320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eredivisie 2014/2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    4 voor

    29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 2
    30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
    30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
    30 august 20.45 Excelsior-Heracles 1
    30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
    31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
    31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
    31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
    31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    4 voor

    29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 1
    30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 2
    30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
    30 august 20.45 Excelsior-Heracles 2
    30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 2
    31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
    31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
    31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
    31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    3 voor tõi juurde kaks uut ennustajat-JuriM-i ja Brick-i. Kui rääkida resultaatidest, siis punktiskoorid osutusid väga kasinateks. Parimaks õigesti ennustatud mängude arvuks osutus 4, mille saavutasid JuriM, marconius ja allakirjutanu. Üldtabelis õnnestus seeläbi liidriks tõusta samuti allakirjutanul kuna senine liider Iceman küll ennustas kogu vooru, kuid üsna harvaesinevalt ei suutnud mitte ühtegi mängu õigesti panustada.

    Tabel

    1. midfielder (+4)---14 punkti

    2. Iceman (0)---12 punkti

    3-6. marconius (+4), Tofoa (+1), Bart (+1) ja kemal1 (+1)---11 punkti

    7. Meintz (+1)---10 punkti

    8-10. Blue Rock (+3), Mariotti (+3) ja difender (+3)---9 punkti

    11. Karla (+1)---8 punkti

    12. Jalkafriik (0)---7 punkti

    13. bubbles (+1)---5 punkti

    14. JuriM (+4)---4 punkti

    15. Brick (+2)---2 punkti


    4 voor

    29 august 21.00 Go Ahead Eeagles-Willem II 2
    30 august 19.30 Cambuur-ADO Den Haag 1
    30 august 20.45 Fc Dordrecht-AZ 2
    30 august 20.45 Excelsior-Heracles X
    30 august 21.45 Heerenveen-Utrecht 1
    31 august 13.30 PSV-Vitesse 1
    31 august 15.30 NAC-PEC Zwolle 2
    31 august 15.30 Groningen-Ajax 2
    31 august 17.45 Twente-Feyenoord 1

    Leave a comment:


  • Karla
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur -
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 1
    24 august 15.30 ADO-Groningen x
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • Mariotti
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur x
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht x
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse x
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente X
    24 august 15.30 ADO-Groningen 2
    24 august 17.45 Ajax-PSV X

    Leave a comment:


  • kemal1
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse x
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen x
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • Bart
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen 2
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • marconius
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 2
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht x
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen 2
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 2
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen 1
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • Brick
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen 2
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur x
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior x
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen x
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • difender
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ x
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 1
    24 august 15.30 ADO-Groningen 1
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 2
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen X
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior x
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht x
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse 1
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht 1
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente X
    24 august 15.30 ADO-Groningen 1
    24 august 17.45 Ajax-PSV X

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    3 voor

    22 august 21.00 Heracles-Cambuur 1
    23 august 19.30 Willem II-AZ 2
    23 august 20.45 Heerenveen-Excelsior 1
    23 august 21.45 Go Ahead Eagles-Dordrecht 1
    24 august 13.30 PEC Zwolle-Vitesse x
    24 august 15.30 Feyenoord-Utrecht x
    24 august 15.30 NAC Breda-Twente 2
    24 august 15.30 ADO-Groningen x
    24 august 17.45 Ajax-PSV 1

    Leave a comment:

Working...
X