320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need on ka telemängud, nii lihtne see ongi.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Need on ka telemängud, nii lihtne see ongi.
      Mis see siia puutub? Ainus kellaaeg, kus kedagi raudselt teleka ees ei ole?

      Viasati juttu ei tasu ka rääkida. Eelmine laupäev kattus nende Premieri ülekandega ja sel nädalal on ainult põrgatamine ja motosport kavas.
      tulevik on tunni aja pärast

      Kommentaar


        Algselt postitas gianluca Vaata postitust
        Mis see siia puutub? Ainus kellaaeg, kus kedagi raudselt teleka ees ei ole?

        Viasati juttu ei tasu ka rääkida. Eelmine laupäev kattus nende Premieri ülekandega ja sel nädalal on ainult põrgatamine ja motosport kavas.
        Miks kell 14 mängud algavad on ju väga lihtne, tuleb natuke lihtsalt mõelda. Telemäng on vooru avamäng pärast mida algavad teised mängud. Kuna kõikidel staadionitel ei ole valgustust siis peab telemäng kevad ja sügisperioodil algama hiljemalt kell 14 sest siis saavad teised mängud alata kell 17 ja lõppevad päevavalgusega (päike loojub ca kella 20 ajal praegu). Suvel sai telemäng alata kell 17 ja teised mängud kell 19:30 sest siis loojus päike kella 22 ja 22:30 ajal.
        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

        Kommentaar


          Praegu loojub päike pigem kell 21 kui 20
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            See annab ju võimaluse Tallinnas lausa kahte ML mängu päevas vaadata

            Kommentaar


              + teles on kohe algamas sügishooaeg ja jalgpall ei ole vist kõige suurem publikumagnet.

              Kommentaar


                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                See annab ju võimaluse Tallinnas lausa kahte ML mängu päevas vaadata
                Kes peaks 2 mängu päevas vaatama? Ajakirjanikud?
                Mida on minul Flora toetajana asja Levadia või Kalju mängule?
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                  Kes peaks 2 mängu päevas vaatama? Ajakirjanikud?
                  Mida on minul Flora toetajana asja Levadia või Kalju mängule?
                  Kõigepealt vaatad telekast meistriliiga jalgpalli ja mõtled: "Ohoho! Meil siinsamas ka kohe mäng hakkamas, läheks vaatama!"

                  Loodetavasti suudad ise edasi mõelda.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                    Kes peaks 2 mängu päevas vaatama? Ajakirjanikud?
                    Mida on minul Flora toetajana asja Levadia või Kalju mängule?
                    Mul puudub kindel lemmik.
                    Miks ma peaks üldse mängudel käima?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Ma ei tunne Reinu. Miks ma peaks seda postitust lugema?
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Ma mõtlen, järelikult puu kukkus metsas.

                        Kommentaar


                          Kaks lindu lendasid, üks oli keskel.

                          Kommentaar


                            On's see nüüd lohutus või mis, aga Shamrock Rovers (mäletate?) alistas täna võõrsil lisaajal Belgradi Partizani ja kruiisis EL'i põhiturniirile.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                              On's see nüüd lohutus või mis, aga Shamrock Rovers (mäletate?) alistas täna võõrsil lisaajal Belgradi Partizani ja kruiisis EL'i põhiturniirile.
                              Ses mõttes muidugi lohutus, et vähemalt ei kaotanud me mingile täielikule autsaiderile. Samas, kordan veelkord, parema mängu korral oli Shamrock ka Flora poolt võidetav. Midagi ulmelist see meeskond endast ei kujuta. Selles valguses on isegi üllatav nende võit Partizani üle.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                                Miks kell 14 mängud algavad on ju väga lihtne, tuleb natuke lihtsalt mõelda. Telemäng on vooru avamäng pärast mida algavad teised mängud. Kuna kõikidel staadionitel ei ole valgustust siis peab telemäng kevad ja sügisperioodil algama hiljemalt kell 14 sest siis saavad teised mängud alata kell 17 ja lõppevad päevavalgusega (päike loojub ca kella 20 ajal praegu). Suvel sai telemäng alata kell 17 ja teised mängud kell 19:30 sest siis loojus päike kella 22 ja 22:30 ajal.
                                Telemängud on siis karistuseks flora fännidele, kes kuus vooru järjest peavad staadionile tulema, selleks kõige idiootsemal päeval ja kellajal nagu seda on laupäeval kell 14.00.
                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X