320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üle-eestiline Valimisliit asutati 2013. a. augustis teotahteliste inimeste poolt, et osaleda Eesti kohalikel valimistel 20. oktoobril 2013.


    Amos, tunned Peetrit ka?

    Kommentaar


      Kurat, ma ei suuda leida oma telefoniga seda postitust kus raudidas kirjutas kuidas keegi nägi kuskil Lavis Estonia pääsenud meeskonnaliiget. Kaldun arvama, et see on linnalegend.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Noh?
        Tuleb vä?
        ma olen ajaviiteks selle erinevaid top 25 sirvinud(leitavad lehekülje alt). allika tõsiseltvõetavust kontrollida ei viitsinud.

        PS! sa peaks ikka top 10 tõestatud teooriat otsima, ei?
        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kurat, ma ei suuda leida oma telefoniga seda postitust kus raudidas kirjutas kuidas keegi nägi kuskil Lavis Estonia pääsenud meeskonnaliiget. Kaldun arvama, et see on linnalegend.
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ia#post1663661
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kurat, ma ei suuda leida oma telefoniga seda postitust kus raudidas kirjutas kuidas keegi nägi kuskil Lavis Estonia pääsenud meeskonnaliiget. Kaldun arvama, et see on linnalegend.
          Kusjuures see pole amose või raudidase väljamõeldis. Ma olen selle kohta lugenud kusagilt päevalehest või ekspressist ka ise.
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Amos, tunned Peetrit ka?

            Oli see mingi mõnitusena mõeldud vms? Failed attempt igatahes.

            Ei meeldinud see, et kõik Tallinna ümber käis, kuid jutt oli ju õige.
            Aga sa oled liiga kinniste (ei, mitte kindlate, vaid kinniste) põhimõtetega, et midagi oma mõtlemises muuta ja aru saada. Kui sulle on ikka terve elu raiutud, et 2+2 = 3 siis ei saagi pahaks panna ega ärrituda (erinevalt sinust).
            Kui ta jutt oleks päriselt loll ja naeruväärne saaks see rohkem/palju kajastust, aga ei saa, sest äkki mõni inimene hakkabki üldpilti rohkem uurima.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Guugel düüd.
              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Ma ei viitsi guugeldada
              Lugemisoskus on alahinnatud tänapäeva noorte seas
              Tänud

              Kommentaar


                See on sama hea jutt kui naised saunas rääkisid. Kõlaks usutavamalt kui see inimene oleks oma nimega tunnistanud- mina see ja see, tundsin seda ja seda estonia meeskonna liiget ja nägin teda Lavis.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Oli see mingi mõnitusena mõeldud vms? Failed attempt igatahes.

                  Ei meeldinud see, et kõik Tallinna ümber käis, kuid jutt oli ju õige.
                  Aga sa oled liiga kinniste (ei, mitte kindlate, vaid kinniste) põhimõtetega, et midagi oma mõtlemises muuta ja aru saada. Kui sulle on ikka terve elu raiutud, et 2+2 = 3 siis ei saagi pahaks panna ega ärrituda (erinevalt sinust).
                  Kui ta jutt oleks päriselt loll ja naeruväärne saaks see rohkem/palju kajastust, aga ei saa, sest äkki mõni inimene hakkabki üldpilti rohkem uurima.
                  See polnud mõnitus. Kui sa sellist inimest usud ja pead tema juttu õigeks. Noh, siis jumal sinuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Ma ei ütle, et see õige on, kuid täpselt sinusuguste inimeste pärast (90%) ei olegi meile veel UFOde olemasolu avaldatud.
                    Su aju ei suudaks sellist asja omaks võtta ja lõpetaksid Paldiski maanteel vms.

                    Kommentaar


                      Sa oled näinud ufot(sid)? Päris tõsine küsimus.

                      Kommentaar


                        Karm huumorivend oled ausalt. Päris tõsiselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Redman Vaata postitust
                          Kusjuures see pole amose või raudidase väljamõeldis. Ma olen selle kohta lugenud kusagilt päevalehest või ekspressist ka ise.

                          see linnalegend on siiski midagi uut,

                          EPLis ja Ekspressis ringlevad pigem vanad jutud laevahukujärgsetel filmikaadritel nähtud kapten Pihtist


                          (pole muidugi välistatud, et keegi seda kuskil kommentaariumis väidab, et tema tuttava tuttav nägi teda "eelmisel aastal oma silmaga" kuskil Filipiinidel)
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Mis mul siis viga on? Kuidas sa mind nii hästi tunned? Kas raamatus oli kirjas?
                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Ma ei ütle, et see õige on, kuid täpselt sinusuguste inimeste pärast (90%) ei olegi meile veel UFOde olemasolu avaldatud.
                            Su aju ei suudaks sellist asja omaks võtta ja lõpetaksid Paldiski maanteel vms.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Sa oled näinud ufot(sid)? Päris tõsine küsimus.
                              See ei ole enam huumor see on juba looduse poolt kaasa antud lollus.
                              Oled sa näinud Osama binLadenit v? Johhaidi sa vist usudsiiamaanigi, et kuu on tehtud juustust. Tyyp ei usu seda mida ei näe ning usub seda mida näeb. Faak 9a amatöör fifa gamer siia sattunud. tule välja oma lollist maailmast.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X