320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    triobetis ka panustada saab? Mis need koefitsendid on?
    triobet:
    13.12.2009
    Järgmisena hääletatakse välja: Birgit Varjun 1,65
    Winner: Ott Lepland 1,50
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Jasper, aita mind
      Jasper on minu poolt

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Jasper on minu poolt
        Ma ei usu, et ta idikate poolt on, sest inimene, kes hindab Getterit kõrgemalt kui Martenit, Otti või Birgitit, peab olema idikas.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Marten on vastik pede. Getter on temast igas elemendis üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            Marten on vastik pede. Getter on temast igas elemendis üle.
            et on suurem pede?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              et on suurem pede?
              ära talle nii ütle palun

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Ma ei usu, et ta idikate poolt on, sest inimene, kes hindab Getterit kõrgemalt kui Martenit, Otti või Birgitit, peab olema idikas.
                Kuule sõbrake, mina sinu hindamiskriteeriumeid ei tea, enda omi aga küll. Sellepärast, et mulle Getter meeldib ja ma talle pöialt hoidsin, sa mind nüüd idikaks sõimama küll ei tule.

                Tänan tähelepanu eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Kuule sõbrake, mina sinu hindamiskriteeriumeid ei tea, enda omi aga küll. Sellepärast, et mulle Getter meeldib ja ma talle pöialt hoidsin, sa mind nüüd idikaks sõimama küll ei tule.

                  Tänan tähelepanu eest.
                  Nagu tänane laul-hitt vms tõestas, siis Getter jääb liiga nunnuks ja pehmeks oma häälega. Originaalis oli naiselik tugev hääl laulul.. Getter tegi aga nummikat roosat häält. Ma usun, et ta võiks kunagi olla sama armsa häälega, nagu seda on meie oma Maarja-Liis Ilus vms. Aga vara veel.

                  Mulle küll Marten meeldib. Ainuke neist, kes suudab omas elemendis olla nii lavaliselt, kui vokaalselt. Ehk see teine laul oli ikka päris hea. Esimene mitte.

                  Eneseusuvedelikku oleks vaja Getteril juua. Või lastekarusellis jõululaule laulda.
                  Ott arvatavasti kunagi eesti kolmandaks Tõnis Mägi`ks.(peale Chalice.i) nagunii, et siis loodaks, et Marten võtab selle kuldse medali ikka ära.
                  Aga tore, et kõigil oma arvamused ja värgid on.

                  Kommentaar


                    Maarja-Liis Ilus ja ilus hääl?
                    Jah. tore et kõigil omad arvamused on

                    missing you getter.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Maarja-Liis Ilus ja ilus hääl?
                      Jah. tore et kõigil omad arvamused on

                      missing you getter.
                      duubeldan !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        mingid david bowie-d võite peksta ahju.Meil on OTT ja tema võidab
                        Marteni Space Oddity oli ülivõimsalt kindlalt selle hooaja, kui mitte kogu selle võistluse ajaloo parim esitus.

                        JOKK

                        Kommentaar


                          kas mul on kehv mälu, või ütleb M. Raud keskmiselt 1 korra saate jooksul mingi esituse kohta, et see on parim mis ta saateajaloo jooksul näinud on?

                          Kommentaar


                            Otti kähe hääl meenutab Richard Marxi häält.

                            Kommentaar


                              Hea, et see lapsehääl välja langes. Nagu kunagi varem ütlesin, langes ikka selgelt ansamblist välja. Laulukarussell oleks Getterile õige koht ja seal ma toetaks teda kindlasti. Nüüd on kolme hulgas 2 hea lauluhäälega tegelast ja üks isiksus. Ootan poiste finaali.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                rumal pime kurt eesti

                                Kas su lasteaiakaaslased on sama meelt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X