320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas twin Vaata postitust
    YuWo. selles asi ongi , koondises on liiga palju SC reali poisse. mõned nagu ( sinimägi ) ei ole üldse selle koondise väärilised. pmst. võiks siis juba terve reali meeskonna sinna kondisse panna. miks üldse siis teisi kutsuda.
    Ja minumeelest on eestis selles vanuses veel kõvasti häid mängijaid, nagu FC florast Andre aka nuki (vist) , pärnu vaprusest parem kaitse sander , maag tamekast janno , ning jokkeri ja merkuuri meeskonnas on ka päris kiireid ja tehnilisi ründajaid.
    see koosseis on natuke ülepingutatud, valitakse vist ainult klubide pealt.

    NB! Krigulson ja Ilves on koondise ühed kiireimad ja koos Andero pebrega.
    Sander ei mängi enam

    Kommentaar


      Lugege tänast Päevalehe artiklit ja kõik saab selgeks.

      Kommentaar


        olen seda tsikrust siin kaua jälginud ja ei saa mitte vaiki olla.

        Ilves on minu meelest nõrgim lüli koondises koos Indermittega (aga viimane on aasta noorem - poisil jääb vaid paar päeva puudu sünniaastast numbriga 1993, koondis oli teatavasti 1991). Äkki on Ilves trennis hea, ma ei tea. Ta oli üks vähestest, kes mängis kõik 3 mängu kehvasti. Ja äkki on ta ka trennis kiire, krt seda teab. Tähtis on see, kas ta ka platsil oma kiirust rakendada oskab.
        Kes võitsid platsil duelle? Teino, Pebre, natuke ka Stepanjan ja Kaljumäe. Mehed, kes platsile said vähe, aga täitsid oma ülesannet korralikult - Krigulson ja Gönninge.
        Suurimad pettumused minu jaoks. Romet ja Ilves. Mõlemad on üleshaibitud.
        Olen nõus, et koondisest võisid välja jääda mõned olulised mängijad. Pean silmas just paari Jokkeri poissi ja paar Paide Flora mängijat. Eelpool mainitute kohta ütleks nii, et nii Sander kui Nuki ei sobiks koondisesse ei iseloomu ega ka mängu kvaliteedi poolest.
        Lõpetuseks ka selline soovitus. Ärge solvuge ega võtke isiklikult foorumis kirjutatud kriitikat. Kui pääsete tulevikus A-koondisesse, siis saate ajalehtedest igasugu soppa enda kohta lugeda.
        Lõpetuseks - palju tehti tööd koondise valikul? Kas keegi nägi, et koondise mängijaid käidi mängudel skautimas ka väljaspool A le Coq Arenat? Ootaks kohe loetelu selliste mängude kohta.

        Kommentaar


          pärast seda,kui Teino keskvaljakule nihutati muutus mängupilt oluliselt paremaks.Võitles iga lahtise palli pärast millest võitis enamuse. Rünnakutele andis uue hingamise. Kõrtsmik oleks võinud julgemini oma oskusi ja kogemusi rakendada.Noored igati tublid,tuleks tihemini koos trenni teha ja mänge mängida,küll tulemused ka tulevad
          Loll võid olla,tark pead olema!

          Kommentaar


            Estonia 1 Andreas Sutt 14 Joel Indermitte 4 Marek Kaljumäe 7 Christian Kõrtsmik 2 Andero Pebre 6 Indrek Kaarel Romet 16 Ragnar Rump 9 Stefan Sinimägi 10 Alen Stepanjan 8 Sten Teino 5 Janno Roosimets substitutes 12 Sander Saar 11 Tõnu Ilves 17 Kaarel Kaarlimäe 15 Greger Könninge 18 Karli Krigulson 3 Timo Saabas 13 Erik Zalutski Coach Frank Bernhardt Malta 1 Daniel Balzan 4 Joseph Aquilina 5 Jesus Camilleri 18 Elkien Cauchi 10 Keith Fenech 6 Andreas Galea 15 Matthew Gauci 3 Ismael Grech 8 Rowen Muscat 11 James Paris 7 Randall Refalo substitutes 12 Sam Bartolo 14 Tristan Caruana 16 Amadeo Mercieca 9 Lyden Micallef 17 Ryan Sammut 13 Mark Spiteri 2 Matthew Tabone Coach Oliver Spiteri Referee Nebojsa Rabrenovic (MNE) Assistant referee Veslin Radunovic (MNE) Áskell Thór Gíslason (ISL) Fourth official Magnus Thorisson (ISL) UEFA Referee observer Yury Dupanau (BLR)

            Fotod Eesti vs Malta.

            Kommentaar


              Algselt postitas marxx35 Vaata postitust
              pärast seda,kui Teino keskvaljakule nihutati muutus mängupilt oluliselt paremaks.Võitles iga lahtise palli pärast millest võitis enamuse. Rünnakutele andis uue hingamise. Kõrtsmik oleks võinud julgemini oma oskusi ja kogemusi rakendada.Noored igati tublid,tuleks tihemini koos trenni teha ja mänge mängida,küll tulemused ka tulevad
              Kõrtsmik oli minuteada poolvigane kah, nendest 2st eelmisest mängust..

              Kommentaar


                Kõrtsmik astus Portugali mängu eel soojendusel ühte auku väljakusse ning sellest on tingitud ka kerge vigastus.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  Kõrtsmik astus Portugali mängu eel soojendusel ühte auku väljakusse ning sellest on tingitud ka kerge vigastus.
                  ta sai mitu pauku samasse kohta ka teiste mängude ajal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JalgPallOnElu Vaata postitust
                    ta sai mitu pauku samasse kohta ka teiste mängude ajal
                    Võibolla tõesti. Ma jäin lihtsalt postitusega nädal aega hiljaks, peale esimest mängu üks treeneritest ütles mulle, et Kõrtsmik vahetati välja Portugali vastu kuna ta astus soojendusel auku.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar

                    Working...
                    X