320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kes te tegelikult olete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes te tegelikult olete?

    tahaks teada kes te nagu tegelikult olete? tean juba inimesi nagu ma tunneks teda, aga ei tea kes ta on.kas siis näiteks võiksite oma pildi siia üles riputada või midagi taolist.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    #2
    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

    Mina näiteks olen Miliza Korjuse reinkarnatsioon. Ja järgmises elus kavatsen olla Charlton Heston.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

      nu pole ju lollitama ka mõtet hakata.oleks väga tore näha kellegi pilti siin.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #4
        mina

        http://www.rate.ee/userinfo.php?id=20309

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

          Kaala, äkki alustad endast?
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

            kui vaid oleks pilt..
            kui saan pildi siis panen ka siia
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

              idee siia pilte riputada on kahtlemata nõme. samas ei ole kodanik kaala mõte siiski üdini persest.

              olen nimelt juba mõnda aega mõelnud, et äkki oleks mõistlik tekitada üks teema, kus saaks lugeda, millega jalgpallihuvilised igapäevaelus tegelevad. nimelt on tekkinud meil siin omavahel mölisedes ju siiski teatud arusaamine mis sorti vend üks või teine on. põhimõtteliselt on see igati vinge sotsiaalne kapital, mis võiks teatud juhtudel rahaks muutuda ja mõlemit pidi kasulik olla. kõlab keeruliselt? ega vist. aga igaks juhuks näide ka: mul on vaja endale veebileht teha (vannituba plaatida, sissepritset reguleerida, SAPARDist raha küsida... midaiganes). kui ma näiteks teaksin, et mõni soccernetlane on mõne sellise asja peale ilge käpp, siis ma annaks oma raha hoopis talle, mitte mõnele päris võõrale Kuldse Börsi tondile.


              ise näiteks tegelen maa reformimise ja maksustamisega. vaevalt, et enamusel teil sellest eriti palju abi, aga kui on, siis aitaks ikka. (see ei tähenda seda, et ma teile kõigile vanalinna odavalt kinnisvara erastan!).

              et siis selline mõte
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                olen rohelise konna väitega üpriski rahul.aga ma ei mõelnud ainult seda, et kõik peaksid oma lõusta siia üles riputama, vaid et me kõik ikka natukenegi teaks kellega on ikka tegu.
                äitäh rohelisele konnale paranduse eest! lähimas tulevikus oleksin seda vist isegi teinud.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                  I do not study, i do not work, i have trouble with my orgasm and i want the public to be informed of this

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                    Mina olen Papa Moomin

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                      Mina olen Mikk. Punkt. Tegelen näitlemise ja laulmisega (sellega seoses, kes Matiisenil käis ja kuidas läks või siis mis kooris laulad ja kas Tuljakule/Kuusalusse plaan tulla?). Armastan kaht viimast tegevust. Ja koolis käin ka. Ja võrkpalli mängin ka. Ja Newcastle\'le elan kaasa. Hullusti. Mõningaid asju teen veel, aga peamine üles märgitud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                        Originally posted by rohelineKonn


                        idee siia pilte riputada on kahtlemata nõme. samas ei ole kodanik kaala mõte siiski üdini persest.

                        olen nimelt juba mõnda aega mõelnud, et äkki oleks mõistlik tekitada üks teema, kus saaks lugeda, millega jalgpallihuvilised igapäevaelus tegelevad. nimelt on tekkinud meil siin omavahel mölisedes ju siiski teatud arusaamine mis sorti vend üks või teine on. põhimõtteliselt on see igati vinge sotsiaalne kapital, mis võiks teatud juhtudel rahaks muutuda ja mõlemit pidi kasulik olla. kõlab keeruliselt? ega vist. aga igaks juhuks näide ka: mul on vaja endale veebileht teha (vannituba plaatida, sissepritset reguleerida, SAPARDist raha küsida... midaiganes). kui ma näiteks teaksin, et mõni soccernetlane on mõne sellise asja peale ilge käpp, siis ma annaks oma raha hoopis talle, mitte mõnele päris võõrale Kuldse Börsi tondile.


                        ise näiteks tegelen maa reformimise ja maksustamisega. vaevalt, et enamusel teil sellest eriti palju abi, aga kui on, siis aitaks ikka. (see ei tähenda seda, et ma teile kõigile vanalinna odavalt kinnisvara erastan!).

                        et siis selline mõte

                        ... vot see on küll hea uudis sest mul ongi vaja Pääskülas üks maja alune maa kiiresti ära kinnistada ja vastava sisulisi tehinguid tuleb minu töös palju ette...Saada mulle postkasti või meilile jaanus@kinnisvarakeskus.ee oma kontaktid ja võtan suga ühendust..leib on garanteeritud
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                          Kunagi jah ,oli vist mingi sarnane teema. Aga idee on tervitatav. Jalkafännid on tegelikult üsna kokkuhoidev ja vennalik pere ,kus võimalik seal ka teieneteist aidatakse. Nägupidi teame üksteist päris palju aga lisaks hüüdnimele on inimesel veel ka pärisnimi ja amet.:P
                          Mina näiteks tegelen jahi ja matkatarvete maale toomisega.Sinna alla kuuluvad : jahinoad,taskunoad ,taskupudelid,kompassid,taskulambid,matkatermosed, binoklid,
                          GPS- varustus,optilised ja öised sihikud jne. Kel soovi midagi endale hankida siis palun julgesti pöörduda,sest minu käest saab kuni 100% odavamalt ,kui poest ostes
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                            aga mul üks käsi kramplikult ymber pintsli ja teine pigistab arvutihiirt..

                            sõnaga kunstnik-kujundaja.... trykitööd saavad ka tehtud.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'kes te tegelikult olete?\'

                              hmm.......mina tegelen ikka jalgpalli õppimisega,läramisega,kuullamisega,magamisega,teen imisega jne.minu käest saab mett osta.võin ka vastavalt infot jagada kui kellelgi küsimusi on.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X