320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellele "paremat füüsilist trenni vaja" jutule ütleksin ma nii palju, et puhtalt trennist ei piisa. Eestlane on kord juba selline inimene, kes lihtsalt füsioloogiliselt kasvab aeglasemini kui portugallane või inglane. See on paratamatus ja kui vaadata, millised hiiglaslikud mustanahalised olid U17 inglased ja meie kutid, aitakasid ainult steroidid, aga sellest ei tasuks mõeldagi

    Kommentaar


      Algselt postitas raits Vaata postitust
      Sellele "paremat füüsilist trenni vaja" jutule ütleksin ma nii palju, et puhtalt trennist ei piisa. Eestlane on kord juba selline inimene, kes lihtsalt füsioloogiliselt kasvab aeglasemini kui portugallane või inglane. See on paratamatus ja kui vaadata, millised hiiglaslikud mustanahalised olid U17 inglased ja meie kutid, aitakasid ainult steroidid, aga sellest ei tasuks mõeldagi
      portugali poisid nüüd küll polnud hiiglaslikud ega ettearenenud. tavalised poisikesed olid.täpselt nagu meie omad. aga jah...see füsioloogilise kasvamise ettekäändeks toomine on tõesti väga levinud meil siin. miks siis soome noortel parem seis on. steroidid?

      kust sina tead et "parem füüsiline trenn" ei aitaks. kui mingi meeskond teeks tõsist füüsilist trenni ja ettevalmistust ning siis ei suudetaks ikka midagi, vat siis saaks rääkida et sellest ei piisa. niisama seda öelda on mõttetu. selge on see et eesti poisid ei suuda isegi 30 min täiega pressi teha.

      vaatan just praegu rangersi- barcelona mängu. selge on see et barca on üle, kuid rangersi mängijad pressivad ja üritavad teha barca meeste elu raskeks.siiamaani see on ka õnnestunud. oleks meie poistel selline korralik füüsiline põhi all, siis oleks tulemused ka kindlasti paremad. meie poistel pole tehnikat, kiirust ega füüsilist põhja. millega siis loodetakse vastaseid võita üldse?

      Kommentaar


        no sa ei teagi millega võidame?
        loomulikult ilusate soengutega! Vähemalt mulle on siuke mulje jäänud. Huvitav kas me peapalle ka võidame? Tukad võivad ju sassi minna.

        Kommentaar


          Sa võid ju tervemängu joosta, aga teine asi see, kui sulle tehkase lihtsalt massi ja kiirusega ära. Seda juba ei treeni, vaid on aja küsimus. On ka muidugi erandeid, aga üldiselt eestlane saavutab oma täismõõdud mõni aasta hiljem, kui Lääne-Euroopas.

          Soomlaste "paremust" põhjendaksin ma sellega, et neid on ligi 8x (vist) rohkem ja neil on igas suuremas linnas korralik spordikompleks.

          Rangers vs barca on mees vs mees. Kui eestlane on alles puberteedi ea keskel, siis inglane on sellest ammu läbi.

          Ja kust ma seda tean? ma olen 9aastat jalgpalli mänginud ja tegelen ka siiani

          Kommentaar


            Lugedes järjekordseid kommentaare saab ainult tõdeda,et miski pole võimatu neile inimestele, kes ei pea seda ise tegema...
            Muidgi oli kurb vaadata, kuidas poisid kaotasid aga kellega te võrdlete neid, inglise akadeemia poistega-nendel on ka teistsugune jalgpalliajalugu ja treenitus ning toonitan-mängukogemus.
            Kõik need (vinged jalgpallurid) kes siin kõvasti sõna võtavad kui nõrk on üks või teine mängija või milline soeng kellelgi, siis küsimus teile, kas te saate 100% öelda, et kui teie mängiks U17 koondises siis oleks kõik teisiti-kui jah siis edu teile...
            Poistele sooviks kindlat närvi ja tahtmist treenida ka pärast seda kui on lugenud neid kommentaare, mis tõestab, et eestlase parim toit on ikka teine eestlane.

            Kommentaar


              Algselt postitas raits Vaata postitust
              Sa võid ju tervemängu joosta, aga teine asi see, kui sulle tehkase lihtsalt massi ja kiirusega ära. Seda juba ei treeni, vaid on aja küsimus. On ka muidugi erandeid, aga üldiselt eestlane saavutab oma täismõõdud mõni aasta hiljem, kui Lääne-Euroopas.

              Soomlaste "paremust" põhjendaksin ma sellega, et neid on ligi 8x (vist) rohkem ja neil on igas suuremas linnas korralik spordikompleks.

              Rangers vs barca on mees vs mees. Kui eestlane on alles puberteedi ea keskel, siis inglane on sellest ammu läbi.

              Ja kust ma seda tean? ma olen 9aastat jalgpalli mänginud ja tegelen ka siiani
              jalgpalligeenius, miks me siis u19 ja u21 samamoodi kaotame?

              tahad väita et sa oled 9 aastat teinud kõva trenni(sellist nagu Ojamaa kirjeldab oma blogis nt)?

              aga jah.loll on see kes vabandust ei leia.

              Kommentaar


                Suurte riikide vastu me lihtsalt ei saa, see on paratamatus. Selleks on nii palju väikseid põhjusi, mis kokku teevad suure ja mõjuva.
                Jah, ma olen teinud keskmiselt 4-5x nädalas trenni, (olles ka Ojamaa trennikaaslane kuskil 3aastat) muidugi mitte 2x päevas, kuna Eesti tingimustes on see praktiliselt võimatu
                Aga eks igalühel ole oma arvamus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas raits Vaata postitust
                  Sellele "paremat füüsilist trenni vaja" jutule ütleksin ma nii palju, et puhtalt trennist ei piisa. Eestlane on kord juba selline inimene, kes lihtsalt füsioloogiliselt kasvab aeglasemini kui portugallane või inglane. See on paratamatus ja kui vaadata, millised hiiglaslikud mustanahalised olid U17 inglased ja meie kutid, aitakasid ainult steroidid, aga sellest ei tasuks mõeldagi
                  mis mõttes nagu füüsiline trenn ? igas ühes on jõudu kuid nagu näha eestlased ei kasuta seda ja pealegi see kui suur sa oled või kui väike see ei ole midagi eestlased isegi ei suuda koguaeg sinna õhuvõitlusesse hüppata kuigi alati peaks kui vähegi võimalust et kasvõi segada suurus ei loe kiirus aga küll ja kiirust saab treenida ja ma ei usu et kasvab aeglaselt nagu eespool on öeldud inglastel on teine ajalugu jalgpallist neil on akadeemiad seal sa ei saa võrrelda eestlasi. nad treenivad päevast päeva arvatavasti eestlastel aga on vaja koolis käija ja muid asju teha .Eestlastel ei ole piisavalt pühendumust jalgpallile nad peaksid armastama seda mängida.Nad peaksid julgemalt mängima ning vihasemalt ja võitlema hakkama .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas YuWo Vaata postitust
                    .Nad peaksid julgemalt mängima ning vihasemalt ja võitlema hakkama .

                    Ma olen mänginud sel samal väljakul, ja usu mind. Kui sa ikka esimest korda astud sellisele väljakule ja sellise publiku ees, siis kerge paanika on ikka sees küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaatajad Vaata postitust
                      Lugedes järjekordseid kommentaare saab ainult tõdeda,et miski pole võimatu neile inimestele, kes ei pea seda ise tegema...
                      Muidgi oli kurb vaadata, kuidas poisid kaotasid aga kellega te võrdlete neid, inglise akadeemia poistega-nendel on ka teistsugune jalgpalliajalugu ja treenitus ning toonitan-mängukogemus.
                      Kõik need (vinged jalgpallurid) kes siin kõvasti sõna võtavad kui nõrk on üks või teine mängija või milline soeng kellelgi, siis küsimus teile, kas te saate 100% öelda, et kui teie mängiks U17 koondises siis oleks kõik teisiti-kui jah siis edu teile...
                      Poistele sooviks kindlat närvi ja tahtmist treenida ka pärast seda kui on lugenud neid kommentaare, mis tõestab, et eestlase parim toit on ikka teine eestlane.
                      Täiesti õige jutt . Omasid võiks ikka toetada, mitte maha teha.
                      Küll minema veel hakkab, peab hakkama ! Aga noortele koondislastele edu

                      Kommentaar


                        Algselt postitas raits Vaata postitust
                        Ma olen mänginud sel samal väljakul, ja usu mind. Kui sa ikka esimest korda astud sellisele väljakule ja sellise publiku ees, siis kerge paanika on ikka sees küll.
                        no seda ma usun aga see peaks rohkem motiveerima end näitada paremast küljest ja võitlema panema ju või mis ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro Vaata postitust
                          jalgpalligeenius, miks me siis u19 ja u21 samamoodi kaotame?

                          tahad väita et sa oled 9 aastat teinud kõva trenni(sellist nagu Ojamaa kirjeldab oma blogis nt)?

                          aga jah.loll on see kes vabandust ei leia.

                          Ja kes see Ojamaa siis on?!
                          Inglismaa kooseisus absoluutselt kõik mängijaid mängivad paremas klubis ning loomulikult paremini!

                          Kommentaar


                            Teate miks sellised lootusetud satsid meil?
                            Sest Inglased võitlevad selle eest, et kuidas saada põhimeeskonda, aga meie poisid võitlevad selle eest, et kes saab varem peegli ette, et endale David Beckhami soengu pähe teha ja ilus olla.

                            Kommentaar


                              hämmastav, kui palju sappi võib eestlastes olla. need poisid on järelikult parimad, mis meil võtta on. minu arust mängisid hingega ja tegid, mis oskasid.
                              püüdsid rünnakuid alustada, äärelt, keskelt. midagi pole teha, Inglise kaitsjad on kiired ja võimsad. Jah, kaitses sattusime vahel põhjendamatult paanikasse ja lõime palli auti, aga ilmselt on ka vaimne pinge poistel päris suur.
                              minu arvates on poisid tublid, milleks neid niimoodi kiruda. Inglastel on nende jalgpalliliidu hinnangul üle 38 000 klubi !!!! see peaks ütlema midagi ka utopistist eestlasele...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas blin Vaata postitust
                                Ja kes see Ojamaa siis on?!
                                Inglismaa kooseisus absoluutselt kõik mängijaid mängivad paremas klubis ning loomulikult paremini!
                                Ojamaa on ainus eesti noor, kes saab õigeid trenne. Derby noored on oma regioonis teisel kohal samal ajal kui newcastle noored on viimased. See, et klubi põhimeeskond on parem, ei tähenda, et ka noored seal paremad on automaatselt. Ära räägi, kui asjast ei tea.

                                Sa oled kindlasti mingi 90a sündinud poiss, kellele ei mahu pähe, et sinust aasta noorem poiss on kaugemale jõudnud ja sinust nii palju paremini mängib. Tüüpilise eestlase moodi kadedus.
                                Kahju sinust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X