320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Blue Rock
    replied
    14 voor

    23 november 19.45 PSV-Heerenveen x
    23 november 20.45 Cambuur Leeuwaarden-NEC x
    23 november 20.45 AZ-Roda 1
    23 november 21.45 Ajax-Heracles 1
    24 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
    24 november 13.30 Utrecht-ADO Den Haag x
    24 november 15.30 Go Ahead Eagles-Vitesse 2
    24 november 15.30 Groningen-PEC Zwolle 2
    24 november 17.30 Twente-NAC 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    13 vooru edukaim oli kemal1 6 silmaga. Ühtlasi tõstis see punktsisumma ta tabelis teisele platsile. Liidrina jätkab endiselt karl54.

    Tabel

    1. karl54 (+5)---48 punkti

    2. kemal1 (+6)---43 punkti

    3-4. midfielder (+3) ja Tofoa (+5)---42 punkti

    5-6. Jalkafriik (+5) ja Blue Rock (+4)---41 punkti

    7. arx20 (+5)---39 punkti

    8. Bart (+4)---38 punkti

    9. Karla (+4)---37 punkti

    10. difender (+3)---36 punkti

    11. marconius (+4)---34 punkti

    Nüüd tuleb seoses koondise sõprusmängude ja mm valikturniiri play-offidega liigas sisse kahenädalane paus.


    14 voor

    23 november 19.45 PSV-Heerenveen 1
    23 november 20.45 Cambuur Leeuwaarden-NEC 1
    23 november 20.45 AZ-Roda 1
    23 november 21.45 Ajax-Heracles 1
    24 november 13.30 RKC Waalwijk-Feyenoord 2
    24 november 13.30 Utrecht-ADO Den Haag 1
    24 november 15.30 Go Ahead Eagles-Vitesse X
    24 november 15.30 Groningen-PEC Zwolle X
    24 november 17.30 Twente-NAC 1

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 2
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden x
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ 1

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk x
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 2
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ x

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles x
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 2
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ x

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 2
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax x
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ 1

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen x
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente x
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ 1

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 1
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ x

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 1
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ 1

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 1
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ x

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 1
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 2
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 1
    10 november 15.30 NAC-PSV x
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen 1
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht 1
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente 2
    10 november 15.30 NAC-PSV x
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Analoogselt 9 voorule ei saa ka sellest voorust lõplikke kokkuvõtteid teha kuna üks mäng Go Ahead Eagles-Heracles Almelo katkestati peale 20 minutilist esitust seoses tugevast vihmast mängukõlbmatuks muudetud väljakuga.

    Seega panen üles järgmise vooru.

    13 voor

    8 november 21.00 Heerenveen-RKC Waalwijk 1
    9 november 19.45 Roda-Go Ahead Eagles 1
    9 november 20.45 Heracles-Groningen X
    9 november 20.45 Vitesse-Utrecht X
    9 november 21.45 ADO Den Haag-Cambuur Leeuwaarden X
    10 november 13.30 PEC Zwolle-Twente X
    10 november 15.30 NAC-PSV 2
    10 november 15.30 NEC-Ajax 2
    10 november 17.30 Feyenoord-AZ 1

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda x
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 1
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen x

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 1
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen x

    Leave a comment:

Working...
X