320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vandenõuteooriad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Amos, kas sa mõnes teemas üldsusega samal arvamusel ka oled või on kogu elu üks suur vandenõuteooria?
    Siin teemas ma üldsusega kohe kindlasti nõus ei ole.
    Ja elu ongi üks suur vandenõuteooria. Tunnen kaasa nendele kes arvavad, et see ongi päris elu - ela, teeni, söö, situ, maksa ja sure. Ja ära küsi "mis siis veel on?". Vahet ei ole kui nii kui nii ei kuulata ega usuta.

    Vaadake see läbi keda tõde Hitleri kohta tegelikult huvitab (faktide ja tõenditega, mitte ei pakuta teooriad ega bullshit juttu): thegreateststorynevertold.tv

    Kas ei ole natuke imelik, et meile räägitakse juba sünnist saati kuidas üks mees oli hullem kui pedofiilid, mõrvarid ja vägistajad kokku, kuid ometigi inimesed armastasid teda sellel ajal? Muidugi mängus oli propagandat ja sitaks, kuid see mees hoolis oma rahvast rohkem kui ükski tänane riigipea omadest suudaks kunagi hoolida.

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Siin ei pane see kedagi teisiti mõtlema. Kahjuks.

      "How can I paint this picture when the color blind is hanging with you?"
      - Kendrick Lamar

      Kommentaar


        Kuule vasta nüüd küsimusele. Sa geene sööd?

        Kommentaar


          Algselt postitas amos Vaata postitust
          siin ei pane see kedagi teisiti mõtlema. Kahjuks.

          "how can i paint this picture when the color blind is hanging with you?"
          - kendrick lamar
          juudid! Apua!

          Parim nali oli mingi mugava elu jutt, et seda pole. Samal ajal tüübid lämisevad foorumites, et küll on nõme kõik ja ei pea rindel või tööl rügama ning endal elekter ja soe vesi ning küte olemas Tõesti, vaesekesed, kuidas teie elu küll veel paremaks teha? Käbe Aafrikasse elama mingisse hütti!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Sobiv artikkel ka, saate tema juurde kolida ja asja ajama hakata: http://ekspress.delfi.ee/news/paevau...0916679&page=3 (kõik mugavused kindlustatud!)
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Amos Vaata postitust
              Siin teemas ma üldsusega kohe kindlasti nõus ei ole.
              Ja elu ongi üks suur vandenõuteooria. Tunnen kaasa nendele kes arvavad, et see ongi päris elu - ela, teeni, söö, situ, maksa ja sure. Ja ära küsi "mis siis veel on?". Vahet ei ole kui nii kui nii ei kuulata ega usuta.

              Vaadake see läbi keda tõde Hitleri kohta tegelikult huvitab (faktide ja tõenditega, mitte ei pakuta teooriad ega bullshit juttu): thegreateststorynevertold.tv

              Kas ei ole natuke imelik, et meile räägitakse juba sünnist saati kuidas üks mees oli hullem kui pedofiilid, mõrvarid ja vägistajad kokku, kuid ometigi inimesed armastasid teda sellel ajal? Muidugi mängus oli propagandat ja sitaks, kuid see mees hoolis oma rahvast rohkem kui ükski tänane riigipea omadest suudaks kunagi hoolida.
              Mis ime elu see Hitler siis pakkus, et "ela, teeni, söö, situ, maksa ja sure" tema puhul ei kehtinud? Rohkem nagu sure, teeni, söö, situ ja sure veel kord?

              Miks inimesed armastasid? Vaata inimesed armastasid ka Lenint, Stalinit, Putinit ja üldse armastatakse kõiki kes sinu eest kogu elu ära koraldavad - määravad kuidas sa elad ja kuida sa sured.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                määravad kuidas sa elad ja kuida sa sured.
                Muide targad inimesed on jõudnud teadustöös tõdemuseni, et ühiskond tapab inimese isegi siis, kui ta võiks vabalt 40 a veel elada. Ehk siis inimesed pigem mõtlevad ennast surnuks.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  osad inimesed siin peaksid seeni tegema, siis saaksite asjadest paremini aru. mõni vend aga räägib täitsa õiget juttu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Siin teemas ma üldsusega kohe kindlasti nõus ei ole.
                    Ja elu ongi üks suur vandenõuteooria. Tunnen kaasa nendele kes arvavad, et see ongi päris elu - ela, teeni, söö, situ, maksa ja sure. Ja ära küsi "mis siis veel on?". Vahet ei ole kui nii kui nii ei kuulata ega usuta.
                    Mul on tunne, et selline mõtteviis on eelkõige omane just vandenõuteoreetikutele, kes otsivad oma elust mingit sügavamat mõtet, sügades ise 12h päevas kotte, lugedes telegrami ja vaadates ma ei tea mida.

                    See sama inimene, kes "elab-teenib-sööb-situb-maksab ja sureb" omab oma tegevustes aga laiemat skaalat. Loomulikult, neil ju elu lihtsam ka, sest nad ei näe suuremat tõde ning tegelevad väikekodanlike asjadega.

                    Kommentaar


                      Ega kõik ei tahagi oma silmi avada. Ignorence is bliss (estofiilidele - teadmatus on nauding), nagu öeldakse.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Ega kõik ei tahagi oma silmi avada. Ignorence is bliss (estofiilidele - teadmatus on nauding), nagu öeldakse.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Ericc natukene vales kohas kasutad seda GIF-i.
                          Vandenõuteoreetik või mitte, aga see quote on nii tõsi lihtsalt.

                          Kommentaar


                            Nüüd mul tuli meelde, miks just ajakirjanikud on kõige rohkem oma fantaasia mullis kinni ja ütlevad/teevad ükskõik mida et hoida süsteemi sellisena nagu see on. Saate natuke andeks praopaganda eestvedajad. Koer ei tohi peremeest hammustada.

                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              There are a whole host of real money sports betting sites sitting and waiting for new bettors to join and begin their journey with them. Never has there been

                              Kommentaar


                                Miks ma isegi vaevun, aga noh, swedish official on pandud võrduma Rootsi Roheliste parlamendisaadikuga. Sama asi, eks.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X