320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Brick
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda x
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 1
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen x

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 2
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen 2

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda x
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda x
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen 1

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 2
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen x

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda x
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse x
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 2
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 1
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda 2
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse x
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 1
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 2
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen 2

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 1
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen 2

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda 1
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda 1
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord 2
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles x
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen 2

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    11 voor läheb ajalukku kui ilmselt kõige väiksema üldskooriga voor üldse minu Eredivisie ennustuse läbiviimsie ajaloos. 11 ennustaja üldskoor oli kõigest 20 punkti. Ka vooru võitja skoor 3 Karla poolt on minu mäletamist mööda kõige väiksem vooru võidu toonud punktisumma. Paljuski oli selline anomaalia põhjustatud erakordselt üllatuslikest tulemustest selles voorus.

    Tabel

    1. karl54 (+2)---43 punkti

    2. midfielder (+1)---39 punkti

    3-5. Blue Rock (+2), Tofoa (+1) ja kemal1 (+1)---37 punkti

    6. Jalkafriik (+2)---36 punkti

    7-8. arx20 (+2) ja Bart (+2)---34 punkti

    9-10. difender (+1) ja Karla (+3)---33 punkti

    11. marconius (+2)---30 punkti


    12 voor

    1 november 21.00 RKC Waalwijk-NAC Breda X
    2 november 19.45 Ajax-Vitesse 1
    2 november 20.45 AZ-ADO Den Haag 1
    2 november 20.45 Twente-NEC 1
    2 november 21.45 PSV-PEC Zwolle 1
    3 november 13.30 Groningen-Roda X
    3 november 15.30 Cambuur-Feyenoord X
    3 november 15.30 Go Ahead Eagles-Heracles 1
    3 november 17.30 Utrecht-Heerenveen 1

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 1
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ 2
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 2
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ x
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen x

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht x
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ x
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen x

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen 2
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 2
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ X
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen x
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles x
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 1
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV x
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ 1
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen x

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    11 voor

    25 oktoober 21.00 NEC-Heerenveen x
    26 oktoober 19.45 ADO-Twente 2
    26 oktoober 20.45 NAC-Go Ahead Eagles 1
    26 oktoober 20.45 Cambuur Leeuwaarden-Utrecht 2
    26 oktoober 21.45 Ajax-RKC Waalwijk 1
    27 oktoober 13.30 Roda-PSV 2
    27 oktoober 15.30 Feyenoord-Heracles 1
    27 oktoober 15.30 PEC Zwolle-AZ 2
    27 oktoober 17.30 Vitesse-Groningen 1

    Leave a comment:

Working...
X