320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amos Vaata postitust
    Järjekordselt meeldib sulle minu eest mõelda/vastata.
    Keegi peab ju mõtlema ka

    Kommentaar


      Algselt postitas Amos Vaata postitust
      Ja props mehele, et suutis mõtteviisi muuta ja punase pilli alla neelata.
      olles Helmega kunagi natuke kokku puutunud, julgen tõdeda, et ega ta mõtteviis nii palju muutunud ei olegi.

      Kommentaar


        Isegi Ines laulis et kõik ei ole ainult must ja valge. Rohkem avatud meelt kaasfoorumlased, rohkem avatud meelt ja sallimist! Mul ülikooli haridust ei ole, ei hakka siin detailidesse laskuma, mul ei saa ju õigus olla.

        Aga mina arvan näiteks et kasutaja Ingmar on ka kellegi poolt loodud vandenõu. Nii uskumatult lolli mulje jätab proovides uskumatult tark välja näha, et see ei saa reaalne olla.
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Nõuavadki.
          Ja ma ei ole Mõnuagendilt ja teistelt "ülikoolis suhtekorraldust õppinud" teadjameestelt neid erakordseid tõendeid mis meie väiteid ümber lükkavad veel saanud.
          Hah, tuli ära! Ma natuke ootasin seda.

          Amos onaneerib väikeste laste piltide peale. Fakt! Lükka ümber.

          Ehk mis ma nüüd tegin on argumentum ad ignorantiam ehk ma väitsin midagi, mida sa ei suuda mitte iialgi ümber lükata, sest sa ei suuda kunagi oma igast päevast iga tunni kohta aru anda. Küll aga ma võin nii väita ja nüüd lämiseda, et sa ei suuda seda ju veenvalt ümber lükata. Järelikult on see tõsi!

          Kuid kas ikka on?

          Teiste selliste väidetega on üldiselt samamoodi, et esitatakse pöörane väide ja siis nõutakse teiselt poolelt tõestust, et see pole nii. Aga seda tõestust ei saagi anda.

          Täpsemalt loe wikipedist.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Päris alatu/julm/kole/oksele ajav näide. Oleks võinud oma poindi tõestamiseks midagi leebemat võtta.

            Aga see tähendab, et inimesed ei saa meid lollideks kremli troll-vittudeks nimetada, sest nad ei saa ise ka olla 100% kindlad, et see mida nad teavad/usuvad on tõsi?
            See ajabki närvi, et teised hakkasid lahmerdama ja sildistama ning kui me midagi vastu ütlesime tuldi välja selliste lausetega, et "kui hakkad kedagi debiiliks kutsuma kuna ta ei usu siis ei võtagi keegi sind tõsiselt", kuigi meie eesmärk (erinevalt mõnest siin) ei ole olnud mitte kedagi solvata.

            Pöörane väide.
            Minu jaoks ongi see pöörane väide, et AINULT Venemaa on süüdi Ukraina sõjas ning Gaddafi oli diktaator ning vägistaja. Kõik ju oleneb inimese enda uskumustest ning selle asemel, et siin sõbralikult arutleda käivad paar (ilmselge tähelepanuvajadusega) trolli siin kogu teemat ära nu**imas. AGA - kelle jaoks on see teema ära rikkumine ja kelle jaoks just teema paremaks tegemine? Arvamusi ongi nii palju erinevaid, et selle foorumi inimesed võiksid mingit tarkust/viisakust ikka näidata ja mitte mustikasse saata inimesi. Need kes siin trollimas käivad teevad 20st postitusest ühe naljaka ja ongi enda meelest jube kunnid, aga samal ajal need ülejäänud 19 rikuvad ära asja...

            Kommentaar


              Tuli marylin kerro ennustus meelde. Kas inimesed jäid uskuma, et irl pole mingi õige erakondki?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kui sulle ütleb muslim, et ta tapab su ära, et saada pärast surma mitukend neitsit paugutada, siis mis tõendeid sa talle esitad?
                Mina sooviksin, et Amos vastaks täiesti ausalt kasutades tal olevaid tõendeid ning kujutades ette hetkeolukorda. Ja ära selekteeri küsimusi millele sa vastad.

                Kommentaar


                  Ole vait selle selekteerimisjutuga. Te ise selekteerite nii mis mühiseb nii, et las ma ka kopeerin kui tohib.

                  Ja üleüldse mida sa sogad? Millele ma vastan?

                  Kommentaar


                    Ei ole hullu, küll amosel umbes aasta-kahe pärast see periood üle läheb.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Loodan ka. Endal rahulikum elada.

                      Kommentaar


                        “…if all records told the same tale — then the lie passed into history and became truth.” (1984, George Orwell)


                        Lihtsalt lugemiseks
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Eile korraldas tuntud poliitaktivist Meelis Kaldalu Riigikogu vestibüülis skandaali, sest teda ei lubatud valimiskomisjoni e-häälte lugemise juurde vaatlejaks. Mehe ohjamiseks kutsuti kohale politseinikud. Kaldalu sai laiemale avalikkuse sai tuntuks kui 2013. aasta presidendi vastuvõtul ignoreeris Evelin Ilvese tervituseks väljasirutatud kätt ning tegi kurioosse etteaste ka Eurovisioni lõppvõistlusel, kus ta püüdis astuda lavale koos võitja Conchita Wurstiga.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Said siis kohvi ja küpsist valimiskomisjonis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              “…if all records told the same tale — then the lie passed into history and became truth.” (1984, George Orwell)


                              Lihtsalt lugemiseks
                              "Anyone with three live brain cells."

                              Nüüd on isegi arusaadav miks kõik oma silmi kinni hoiavad siin teemas. 1984 on raamat mida soovitaks lugeda igal anti-vandenõu mehel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amos Vaata postitust
                                Nüüd on isegi arusaadav miks kõik oma silmi kinni hoiavad siin teemas. 1984 on raamat mida soovitaks lugeda igal anti-vandenõu mehel.
                                Loetud. Igati hea lugemine. Loe ka Huxley "Brave new world" ära.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X