320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    pakkuda pitsburgh penguinsi must hokisärk malkini nime ja numbriga!

    tänan
    www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

    * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

    Kommentaar


      #92
      tuleviku mõttes väike küsimus; kas oleks saada C.Anthony #15 Denver Nuggetsi kolmandat vormi, palju maksaks ja mis suurusi oleks saada...pilt on siin http://images.footballfanatics.com/p...940ALT1_xl.jpg

      Kommentaar


        #93
        Tuleviku soov omada #1 Tracy McGrady, kui võimalik siis mis tasu eest? http://store.nba.com/largeImage/inde...ductId=2283477
        AILTON

        Kommentaar


          #94
          tänud sheva - 2 särki käes, mõlemad väga head.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #95
            mu huvi juve särgi vastu on juba suurem. sõbral sünnipäev tulemas. Kas saan arvestada?
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              #96
              jah, võtsin Sulle ära, ilma nimeta särgi!
              www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

              * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Homie Vaata postitust
                tuleviku mõttes väike küsimus; kas oleks saada C.Anthony #15 Denver Nuggetsi kolmandat vormi, palju maksaks ja mis suurusi oleks saada...pilt on siin http://images.footballfanatics.com/p...940ALT1_xl.jpg
                1010101010

                Kommentaar


                  #98
                  Pato särk käes, kaup väga korralik. Tänud, sheva.

                  Kommentaar


                    #99
                    Celticu särk käes. Suurimad tänud sheva!
                    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                    Kommentaar


                      mul on säärane mure, et mul oleks soov saada FC Barcelona Away särki, pika käistega. Aga kuna ma ise Viljandlane ja siin pole haisugi sellest ning kui ma Tallinnas käisin siis polnud aega eriti paljudes spordipoodides käia ning nii paljudes kui käisin, ei leidnud ma soovitut. Saab keegi ehk aidata ja mis selle hind võiks ümbertringi olla?




                      ja kui pika käistega pole siis oleksin rahul ka lühikestega.
                      Last edited by Riks; 16.03.08, 22:39. Põhjus: teksti lisa lõpus.

                      Kommentaar


                        Räägi kasutajaga sheva.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sheva Vaata postitust
                          pakkuda pitsburgh penguinsi must hokisärk malkini nime ja numbriga!

                          tänan
                          Kas see on veel aktuaalne? Paluks ligikaudset hinda. Crosby sobib ka.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Tere,

                            oleks pakkuda Muncheni Bayerni ja Real Madridi jalkasärke.

                            Kel huvi, andke teada!

                            Tänan
                            www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                            * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                            Kommentaar


                              kes oskab ytelda et mis riigis yldse kõige odavamalt originaalsärke myyakse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                                mul on säärane mure, et mul oleks soov saada FC Barcelona Away särki, pika käistega. Aga kuna ma ise Viljandlane ja siin pole haisugi sellest ning kui ma Tallinnas käisin siis polnud aega eriti paljudes spordipoodides käia ning nii paljudes kui käisin, ei leidnud ma soovitut. Saab keegi ehk aidata ja mis selle hind võiks ümbertringi olla?




                                ja kui pika käistega pole siis oleksin rahul ka lühikestega.


                                kuna sheva ei vasta mu PM-le siis äkki keegi teine saab aidata....?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X