320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ukrainlannast naine oli pahane abordi pärast ja nõustus Ukraina salateenistuse huvides Nemtsovi sillale tooma. Seejärel juba lasid ukrainlased ta maha, et siis rahvas Putinit süüdistaks! Tegelikult tulistati Walteriga, millele oli markeriga peale kirjutatud Makarov. See tõestab, et taga on Mossad.
    walter.jpg

    Tammeka fänn mällar oskab ka walterit käsitleda ohtlikult.

    Kommentaar


      Ahaa, vahele jàid. Ma ùtlesin sama. jàrelikult on teooria tòestatud.

      Kommentaar


        Ma lisan veel ümberlükkamatud tõendid, et nemad tegid seda.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
          Amos, Raudidas ja Count peaks koos mingisuguse sekti moodustama. Saab õhtuti üksteisele vandenõuteooriaid ette lugeda ja uskmatuid kiruda.
          Ära muretse. Kui ma kaua seda ila siin loen, siis ma hakkan ka kõike uskuma mida Delfi mulle räägib. See juba juhtubki. See on ju täiesti loogiline et mingi 10+ kipsinugadega koopameest vallutasid maailma kõige kaitstavama õhuruumi ja lennutasid lennukeid igasse majja kuhu vaid süda soovis. Ja seda kõike omades vaid ühte-kahte meest kes oli lennanud väikse 2 kohalise lennuiga. Ülejäänud mehed ei olnud lennukit pildi pealtki näinud. See kõlab juba nii loogiliselt ja selgelt et ega mul lisaküsimusi ei olegi. A ja see et Pentagoni küljes on rohkem kaameraid kui Venemaal pardakaameraid, aga mitte ühtegi pilti sellest kuidas lennuk sinna sisse lendas...hmhhh.. ei poohui, Delfi teab paremini ja sina tead ka paremini ja järelikult kõik oligi nii. 10 kaltsupead kipsinugadega vallutasid Ameerika! Miks ma üldse kunagi tesiti olen mõeldnud. Olen vist imelik olnud. Kipsinoad bännida!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            ka Martin Helme oli kunagi Delfi ajakirjanik

            Kommentaar


              Ja samamoodi võtsid mõned tuhanded liivaneegrid ilma kõrvalise abita üsna suure osa Lähis-Idast enda kontrolli alla ja laienevad veelgi... Ahjaa - Putin, RAUDSELT Putin toetab seda.

              Kommentaar


                Algselt postitas El President Vaata postitust
                ka Martin Helme oli kunagi Delfi ajakirjanik
                Ja props mehele, et suutis mõtteviisi muuta ja punase pilli alla neelata.

                Kommentaar


                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Valimised võitis tegelikult LEEDU! Meile valetatakse julmalt näkku. Amos ja raudidas. Levitage sõna!
                    Meid hakkab valitsema suurvürst Jogaila.

                    Kommentaar


                      Tofoa soovitas mul abi otsida, tuled kampa? Kui soovid ka siis alati saab ju ilusti küsida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Amos Vaata postitust
                        Ja props mehele, et suutis mõtteviisi muuta ja punase pilli alla neelata.
                        Helme on ilmselt mingeid teisi pille ka võtma hakanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Ära muretse. Kui ma kaua seda ila siin loen, siis ma hakkan ka kõike uskuma mida Delfi mulle räägib. See juba juhtubki. See on ju täiesti loogiline et mingi 10+ kipsinugadega koopameest vallutasid maailma kõige kaitstavama õhuruumi ja lennutasid lennukeid igasse majja kuhu vaid süda soovis. Ja seda kõike omades vaid ühte-kahte meest kes oli lennanud väikse 2 kohalise lennuiga. Ülejäänud mehed ei olnud lennukit pildi pealtki näinud. See kõlab juba nii loogiliselt ja selgelt et ega mul lisaküsimusi ei olegi. A ja see et Pentagoni küljes on rohkem kaameraid kui Venemaal pardakaameraid, aga mitte ühtegi pilti sellest kuidas lennuk sinna sisse lendas...hmhhh.. ei poohui, Delfi teab paremini ja sina tead ka paremini ja järelikult kõik oligi nii. 10 kaltsupead kipsinugadega vallutasid Ameerika! Miks ma üldse kunagi tesiti olen mõeldnud. Olen vist imelik olnud. Kipsinoad bännida!!!
                          A kui neil usakatel nii lihtne igasugu hologramme ja muud joga võltsida on, siis miks nad Pentagoni turvalinte ei võltsinud? Et, noh, Michael Bay palgale ja siis suur põmm lindile. Kõik oleksid rahul!

                          Kommentaar


                            Kas sa proovid väita, et vandenõuteoreetikud usuvad hologrammi lendamist tornidesse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Kas sa proovid väita, et vandenõuteoreetikud usuvad hologrammi lendamist tornidesse?
                              http://www.telegram.ee/nwo/endine-ci...sse-ei-soitnud Telegram ju tõestab! Lükka nüüd ümber!

                              Kommentaar


                                Ma olen korduvalt siin teemas öelnud, et Telegram on väga suures ulatuses täielik pask.

                                Järjekordselt meeldib sulle minu eest mõelda/vastata.

                                edit: lugesin selle artikli esimest korda elus läbi ning alguses räägib mees kellel on 19,000 sõidutundi ning lükatakse ümber teie lemmikud - füüsikaseadused.
                                Mis veel vaja on? Nendest kohtadest kuhu lennukid lendasid tehtud videoid? Kõige suurem kino (isegi kui lükata kõrvale fakt, et WTC tornid olid esimesed "lennukikindlad" pilvelõhkujad maailmas) on tornide enda sisse kukkumine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X