320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Bart
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht x
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ 2
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 2
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ x
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen x
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 1
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ 1
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 2
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ 2
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Vooru edukaim oli arx20 viie punktiga. Üldtabelis tõusis ainuliidriks karl54.

    Tabel

    1. karl54 (+4)---41 punkti

    2. midfielder (+1)---38 punkti

    3-4. kemal1 (+4) ja Tofoa (+4)---36 punkti

    5. Blue Rock (+3)---35 punkti

    6. Jalkafriik (+3)---34 punkti

    7-8. arx20 (+5) ja Bart (+2)---32 punkti

    9. difender (+3)---31 punkti

    10. Karla (0)---30 punkti

    11. marconius (+4)---28 punkti


    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht X
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ X
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 1
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda x
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 1
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC x
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV x
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda x
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax x
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC 1
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda x
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 2
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC x
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda 1
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC x
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda x
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 1
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse x
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC 1
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda x
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC 1
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 2
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda 1
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 1
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC 1
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda x
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC 1
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda 1
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC 1
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 2
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 2
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC 1
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag 1
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Taaskord ei saa sellest voorust kokkuvõtet teha kuna ADO Den Haagi Kyucera Staadion on sedavõrd täbaras seisukorras, et mängu korraldamine on seal hetkel võimatu. Seekord jäi ära vastasseis Heerenveeni vastu.

    Kuna nüüd tuleb vahele kahenädalane paus liigas seoses mm-valikmängudega, siis panen varakult üles juba 10 vooru mängud.

    10 voor

    19 oktoober 19.45 Go Ahead Eagles-Feyenoord 2
    19 oktoober 19.45 RKC Waalwijk-Roda 1
    19 oktoober 20.45 Utrecht-NAC X
    19 oktoober 21.45 Twente-Ajax 1
    19 oktoober 21.45 Heerenveen-Vitesse 1
    20 oktoober 13.30 Heracles-NEC 1
    20 oktoober 15.30 Groningen-PSV 2
    20 oktoober 15.30 PEC Zwolle-ADO Den Haag X
    20 oktoober 17.30 AZ-Cambuur 1

    Leave a comment:

Working...
X