kuresoo Mängisid ? Kuna Tundub ,et Siin On Kõigest Muust Kui Jalgpallist Rääkida ...

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Käisin judos ja võitsin endast 2 korda raskema tegelase iponiga (diplomgi olemas) jne.
                  See jutt tundub ikka väga veider.
                  Isegi tegelend päris pikalt judoga aga meie trennis küll selle eest diplomit ei saand kui 2x raskemal vennal selg prügiseks sai tehtud ja võistlustel on olemas kaalu kategooriad või sa maadlesid kogu aeg absoluut kaalus ??
                  http://www.jktulevik.ee/

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Harrastaja Vaata postitust
                    See jutt tundub ikka väga veider.
                    Isegi tegelend päris pikalt judoga aga meie trennis küll selle eest diplomit ei saand kui 2x raskemal vennal selg prügiseks sai tehtud ja võistlustel on olemas kaalu kategooriad või sa maadlesid kogu aeg absoluut kaalus ??
                    Ära pane tähele, natuke vindisena on ballack veendunud, et lisaks judole oskab ta ka lennata. Meie kõikide kurvastuseks ei ole ta seda veel katsetanud

                    Flora jobudele teadmiseks, et lisaks Florale treenib Rüütli ka koondist ja kui fännitribüünilt hakkab Rüütli poole mingi vile liikuma, siis peate arvestama sellega, et teid sealt tribüünilt välja (või alla) tõstetakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tank Vaata postitust
                      Flora jobudele teadmiseks, et lisaks Florale treenib Rüütli ka koondist ja kui fännitribüünilt hakkab Rüütli poole mingi vile liikuma, siis peate arvestama sellega, et teid sealt tribüünilt välja (või alla) tõstetakse.
                      Seda kindlasti ei juhtu, sest muidu ballack hakkab musta maagiat tegema ja Pohlak saab EJList kinga.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tank Vaata postitust
                        Ära pane tähele, natuke vindisena on ballack veendunud, et lisaks judole oskab ta ka lennata. Meie kõikide kurvastuseks ei ole ta seda veel katsetanud

                        Flora jobudele teadmiseks, et lisaks Florale treenib Rüütli ka koondist ja kui fännitribüünilt hakkab Rüütli poole mingi vile liikuma, siis peate arvestama sellega, et teid sealt tribüünilt välja (või alla) tõstetakse.
                        Järjekordne ajuhiiglane!
                        Tee omale selgeks mis on koondis, mis klubi.
                        Muideks, Ballack lendab küll praegu Kosovo poole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Muideks, Ballack lendab küll praegu Kosovo poole
                          Müstika tõepoolest et Eesti riik rahuvalvajate vaimset tervist ei kontrolli ennem kui nad missioonile saadab
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Müstika tõepoolest et Eesti riik rahuvalvajate vaimset tervist ei kontrolli ennem kui nad missioonile saadab
                            Idioot !!!
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                              Idioot !!!
                              Tänan komplimendi eest !!!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Tänan komplimendi eest !!!
                                Tarkuse etalon,kindlasti kõige teravam purihammas enda sahtlis!
                                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X