320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Probleemid naiste jalgpallis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Kas sa välistad, et 14 aastasel ei võiks tõsimeeli olla konsumeeritud romantilisi tundeid täiealise vastu, olgu sellekes 32 või 52 aastane?
    Tundeid võib igasuguseid olla ja kindlasti ongi. Aga reaalne küpsus selliseks suhteks on hoopis teine asi. Eriti õõvastav on ka see, et näiteks poiste puhul peetakse sellist suhet vanema naisega justkui mingiks mõnusaks kogemuseks (ka siin foorumis üks selline tegelane), aga tegelikult pole emotsionaalse trauma mõttes erilist vahet kas tegu on 14-aastase poisi või tüdrukuga.


    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    tänan hea lingi eest, minul on kõik hästi ja antud teemapüstituse osas raamid suht okeilt paigas ka. sinu vajadust siin ärplema tulla, ei mõista aga mitte.
    Mis ärplema? Mul ausalt ajab sita keema iga kord kui selliste juhtumite (13-14aastane poiss ja vanem naine) puhul hakkab suur jauramine, et "küll ikka veab sel poisil!", "mina omal ajal ainult unistasin sellisest asjast!" ja "mis vangi? sellel naisele tuleks medal anda!".

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Kas ainult mulle tundus nii, et Getulio ütlused ja Kalju viimane pressiteade läksid kardinaalselt lahku üksteisest? Getulio pani Kalju ikka väga kahvlisse sellega.
      Siin pole midagi imestada. Kalju prioriteet on hetkel "damage control", Getuliol enda süüst puhtaks pesemine.

      Kommentaar


        Algselt postitas lenc Vaata postitust
        Mis ärplema? Mul ausalt ajab sita keema iga kord kui selliste juhtumite (13-14aastane poiss ja vanem naine) puhul hakkab suur jauramine, et "küll ikka veab sel poisil!", "mina omal ajal ainult unistasin sellisest asjast!" ja "mis vangi? sellel naisele tuleks medal anda!".
        kui sa väga hästi loed, siis ma oma esimeses postituses ütlesin "30ndates olles mõtleks aga küll, et see õps tegelt ei olnud päris korras indiviid.". Ja kui me räägime "traumadest", siis traumad tekitavad olukorras, kus juhtum on justnimelt... traumeeriv.

        Ja tüdrukud ja poisid ning mehed ja naised on siiski erinevad, kuigi jah, ka see arvamus võib aastal 2021 juba päris mitmel "ausalt sita keema ajada".

        Kommentaar


          Mõlemal on muidugi üsna kehv seis.
          Kui leiab tõestust, et mitu neidu on käperdamisi kurtnud ja Kalju ei teinud midagi, siis Kaljul on pekkis.
          Kui leiab tõestust, et Getulio on näiteks enda treeninggrupi neiuga seksinud, siis on muidugi seis veel robustsemalt pekkis, Getulio läheb kohtu alla. Kui sellest ka Kalju teadis, siis on neil mainealaselt ikka game over.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Ja kui me räägime "traumadest", siis traumad tekitavad olukorras, kus juhtum on justnimelt... traumeeriv.
            Vau, foorumi psühholoogiaekspert on rääkinud. Õnneks ei ole sinusugused meil otsustajate tasemel...

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Vau, foorumi psühholoogiaekspert on rääkinud. Õnneks ei ole sinusugused meil otsustajate tasemel...
              vau, foorumi mis-iganes-ekspert on jälle vajutanud. õnneks ei ole sinsuguseid meil otsustajate tasemel...

              class act.

              seda olukorras, kus meil otsustajate tasemel on isikud, kes kogu algse teemapüstituse täiesti seaduslikuks teinud. oleks mina otsustajate seas, siis oleks su elu vähemal tüdrukute osas parem. kuna ilmselt sooliselt diskrimineerivaid seaduseid vastu ei võtaks, oleks sul korras ka poistega. kui siin nüüd juba teemast mööda ettekujutamiseks ja isiklikuks asi läks. Ehk mõtled siis sellele järgmine kord, kui jälle mind kõige ilgemaks mis-iganes-inimeseks pead.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                seda olukorras, kus meil otsustajate tasemel on isikud, kes kogu algse teemapüstituse täiesti seaduslikuks teinud. oleks mina otsustajate seas, siis oleks su elu vähemal tüdrukute osas parem. kuna ilmselt sooliselt diskrimineerivaid seaduseid vastu ei võtaks, oleks sul korras ka poistega. kui siin nüüd juba teemast mööda ettekujutamiseks ja isiklikuks asi läks. Ehk mõtled siis sellele järgmine kord, kui jälle mind kõige ilgemaks mis-iganes-inimeseks pead.
                Ise sa ju otsesõnu tunnistad, et kui oleks sinu teha, siis muudetaks seadust ainult tüdrukute osas ja sama vanad poisid jääksid seaduse kaitseta. Ega mul polegi rohkem midagi lisada...

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Ise sa ju otsesõnu tunnistad, et kui oleks sinu teha, siis muudetaks seadust ainult tüdrukute osas ja sama vanad poisid jääksid seaduse kaitseta. Ega mul polegi rohkem midagi lisada...
                  ei, ei tunnista ma otsesõnu midagi. kuigi sul on olemas oskus sõnade taga mõtet näha, siis antud juhul näed seal valet mõtet. järjekordselt oli tegemist nöökega, mida mu vanaema näiteks hindaks ja millest vast isegi saad aru, aga ikka on vaja mingi angle otsida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Võtke tuba. Lõvid lõpetasid, hüäänid kemplevad korjuse ümber.
                    Ja roosade pantrite armastajad on tänulikud, et meie seaduste järgi on ka loomade bängimine seaduslik.

                    Kommentaar


                      “aga tema ju alustas” on ikka tasemel põhjendus.
                      mis siis et alustaja oli 14 ja teine 50+

                      Kommentaar


                        Algselt postitas risto Vaata postitust
                        “aga tema ju alustas” on ikka tasemel põhjendus.
                        mis siis et alustaja oli 14 ja teine 50+
                        See on umbes sama, kui mingi pedofiiliakeiss jälle üleval on, siis tulevad kommentaarid "aga 12aastased võivad ka väga kiimas ise olla!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See on umbes sama, kui mingi pedofiiliakeiss jälle üleval on, siis tulevad kommentaarid "aga 12aastased võivad ka väga kiimas ise olla!"
                          "need tänapäeva 13 aastased näevad välja nagu 18" on see lause mis otsid.

                          Kommentaar


                            Sa paned tütre trenni, ta hakkab 14aastaselt semmima oma 50+aastase treeneriga ning seda tehakse enam-vähem salaja ja sinu teadmata*? Ja siin osad suudavad sellist asja isegi õigustada? Tegelikult ka, tulevased ja praegused isad?

                            * seda me muidugi täpselt ei tea, kas ja palju vanemad teadsid. Getulio sõnul "ma nendega kunagi ei kohtunud" ja naispoole sõnul ta valetas vanematele, kui temaga kokku sai.

                            Kommentaar


                              väga kahtlane ikka et keegi mingi raamatu pärast kellegi elu ära rikuks. eriti veel kui väidetavalt oli armastus olnud.

                              kas muidu treeneri eetikakoodeks on sama mis kooliõpetajal, et õpilasega ei tohi romantilisi suhteid olla?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                väga kahtlane ikka et keegi mingi raamatu pärast kellegi elu ära rikuks. eriti veel kui väidetavalt oli armastus olnud.

                                kas muidu treeneri eetikakoodeks on sama mis kooliõpetajal, et õpilasega ei tohi romantilisi suhteid olla?
                                See pole eetikakoodeks, vaid karistusseadustik. Sõltuvussuhe (treener, õpetaja ja kasuvanem) on alla 18aastasega kriminaalkorras karistatav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X