320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

A2 liiga 1989. sündinud poistele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    p2rnu kalev (pohodu) : ajax 1-3

    Kommentaar


      JK Tulevik- FC TVMK 11:0(5:0) 69 MIN eemaldati ka TVMK mängija teise kollasega
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Rõõm tõdeda et lõpuks üks mäng kus Viljandi suutis palju oma olukordi piisavalt hästi ära kasutada

        11:0
        Mäng totaalselt viljandile siis.
        Esimene poolaeg suutsid ikka TVMK vennad ka midagi korda lüüa...aga teine poolaeg oli TVMK-l juba raskusi üle poole platsi saamisega.

        Kohtuniku tööga võib rahule jääda.

        Üldkokkuvõttes võib rahule jääda...aga nüüd muutub järjest haigemaks mõte et kuidas me Laagris nende vastu 0:0 viigist enamat ei suutnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          JK Tulevik- FC TVMK 11:0(5:0) 69 MIN eemaldati ka TVMK mängija teise kollasega
          liiga haige mäng oli , täiesti mõttetu ;D
          ESILIIGA XXD

          ilusaid värvaid lõid ka viljandlased ikka;P

          Kommentaar


            Kui sa mõtled et seisu poolest esiliiga kohta kuidagi liiga suur vahe...siis tuletagem meelde PJK ja kohtla-järve mängu kus PJK suutis kui ma õieti mäletan 36 korral kohtla-järve poiste võrku sahistada kohtla-jäve poisid vastasid ühega

            Kommentaar


              Kohtla-Järvega jäi meil 34:0 mitte 36:0.
              Tänasest mängust niipalju siis et mäng oli hea,kohtunik oli sitt,mingi ajakirjanik oli Esimene poolaeg hakkasime kohe ründama kuigi saime palju vasturünnakuid. Lõpuks lõime oma väravad ära. Teine poolaeg läks mul jamasti,joosta ei saanud nagu üldse kuna jalg oli krampides hullult. Ühesõnaga täitsa hea mäng oli

              Kommentaar


                Algselt postitas C-Defender Vaata postitust
                Rõõm tõdeda et lõpuks üks mäng kus Viljandi suutis palju oma olukordi piisavalt hästi ära kasutada

                11:0
                Mäng totaalselt viljandile siis.
                Esimene poolaeg suutsid ikka TVMK vennad ka midagi korda lüüa...aga teine poolaeg oli TVMK-l juba raskusi üle poole platsi saamisega.

                Kohtuniku tööga võib rahule jääda.

                Üldkokkuvõttes võib rahule jääda...aga nüüd muutub järjest haigemaks mõte et kuidas me Laagris nende vastu 0:0 viigist enamat ei suutnud.
                ONgi haige nog seal saime ilusti 0:0 ja nüüd siis nii meile poolt nii palju et kaitse oli sitt poolkaitse oli sitt rünne oli sitt ja seega kõik oli sitt

                Kommentaar


                  Algselt postitas Star6j Vaata postitust
                  p2rnu kalev (pohodu) : ajax 1-3
                  räägiks eesti keeles ? pohodu ?

                  Kommentaar


                    veits 11:0 jah, ei olnud kihvt
                    dimathekeeper tüüp lõi värava

                    Kommentaar


                      kõik oli sitt.. kaasa arvatud pesemis tingimused vesi oli täissurvel ainult laus jääs veega.. soojaga kadus surve.. seega pidi ainult peapesuga piirduma jak odus edasi pesema end
                      mängu kohapealt:
                      teisel poolajal suutsin ma 1 korra lüüa peale , mingi meetrike või 2 postist kõrvale üritades zinedine i mängida ja teisel korral löödi mul pall ära enne kui suutsin oma supper lööki näidata
                      TVMK lt aasta kõige sitem mäng!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mmclub Vaata postitust
                        kõik oli sitt.. kaasa arvatud pesemis tingimused vesi oli täissurvel ainult laus jääs veega.. soojaga kadus surve.. seega pidi ainult peapesuga piirduma jak odus edasi pesema end
                        mängu kohapealt:
                        teisel poolajal suutsin ma 1 korra lüüa peale , mingi meetrike või 2 postist kõrvale üritades zinedine i mängida ja teisel korral löödi mul pall ära enne kui suutsin oma supper lööki näidata
                        TVMK lt aasta kõige sitem mäng!
                        et saite ühe pealelöögi viljandile ?;XXD

                        kui te vett ei oska reguleerida siis on ka halvasti ;D

                        aga muidu gin`i poolajal ikka ei jooks;D

                        Kommentaar


                          Mell hästi paned
                          Ega jahm kui vett reguleerida ei oska..siis pole ikka midagi teha.

                          Kommentaar


                            surve oli ainult külmaveega.. sooja peale panid kadus ära .. ei ole mõtet sellisel 10 mln maksval riietusruumil kui vett kraanist ei voola

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mmclub Vaata postitust
                              surve oli ainult külmaveega.. sooja peale panid kadus ära .. ei ole mõtet sellisel 10 mln maksval riietusruumil kui vett kraanist ei voola
                              noo aga seal jah mingi probleem aga saab kül reguleerida , kõik saavad seal pestud.

                              aga nt me 90-liigal käisime 7 välismängust 3 pesemas ( polnud pesemis võimalust ) ;D kuna polnud isegi riietusruume , pidime bussis vahetama ja sõitma tagasi.
                              Isegi hiiu uus plats . seal polnud ruumid valmis veel jne.

                              Kommentaar


                                Mängu juures oli vaid üks viga :S

                                Plats oli nii nagu ta oli...võiks ikka parem olla...aga noo sell aastal suht palju koormust ka saanud.

                                Lõpuks ometi ka üks positiivne uudis...järgmisel aastal ei mängita enam viljandi ``Kunstmu`` väljakul...uue kunstmuru paigaldamise kõrval juba ehitustööd käivad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X