320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Brick
    replied
    3 voor

    17 august 19.45 Cambuur Leeuwaarden-FC Groningen 2
    17 august 19.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
    17 august 20.45 RKC Waalwijk-AZ x
    17 august 21.45 NEC-PEC Zwolle 2
    17 august 21.45 Roda-Vitesse x
    18 august 13.30 Ajax-Feyenoord 1
    18 august 15.30 Heerenveen-Heracles Almelo 1
    18 august 15.30 NAC-ADO Den Haag x
    18 august 17.30 Twente-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    3 voor

    17 august 19.45 Cambuur Leeuwaarden-FC Groningen 2
    17 august 19.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
    17 august 20.45 RKC Waalwijk-AZ 2
    17 august 21.45 NEC-PEC Zwolle 1
    17 august 21.45 Roda-Vitesse x
    18 august 13.30 Ajax-Feyenoord 1
    18 august 15.30 Heerenveen-Heracles Almelo 1
    18 august 15.30 NAC-ADO Den Haag 1
    18 august 17.30 Twente-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    3 voor

    17 august 19.45 Cambuur Leeuwaarden-FC Groningen 2
    17 august 19.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
    17 august 20.45 RKC Waalwijk-AZ x
    17 august 21.45 NEC-PEC Zwolle 2
    17 august 21.45 Roda-Vitesse 1
    18 august 13.30 Ajax-Feyenoord 1
    18 august 15.30 Heerenveen-Heracles Almelo 1
    18 august 15.30 NAC-ADO Den Haag x
    18 august 17.30 Twente-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    3 voor

    17 august 19.45 Cambuur Leeuwaarden-FC Groningen 2
    17 august 19.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
    17 august 20.45 RKC Waalwijk-AZ 2
    17 august 21.45 NEC-PEC Zwolle x
    17 august 21.45 Roda-Vitesse 1
    18 august 13.30 Ajax-Feyenoord 1
    18 august 15.30 Heerenveen-Heracles Almelo 1
    18 august 15.30 NAC-ADO Den Haag x
    18 august 17.30 Twente-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    3 voor

    17 august 19.45 Cambuur Leeuwaarden-FC Groningen 2
    17 august 19.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
    17 august 20.45 RKC Waalwijk-AZ x
    17 august 21.45 NEC-PEC Zwolle x
    17 august 21.45 Roda-Vitesse 1
    18 august 13.30 Ajax-Feyenoord 1
    18 august 15.30 Heerenveen-Heracles Almelo 1
    18 august 15.30 NAC-ADO Den Haag 1
    18 august 17.30 Twente-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Vooru edukaim oli budulojus 6 punktiga. Üldtabelis on 9 punktiga liidreid kolm-karl54, Jalkafriik ja kemal1.

    Tabel

    1-3. kemal1 (+4), Jalkafriik (+5) ja karl54 (+4)---9 punkti

    4-6. midfielder (+4), budulojus (+6) ja Bart (+4)---8 punkti

    7-9. Tofoa (+3), arx20 (+3) ja difender (+4)---7 punkti

    10-11. Blue Rock (+3) ja marconius (+3)---6 punkti

    12. Karla (+3)---5 punkti

    3 voor

    17 august 19.45 Cambuur Leeuwaarden-FC Groningen 2
    17 august 19.45 PSV-Go Ahead Eagles 1
    17 august 20.45 RKC Waalwijk-AZ 2
    17 august 21.45 NEC-PEC Zwolle 2
    17 august 21.45 Roda-Vitesse 1
    18 august 13.30 Ajax-Feyenoord 1
    18 august 15.30 Heerenveen-Heracles Almelo 1
    18 august 15.30 NAC-ADO Den Haag 1
    18 august 17.30 Twente-Utrecht 1

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle x
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen x
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 1
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente 1
    11 august 15.30 AZ-Ajax 2
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht 1
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle 1
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen 2
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag x
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente 1
    11 august 15.30 AZ-Ajax 2
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht x
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle 1
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen x
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag x
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente 1
    11 august 15.30 AZ-Ajax x
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht 1
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle 1
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen 2
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 1
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente x
    11 august 15.30 AZ-Ajax 2
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht x
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle 1
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen 2
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 2
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente 2
    11 august 15.30 AZ-Ajax 2
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht 2
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle 1
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen 2
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 2
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente 1
    11 august 15.30 AZ-Ajax 2
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht x
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle x
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen 2
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 2
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente 2
    11 august 15.30 AZ-Ajax 2
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht 1
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle 2
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen 2
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 2
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente x
    11 august 15.30 AZ-Ajax 1
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht 1
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:


  • arx20
    replied
    2 voor

    9 august 21.00 Roda-Cambuur Leeuwaarden 1
    10 august 19.45 Heracles-PEC Zwolle 1
    10 august 20.45 NAC-Heerenveen 2
    10 august 20.45 Go Ahead Eagles-ADO Den Haag 2
    10 august 21.45 PSV-NEC 1
    11 august 13.30 Feyenoord-Twente 1
    11 august 15.30 AZ-Ajax 2
    11 august 15.30 Groningen-Utrecht x
    11 august 17.30 RKC Waalwijk-Vitesse 2

    Leave a comment:

Working...
X