320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust

    Oma peakeses tuleb latt allapoole suruda ja kannustada ning toetada kohalikku, meie enda, Eesti jalgpalli.

    Mina ei suuda seda latti küll nii madalale suruda, et läheksin näiteks Ajaxi mängu vaatama. Ükskõik kellega ta ka ei mängiks. Meistriliiga klubidel puudub selge idenditeet. Vähemalt enamusel neist puudub. Ainsana kes seda püüab luua on Kalju. Teistel küll mingit identiteeti pole ja ega seda püüta ka klubide poolt eriti luua. Jah, isegi Floral puudub see, räägi mida sa tahad.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Meistriliiga klubidel puudub selge idenditeet. Vähemalt enamusel neist puudub. Ainsana kes seda püüab luua on Kalju. Teistel küll mingit identiteeti pole ja ega seda püüta ka klubide poolt eriti luua.
      Aga Paide, Kuressaare, Tammeka? Kõigil kolmel on identiteet alustuseks ses mõttes, et on huvi lüüa kaasa Eesti tippvutis omakandi mängijatega. Teisalt on nad oma linna tippsatsid, linna vutielu kõrgeimad väljundid, mitte nt üks mitmest Tallinna tiimist. Iseasi, kas brändi kui identiteedi piltlikustatud väljundi turustamiseks ressursse jagub, aga kindlasti pole nende (ja näiteid leiaks veel) näol tegemist klubidega, kus tegutsetaks jumal teab, mille ajel, ja jumal teab, kuidas. Pigem vastupidi.

      Kommentaar


        Tammeka võib olla tõesti ja mingil määral ka Paide. Kuressaare on küll üks naljasats, õigemini need klubid kes on Flora süsteemis ja mängivad meitriliigat on seda kõik. Eks nad Pohlakule rahamasinad ole, sellepärast neid ka hoitakse nagu sitta pilpa peal.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          ema on sul naljasats kodanik Rein
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            ema on sul naljasats kodanik Rein
            No siis on ju nii reinu ema kui ka kuressaare naljasatsid!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
              ema on sul naljasats kodanik Rein

              Kuressaare on kohe nii kõva meeskon, et terve Saaremaa pealt leiti 12 mängumeest ja siis võeti veel üks mees Pärnust ja üks legionist ning saigi üks tore klubi meistriliigasse. Isegi FC Viljandisse on 15 meest regatud kõik muidugi Flora jalgpalliklubist, ulme.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Rein,budulojus j.n.e. tehke läbusse endale eraldi vingumise teema.

                Kommentaar


                  Värav + sööt

                  8+1 Henri Anier
                  3+1 Siim Luts
                  2+2 Sergei Mošnikov
                  1+3 Nikita Baranov
                  2+1 Alo Dupikov
                  1+1 Valeri Minkenen
                  1+1 Rauno Alliku
                  1+0 Andre Frolov
                  1+0 Karl Palatu
                  1+0 Sander Post
                  1+0 Zakaria Beglarišvili
                  0+1 Eron Krillo
                  0+1 Gert Kams
                  0+1 Meelis Peitre

                  GWG
                  3 Siim Luts
                  1 Alo Dupikov
                  1 Karl Palatu
                  1 Sander Post
                  1 Sergei Mošnikov
                  1 Valeri Minkenen (pen)

                  GWA
                  1 Eron Krillo
                  1 Gert Kams
                  1 Nikita Baranov
                  1 Siim Luts
                  1 Rauno Alliku

                  Kommentaar


                    Ma loodan, et ma oma küsimuse pärast peksa ei saa, kuid mida need GWG ja GWA tähendavad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pähkel Vaata postitust
                      Ma loodan, et ma oma küsimuse pärast peksa ei saa, kuid mida need GWG ja GWA tähendavad?
                      Game Winning Goal
                      Game Winning Assist

                      Kommentaar


                        Ilus eesti keel.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Jõuluvana, palun Meistari liigasse vastaseks Riia Skontot, aitäh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Võimalikud Meistrite Liiga reisisihid, loosimine 20.06.
                            Kohtumised toimuvad 12/13.7 ja 19/20.7

                            Valgevene - BATE Borisov
                            Iisrael - Maccabi Haifa
                            Horvaatia - Dinamo Zagreb
                            Norra - Rosenborg BK
                            Serbia - Partizan Belgrade
                            Küpros - APOEL Nicosia
                            Poola - Wisla Kraków
                            Austria _ meister ?
                            Bulgaaria - Litex Lovech
                            Slovakkia - Slovan Bratislava
                            Tšehhi - Viktoria Plzen
                            Sloveenia - NK Maribor
                            Soome - HJK Helsinki
                            Leedu - Ekranas Panevezys
                            Gruusia - FC Zestafoni
                            Rootsi - Malmö FF
                            Iiri - Shamrock Rovers
                            Ootame Rosenborgi, tundub heas hoos olevat - 9 mängu, 9 punkti ja 13 koht liigas praegu
                            Reisimise koha pealt HJK, Panevezys, Shamrock

                            Bussiga kannataks sõita:

                            Leedu - Ekranas Panevezys 461 km / 12 mängust 30 punkti ja 1 koht
                            Valgevene - BATE Borisov 852 km (natuke palju vist) / 12 mängust 28 punkti ja 1 koht

                            Paadiga:

                            Soome - HJK Helsinki / 8 mängust 18 punkti ja 3 koht

                            Lennukid:

                            Iiri - Shamrock Rovers (Tallinn-Dublin-Tallinn teisipäev-neljap oleks päris hea) / 15 mängust 31 punkti ja 1 koht
                            Horvaatia - Dinamo Zagreb / liiga viimane mäng 21 mai
                            Norra - Rosenborg BK / 9 mängust 9 punkti ja 13 koht
                            Serbia - Partizan Belgrade / 29 mai
                            Poola - Wisla Kraków (1300 km autoga) / 29 mai
                            Austria - SK Sturm Graz / 25 mai
                            Bulgaaria - Litex Lovech / 28 mai
                            Slovakkia - Slovan Bratislava / 25 mai
                            Tsehhi - Viktoria Plzen / 28 mai
                            Sloveenia - NK Maribor / 29 mai
                            Rootsi - Malmö FF / 9 mängust 17 punkti ja 4 koht

                            Kõige kallimad lennukid :

                            Iisrael - Maccabi Haifa / 21 mai
                            Küpros - APOEL Nicosia / 11 mai
                            Gruusia - FC Zestafoni / 22 mai

                            Kommentaar


                              No rutiinne võit, mis siin muud. Pinget põmst õhus polnud ja ei tekkinud küll hetkekski kahtlust, et Flora siit mängust oma kindlad 3 punkti Kure üle võtab. Pealtvaatajaid oli maruvähe ja vähemalt pooled neistki olid välismaalased, mis viimasel ajal justkui nagu trendiks on saanud. Flora fännisektor kahjuks ülimalt hõre ning ainult tänu kosutavale keelekastele sai endal veel viimasedki häälepaelad ribadeks karjutud. Päris naljakas, et ligikaudu 10 000-lisel tühjal staadionil, kõrgliiga mängul, on ainult mingid mõned üksikud häält tegevat hullu fänni. Seda see tegevjuht Skiperski vist saavutada tahtiski...

                              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                              Kommentaar


                                vähene publiku huvi eesti liigas on pohlakule meelt mööda, seega raske näha, et midagi muutuks lähimal ajal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X