320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulge, skisod, te pole ju ühtegi tõendit mitte millegi kohta seni pakkunud. Ainult jaurate ja jaurate. Räme demagoogitsemine läbi kõigi postituste. Võtke end nüüd kokku ja valgustage rumalaid. Hetkel on ainult üks suur mull ja paha hais.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kuulge, skisod, te pole ju ühtegi tõendit mitte millegi kohta seni pakkunud. Ainult jaurate ja jaurate. Räme demagoogitsemine läbi kõigi postituste. Võtke end nüüd kokku ja valgustage rumalaid. Hetkel on ainult üks suur mull ja paha hais.
      Pane pellari uks kinni siis, ühtegi tõendit ei saa tõsiselt võtta kui ei näe seda oma silmaga. Sina usud münagenti, mina usun Amost kuid äkki on leiad tõe hoopis elu24.ee kommentaariumist.

      Kommentaar


        Meie ei ole tõendeid toonud? Haha, aga mida te olete meile toonud? Rämeda sõimu kaela ja mitte essugi muud.
        Vähemalt meie argumendid ei ole "te olete skisodest Kremli trollid"...

        Kommentaar


          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas Amos Vaata postitust
            Meie ei ole tõendeid toonud? Haha, aga mida te olete meile toonud? Rämeda sõimu kaela ja mitte essugi muud.
            Vähemalt meie argumendid ei ole "te olete skisodest Kremli trollid"...
            Erakordsed väited nõuavad erakordseid tõendeid. (Ja mitte internetikloaagist üleskaevatud paska)

            Kommentaar


              Amos, Raudidas ja Count peaks koos mingisuguse sekti moodustama. Saab õhtuti üksteisele vandenõuteooriaid ette lugeda ja uskmatuid kiruda.

              Kommentaar


                Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                Amos, Raudidas ja Count peaks koos mingisuguse sekti moodustama. Saab õhtuti üksteisele vandenõuteooriaid ette lugeda ja uskmatuid kiruda.
                Rakendusseadused on ju veel vastu võtmata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas moya Vaata postitust
                  Erakordsed väited nõuavad erakordseid tõendeid. (Ja mitte internetikloaagist üleskaevatud paska)
                  Nõuavadki.
                  Ja ma ei ole Mõnuagendilt ja teistelt "ülikoolis suhtekorraldust õppinud" teadjameestelt neid erakordseid tõendeid mis meie väiteid ümber lükkavad veel saanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Nõuavadki.
                    Ja ma ei ole Mõnuagendilt ja teistelt "ülikoolis suhtekorraldust õppinud" teadjameestelt neid erakordseid tõendeid mis meie väiteid ümber lükkavad veel saanud.
                    Mina pole suhtekorraldust õppinud. Aga ma olen ajakirjanduses olnud ja oskan öelda, et kui mingi inimene tuleb teooriaga välja, siis peab tema enda teooriat tõestama. Mitte pole nii, et kui ma millegi kodus välja mõtlen ja mingi blogipostitusega toetan, siis on mu arvamus sinnani õige, kuni keegi mulle vastupidist ei tõesta. Ja kui isegi tõestab, siis on see tõestus muidugi ajupestud, salarahastatud jne. Seepärast soovitan sul ka minna ülikooli õppima, et mingitest algelisematest asjadest aru saada.

                    Kui sulle ütleb muslim, et ta tapab su ära, et saada pärast surma mitukend neitsit paugutada, siis mis tõendeid sa talle esitad?

                    Kommentaar


                      Ainsad vandenõu teooriad mida mina usun on ainult Estonia laevahukuga seotud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Nõuavadki.
                        Ja ma ei ole Mõnuagendilt ja teistelt "ülikoolis suhtekorraldust õppinud" teadjameestelt neid erakordseid tõendeid mis meie väiteid ümber lükkavad veel saanud.
                        Et siis arvate endiselt, et Narvas peetud paraad oli provotseerimine?
                        Kuigi 2009 oli ka Narvas see paraad ning president Ilves juba ametisse astudes tegi selgeks, et hakkab Eestis erilinnades see toimuma.

                        Ning mis veel humoorikam, siis raudidase postitatud ''uudises'' oli juttu vaid sellest, et USA väed provotseerivad piiril Venemaad. Polnud juttugi reaalsest põhjusest miks nad seal on, ehk paraadist.

                        Samuti sooviks teada, mis vandenõuteooriad juba Nemtsovi surma kohta käivad.
                        Lääs tellis mõrva kuna teadis, et hakatakse Putinit süüdistama?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust

                          Samuti sooviks teada, mis vandenõuteooriad juba Nemtsovi surma kohta käivad.
                          Lääs tellis mõrva kuna teadis, et hakatakse Putinit süüdistama?
                          Mossad, CIA ning sudaani presidendil oli ka mingi teooria.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust

                            Samuti sooviks teada, mis vandenõuteooriad juba Nemtsovi surma kohta käivad.
                            Lääs tellis mõrva kuna teadis, et hakatakse Putinit süüdistama?
                            Ukrainlannast naine oli pahane abordi pärast ja nõustus Ukraina salateenistuse huvides Nemtsovi sillale tooma. Seejärel juba lasid ukrainlased ta maha, et siis rahvas Putinit süüdistaks! Tegelikult tulistati Walteriga, millele oli markeriga peale kirjutatud Makarov. See tõestab, et taga on Mossad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Mossad, CIA ning sudaani presidendil oli ka mingi teooria.
                              Nahhui, anna nüüd erakordseid tõendeid ka, et nemad selle taga ei ole!

                              Kommentaar


                                MIna ei pea midagi tõestama, teised tõestagu, et CIA ning Mossad ei olnud selle taga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X