320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 Eliitliiga 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Härra Sten Sinisalu - ehk mu ema - viibis ilmselt mängul alkoholilõhnadega. Hääl oli igastahes eilsest peost kõvasti ära ja hämas midagi soccernetist pidevalt.. Tule räägi nüüd siin kah juttu, sõber!
    ja mu ema ütles, et sina ei ole mu ema!
    Mees, millest sa räägid ?
    1)Sten oli päev enne mängu Itaalias , mis peost sa räägid siin ?
    2)soccernetist ei rääkinud Sten midagi, see oli teine keskkaitse, kellele sa ei julgenud midagi vastu öelda ja nüüd oled kõva mees.
    3)mine pärnu tagasi oma ema juurde.
    Häbi peaks olema kui mingit lollust tuled siia avalikult kirjutama.

    Kommentaar


      #47
      1) Itaalia on üks kõige kõvemaid veiniriike
      2) Miks ma peaksin alluma provokatsioonidele, ma pigem lihtsalt naersin selle labiilse jutu peale.
      3) Mu ema on ju Sten? Seega ta Tallinnas. Ise ta ütles nii..
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        #48
        Mis seal mängul siis toimus ja millest selline vaen?

        Kommentaar


          #49
          teatud inimesed julgesid lihtsalt terve mängu vinguda ja foorumlasi maha teha. küsimusele, kes sa ise sealt oled, vastati aga, et tegemist on minu emaga. samas flora ja pärnu mängud on selles vanuses alati mõnusa vürtsiga olnud..
          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

          Kommentaar


            #50
            amatöörlik mängija oled kallis Aron , võiksid ikka natuke professionaalsust üles näidata , aga ilmselget pole Sul mingit kõrgetasemelisemat mängukogemust , et teada lauset , what happens on court stays on court , aga ei ole tubli edasi ja oma väljamõeldud lugusi võid Sa samuti edasi rääkida siin foorumites , valetamise eest peaks Su juba ära bännima minu meelest , aga noh , muidugi pole mul sellist võimu siin foorumis nagu Sinul , mine mängi seal Pärnus edasi , ürita kõrgemale pürgida ja ole tubli.Poleks tõesti uskund , et Sa sellist lollust siia kokku kirjutad , oleksid võinud vähemalt mõelda enne , kui kottigi ei tea.Kallis mees , Itaalias mängisime me ntks Udinese ja Crystal Palace'iga , oled Sa üldse elusees neid satse nuusutanud ? Ei ole , teadsin , aga samas , eks Sa ole vähe kõvem klemm kui mina tõesti , mul pole midagi öelda , tähtis nina , mängid küll päris hästi.

            Kommentaar


              #51
              täiesti persses palju õnne sünnipäevaks mulle, kloun.
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                #52
                arvasingi , et sealt midagi targemat ei tule

                Kommentaar


                  #53
                  Kohtla- Järve kartulipõld sai komistuskiviks ka pärnakatele.

                  Kommentaar


                    #54
                    Väljak norm aga vilepartii üsna omapärane, pikemalt ei viitsi halada a dimadest äärekohtunikele meeldis hirmsasti lippu lehvitada.
                    Més que un club

                    Kommentaar


                      #55


                      Misa toimub?

                      Kommentaar


                        #56
                        24-1 jäi. Kalev lõi esimese poolaja lõpus ühe ära

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas jukss Vaata postitust
                          24-1 jäi. Kalev lõi esimese poolaja lõpus ühe ära
                          Ahah, panin selle ka kirja, aga lõpptulemus jääb samaks, kurb ikkagi.

                          Kommentaar


                            #58
                            miks nad üldse seda liigat mängivad?
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              miks nad üldse seda liigat mängivad?
                              Nu ehk taheti proovida vms aga jh kui ikka kokku ei saa siis on jama ja eks siinkohal see nõme minutite reegel,mis ei võimaldanud osadel Operi JK kuttidel osaleda.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #60
                                Lihtsalt nagu kahju, et isegi eliitliiga ei suuda pakkuda seda, mis tema mõte on - kasvatada noortest mehed ja anda nädalast-nädalasse raskeid ja võrdseid mänge. Sama vanade poiste B-liiga on juba nii kui nii üsna naljategemine, eriti suhtumise poolest. Tabeli kolm viimast on eliidis ikka päris selgelt teistest halvemini esinenud ja eriti Kalev, kellel pole põhimõtteliselt lootustki tugevamate vastu. Kohtla-Järvel on vähemalt mõnus urgas, kus on tehtud kõik võimalikult raskeks vastastel pallida. Samas, ega nemadki ise mänguliselt midagi ei suuda. Nõmme ja U-15 on lihtsalt noored ja võitlevad iga punkti nimel, nende eksisteerimine on vähemalt põhjendatud.. Päikest!
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X