320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Milles probleem? Flora oleks pidanud juba ammu neile rassistidest kaklejatele ust näitama. Õige kah ju.
    Haige lammas oled.

    Kommentaar


      Mulle Rüütli meeldib ja ega teda toodud Florasse selleks, et ta fännidega suhteid arendaks. Tema tööülesanded on ikka muud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Mulle Rüütli meeldib ja ega teda toodud Florasse selleks, et ta fännidega suhteid arendaks. Tema tööülesanded on ikka muud.
        Õige. Seega oleks pidanud ta üldse need kommentaarid endale jätma.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Õige. Seega oleks pidanud ta üldse need kommentaarid endale jätma.
          Said aru küll mida ma mõtlesin, pole vaja hakata mu sõnu väänama.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Praegusel juhul ma leian, et olgu inimene missugune tahes, on ta vajalik Eesti jalgpallile.
            Sellise väitega väga nõus küll ei ole. Tähtis on tõepoolest asjaolu, et isik toetaks eesti jalgpalli, kuid kui valdav või tähtis osa ühe klubi fännidest moodustab teatav kontingent, kes oma äärmuslikkusega veidi tavalisemad inimesed (keda võiks tõenäoliselt isegi neist "tõelistest" fännidest rohkem olla) mänguväljakult eemale peletab, siis ma julgen väita, et sellistest inimestest on rohkem kahju kui kasu.

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Mängijad olid tublid.

              Rüütli mingu perse! Rüütlil on järgmise mänguni aega vabandada ühe kindla inimese ees, või hakaku otsima uut töökohta. See mis ta tegi (valetas ja solvas) oli liiga jube. Kui Flora ega jalgpalliliit ei hakka teda lahti laskma (kui Rüütli ei vabanda) siis tuleb sponsorite kaudu mõju avaldada...näiteks rahakraane kahandada väga palju või üldse lepingud katkestada. Kes teab juhtunust see teab. Kui vabandab selle inimese ees siis on teema unustatud aga kui ei vabanda siis saavad kõik teada milline munn võib üks peatreener olla.
              ahahha ballack hakkab Rüütlit kangutama ootan huviga
              "siis tuleb sponsorite kaudu mõju avaldada...näiteks rahakraane kahandada väga palju või üldse lepingud katkestada"

              ehk Rüütli nägi, kuidas FCF fännid käitusid Sillamäel?

              Kommentaar


                Eks flora fännide arust on koguaeg teised pahad ja kõiges süüdi...

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Mängijad olid tublid.

                  Rüütli mingu perse! Rüütlil on järgmise mänguni aega vabandada ühe kindla inimese ees, või hakaku otsima uut töökohta. See mis ta tegi (valetas ja solvas) oli liiga jube. Kui Flora ega jalgpalliliit ei hakka teda lahti laskma (kui Rüütli ei vabanda) siis tuleb sponsorite kaudu mõju avaldada...näiteks rahakraane kahandada väga palju või üldse lepingud katkestada. Kes teab juhtunust see teab. Kui vabandab selle inimese ees siis on teema unustatud aga kui ei vabanda siis saavad kõik teada milline munn võib üks peatreener olla.
                  Olid sekord kohal VÕI paned jälle tühja?

                  Kommentaar


                    Kutsume Sarapi, annab Kalevipoja kombel Rüütlile peaga kümpi! Pärast sööme koos Sillamäekatega jäätist, siis on kõigil lõbus.
                    Elagu Meistriliiga 2009! Ja komöödiat jätkub kauemaks...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Olid sekord kohal VÕI paned jälle tühja?
                      Astusin jah kogemata täis peaga Kuressaarde viivale bussile, kuigi kurikate ja nukkidega olin juba Sillamäe bussile minemas...andke andeks noh, et segamini ajasin bussid.

                      Pras, mis mõttes jälle tühja? Sillamäe kohta kirjutasin seda, mida nägin videotelt, piltidelt ja kuulsin telefonist otse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust

                        Pras, mis mõttes jälle tühja? Sillamäe kohta kirjutasin seda, mida nägin videotelt, piltidelt ja kuulsin telefonist otse.
                        ja siis räägid teistele, et ärge õiendage, kui kohal ei olnud...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Astusin jah kogemata täis peaga Kuressaarde viivale bussile, kuigi kurikate ja nukkidega olin juba Sillamäe bussile minemas...andke andeks noh, et segamini ajasin bussid.

                          Pras, mis mõttes jälle tühja? Sillamäe kohta kirjutasin seda, mida nägin videotelt, piltidelt ja kuulsin telefonist otse.
                          minagi sain infot mängu ajal ja mängu eel sillemäe mängu kohta. ja sellepärast ka selline küsimus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            ja siis räägid teistele, et ärge õiendage, kui kohal ei olnud...
                            Kui kirjutatakse asju mida nad pole mitte kusagilt näinud siis ei olegi mõtet kirjutada (see kui vaadata ainult soccerneti pilte siis see ei ole piisav).

                            Kommentaar


                              Laske jah rahad tagant ära tõmmata, tänases majandusolukorras on sponsoreid ju jalaga segada...

                              no ja eriti armas on ka see, et alaliit peaks mõne klubitreeneri lahti laskma.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Kui kirjutatakse asju mida nad pole mitte kusagilt näinud siis ei olegi mõtet kirjutada (see kui vaadata ainult soccerneti pilte siis see ei ole piisav).
                                aga sinu eeldus ei ole korrektne ju, kui sa ütled inimesed on vaid Soccerneti kaudu asjadega kursis. minagi sain juba toimuva ajal erinevatest allikatest infot. kuna allikad olid erinevad ja info kohati segane, ei hakanud ma seisukohta võtma ja ei hakka ka praegu.

                                ballack, miks sul on alati perekondlikud asjad Lõuna-Eestis vms., kui Flora fännid sõidavad Ida-Virumaale?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X