320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alkohol

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Sai just 11 päeva Slovakkia avarustes UM-i joodud. Enam ei taha, ülejäänud jaanuari paastun.

    Aamen.
    Sai üleeile ka veidi seda va UMMI joodud. Enam ei taha midagi juua, kunagi.

    Kommentaar


      Mis asi on UM?
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        Mis asi on UM?
        Ultra Mällar ??

        Kommentaar




          Sisuliselt siis kartulist tehtud rumm

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Mis asi on UM?
            Seal Slovakkias pakuti Slivovici'i ja Demjanovici'i,erilised kleepekad mõlemad.Kohalikud piirituse baasil likerkaared,noh nagu Vana Tallinn meil.Aga juua kärab küll,eks see Silver läks liiale lihtsalt.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              slivovic, niipalju kui mina tean, on ploomiviin et mitte öelda ploomipuskar. kleepekas see nüüd küll pole. ilmselt sattusid sa mõne magusa slivovicitoote otsa.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                seoses järjekordselt alkoholi tõttu omale kehavigastuste tekitamise, rahakoti (koos dokumentidega) järjekordse ära kaotamise (teist korda pooleteise kuu jooksul), mitmete asjade teisele poole eestit unustamise jne. pärast panen endale alko ja suitsuveto mõnes ajaks.

                Kommentaar


                  kas se veto on sama tugev kui see veto, mille sa oma foorumiskülastustele panid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    kas se veto on sama tugev kui see veto, mille sa oma foorumiskülastustele panid?
                    kas sa defineerisid mu lauses ära koha kus ma ütlesin kui pikalt ei kavatse suitsu teha ega alkoholi juua?

                    Kommentaar


                      ballack - kas sa palud alati, et keegi teine su laused sulle ümber tõlgiks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        ballack - kas sa palud alati, et keegi teine su laused sulle ümber tõlgiks?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          ballack - kas sa palud alati, et keegi teine su laused sulle ümber tõlgiks?
                          aga ma tõesti ei saa aru et ma oleks kirjutanud miskise kindla aja mis ajani ei joo tilkagi ega tee suitsu

                          Kommentaar


                            mõneks ajaks - selle kohta ei ole mingit kindlat tähendust et kas seda loetakse päevades või sekundites jne ja kui suur see number siis on et kas 1 või 2 või 100 või mida iganes muud. kuna selle kohta kindlaid definitsioone ei ole siis lihtsalt ma HETKEL ei joo tilkagi ega suitseta aga kas see tähendab ka hetke kohta mis tuleb näiteks 5 minuti pärast see ei pea kehtima. südametunnistuse järgi mõnda aega ei joo tilkagi ega tee suitsu, see tähendab et mõned päevad (vähemalt nädal aega aga arvatavasti rohkem) ei lähe mitte kuhugi peole ega baari ega kohta kus võiks mõne õlle võtta ja samuti peale trenni ei joo ühte õlut ja enne ega peale trenni ega tööl ega koolis jne ei tee suitsu.
                            kuna ma ütlesin lõpuks KINDLA AJA ka ära siis nüüd saaksite alles norida selle kallal kuna ennem võis see äkki kehtida vaid 5 minutit hoopis ja juriidiliselt oleks kõik korrektne olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              mõneks ajaks - selle kohta ei ole mingit kindlat tähendust et kas seda loetakse päevades või sekundites jne ja kui suur see number siis on et kas 1 või 2 või 100 või mida iganes muud. kuna selle kohta kindlaid definitsioone ei ole siis lihtsalt ma HETKEL ei joo tilkagi ega suitseta aga kas see tähendab ka hetke kohta mis tuleb näiteks 5 minuti pärast see ei pea kehtima. südametunnistuse järgi mõnda aega ei joo tilkagi ega tee suitsu, see tähendab et mõned päevad (vähemalt nädal aega aga arvatavasti rohkem) ei lähe mitte kuhugi peole ega baari ega kohta kus võiks mõne õlle võtta ja samuti peale trenni ei joo ühte õlut ja enne ega peale trenni ega tööl ega koolis jne ei tee suitsu.
                              kuna ma ütlesin lõpuks KINDLA AJA ka ära siis nüüd saaksite alles norida selle kallal kuna ennem võis see äkki kehtida vaid 5 minutit hoopis ja juriidiliselt oleks kõik korrektne olnud.
                              Keda huvitab?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                nädal aega (aga arvatavasti rohkem) kaine olla on küll nii müstiliselt pikk periood mis väärib laiemale publikule kuulutamist, minu meelest isegi eraldi teemat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X