320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mu arust täiesti jabur hetkel mingi Premium liiga mängu edasilükkamise pärast saag käima tõmmata.

    Mängu toimumise aeg sõltub vast pigem ukrainlastest, mitte Flora ei pistnud selle meelega Legioni mängu asemele? Kui selline variant mänguks on, siis peaks ukrainlaste abistamisele ei ütlema, sest samal ajal on liigamäng Legioniga? See on suurepärane mäng, et Eesti jalgpalli täiesti olematut mainet veidigi parandada ja näidata oma solidaarsust ja abi ukrainlaste suhtes. Tõenäosus, et ma Flora-Legion mängu vaatama läheks, on üsna madal. Tõenäosus, et ma Flora-Dinamo Kiev mängu lähen vaatama, on üpris suur. Ja ma arvan, et ma pole ainus, kes nii mõtleb. See on ilmselt kõige tugevam meeskond, kes üldse see aasta A le Coq arenal mängib. Kui ma saan lisaks tugeva vastase vaatamisele (hunnik EM veerandfinaliste) anda ka oma panuse ukrainlaste toetuseks, siis mingi liigamängu edasilükkamise virin tundub erakordselt nõme.

    Kommentaar


      Jalgpallimatši Flora-Dünamo Kiev ajal väga soovitan Dünamo mängija Mykola Shaparenko (№ 10) lähemalt vaadata. Kolm aastat tagasi eeldati, et temast saab üks parimaid Euroopa playmakers. Ta on Reimi/Vassiljevi moodi pallur.

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Mu arust täiesti jabur hetkel mingi Premium liiga mängu edasilükkamise pärast saag käima tõmmata.

        Mängu toimumise aeg sõltub vast pigem ukrainlastest, mitte Flora ei pistnud selle meelega Legioni mängu asemele? Kui selline variant mänguks on, siis peaks ukrainlaste abistamisele ei ütlema, sest samal ajal on liigamäng Legioniga? See on suurepärane mäng, et Eesti jalgpalli täiesti olematut mainet veidigi parandada ja näidata oma solidaarsust ja abi ukrainlaste suhtes. Tõenäosus, et ma Flora-Legion mängu vaatama läheks, on üsna madal. Tõenäosus, et ma Flora-Dinamo Kiev mängu lähen vaatama, on üpris suur. Ja ma arvan, et ma pole ainus, kes nii mõtleb. See on ilmselt kõige tugevam meeskond, kes üldse see aasta A le Coq arenal mängib. Kui ma saan lisaks tugeva vastase vaatamisele (hunnik EM veerandfinaliste) anda ka oma panuse ukrainlaste toetuseks, siis mingi liigamängu edasilükkamise virin tundub erakordselt nõme.
        +1
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust

          +1
          +1

          Kommentaar


            Lol Ojamaa.

            Kommentaar


              Hhahahahh ebareaalne vend

              Kommentaar


                Täielik kloun, jumal tänatud, et kätte sai oma punase lõpuks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meke Vaata postitust
                  Täielik kloun, jumal tänatud, et kätte sai oma punase lõpuks
                  Läks nii kaua aega. Varasematest mingi 3-4 mängu oleks pidanud punasega lõpetama.

                  Flora muidu üldiselt kasvatab inimesi oma meeskonnas aga nüüd siuke elajas klubis. Loodan et klubi teeb omalt poolt ka trahvi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                    Läks nii kaua aega. Varasematest mingi 3-4 mängu oleks pidanud punasega lõpetama.

                    Flora muidu üldiselt kasvatab inimesi oma meeskonnas aga nüüd siuke elajas klubis. Loodan et klubi teeb omalt poolt ka trahvi.
                    Klubis on omad reeglid ja mingi hind sellel on.
                    Muus osas.. ammu olen Florasse oodanud sellist nahhaali keda kõik vihkavad ja samas kardavad.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust

                      Klubis on omad reeglid ja mingi hind sellel on.
                      Muus osas.. ammu olen Florasse oodanud sellist nahhaali keda kõik vihkavad ja samas kardavad.
                      Tõstke käsi kellest jutt

                      Kommentaar


                        Pingilt patsu ei saanudki? Üks pere ju
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Dünamo tuleb mingi B satsiga? Sest Ukraina mängis eile sõpaka.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Huvitav oleks kelleltki kuulda neutraalset hinnangut selle kohta, mis valemiga Soomets Kreida koha üle vōttis selles aknas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                                Huvitav oleks kelleltki kuulda neutraalset hinnangut selle kohta, mis valemiga Soomets Kreida koha üle vōttis selles aknas.
                                Palju Kreida viimasel ajal mängida on saanud? Viimastes koondisemängudes Kreida pole oma tavapärasel tasemel olnud ka. Soomets sai võimaluse ja minu arvates oli päris mitmes kohtumises üks paremaid mehi platsil.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X