320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Tallinn keelab alates 1. juulist 20st kuni kella 8ni alkoholimüügi. Kõik siis purjus peaga Harjumaale alko järgi.
    haiseb Laagri Maksimarketi lobi järgi
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Tallinna linnapea Edgar Savisaare sõnul on alkoholipoliitika Eestis liialt liberaalne.
      Jeerait, tropp. Keelame, keelame, keelame.

      Hea põhjus Heade Mõtete Linnas edasi elada.

      Kommentaar


        Siin Saksamaal on veelgi nukram seis - toidupood tööpäeval kaheksast kinni, laupäeval kuuest ja pühapäeval on üldse kinni. Kuid inimesed saavad kuidagi hakkama. Nii, et see kisa on mõttetu. Keelamine on tavaline praktika, kui inimesed muudmoodi jutust aru ei saa.

        Kommentaar


          Soomes ka korralikud piirangud, aga keskmise alkoholitarbimise tase ei ole just maailmas viimasel kohal.

          Ja iga kord kui ma näed seda sitta "Piirang on eelkõige preventiivse iseloomuga loomuga ja loodetavasti hoiab noorsoo alkoholist eemal.", sõidab mul katus pealt ära. Noorsoole on ju nagufakingnii keelatud alkoholi müüa, tra jõustage siis seda seadust, ****näod.

          Savisaarel ju kama, tema valijad saavad alkoholi ikka kätte, selleks küll vaja Westmani aknad sisse taguda.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Kõik jamad-roolijoodikud,lapsjoodikud,kaklused,rööv id,peksmised,vägistamised jne,on selle tagajärg,et meil pole pollareid.
            Kus on jalgsipatrullid ja palju on pollareid teedel?
            Vanal heal ajal oli miilits igalpool ja kui isegi kuskil võsas klassivendadega nelja peale kasti libistasid siis ikka laaberdama ei läinud vaid hiiliti vaikselt koju.Nagu aamen kirikus oli,et kui oli rahvast koos rohkem kui 4,oli ment kohal ja kontrollis.Nagamannid ei käinud mööda tänavat pläru suus ringi.Suitsu tahtsid teha siis otsisd vanalinnast mõne pimeda kangialuse või turnisid kuskil toompea müüril.
            Tõstku pollarite palku,et rahvas sinna tagasi läheks.
            Ja kus oli munitsipaalpolitsei müügi keelu ajal?Lasnas sai vabalt osta ja kuuldavasti oli koplis asi veel hullem olnud.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Mul küsis täna erariietes politseinik dokumenti, kui ma suitsu tegin. Ja sama asja on juhtunud ka Tallinnas paar korda. Et noh, kedagi ikka liigub ringi.

              Ja fakk, ma ei näe enda arvates nii noor välja

              Kommentaar


                Praegu on putsis, aga varsti on nii paha, et ei taha teada ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Elina Vaata postitust
                  Praegu on putsis, aga varsti on nii paha, et ei taha teada ka.
                  Joo rohkem, mida sa selle kilosega pitsutad.
                  Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

                  Kommentaar


                    Jep, mul 1 elevant on veel .

                    Kommentaar


                      vaata, et sa kolmapäevaks kaineks saad

                      Kommentaar


                        Vabalt.

                        Kommentaar


                          Kuuldavasti möödus Jaanik rahulikult. Ja alkoholi müügile piiranguid polnud seatud...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            miks inimesed ennast ja enda ajusid mürgitavad? kas tegemist on evolutsiooni ühe osaga? miks mina ennast sinna sisse panen? kas alkohol on tegelikult ka nii hea? miks ma purjus peaga chuck norrise nalju hakkan tegema?

                            vastuseid on ainult 1 : alkohol on halb (kui laiemalt mõelda)

                            Kommentaar


                              Jah, aga selleks et laiemalt mõelda, on vaja alkoholi.

                              Kommentaar


                                olin jaanipäeval kaine voh!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X