320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
    Hommik!

    Kene ema nägite? Miks ma üldse ei imesta, et Kene iga päevaga järjest seksikamaks läheb
    Just vaatan - muljetavaldav.

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      jazz, sul on suurepärane võimalus neljapäeval ja/või reedel oma ustavust näidata --

      Kenekene astub spetsiaalselt sinu jaoks lavale, vastavalt Rock&Roll'is ja Maailmas.

      Hommik!

      Eile oli neljapäev, oi sa rsk. See on hea, et õhtuks plaane pole veel teinud. Kes ühineb? Ma kisun end lava ees alasti täna!!!
      Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
      "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

      Kommentaar


        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
        tean kenet isiklikult, ütles et tal väga kahju ei ole, kuna eestlane nagunii on loll ja jube "kõrgelt "haritud muusikateadlased ja kõige rohkem ajab närvi see, et mingisugune barbie getter jäi sinna, kes oskab aint oma kuradi nunnusi laule laulda ja siis kari osse enda poolt hääletama panna ja samaajal vms ennast reklaamida orkutis jne kohtades.
        Hommik!

        Niimoodi ütleski kohe? Ma nüüd olen solvunud praegust ta peale, ja ei lähe ta kontserdile. Teisi süüdistama .. mhhh.. nii ei saa ikka.. ai-ai-ai..
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Ma ei ole küll muusikateadlane ja olen kõigest 7 aastat muusikakooli saanud, ning sellesinatset viiulit mänginud, aga tee või tina, ole nii ilus ja seksikas kui tahes, ma ei oska vaadata võistlust, kus peamiseks kriteeriumiks peaks olema lauluoskus, telekal hääl maha keeratud. Charlie Chaplini puhul mind tegelikult üldse ei koti, kuidas ta tummfilmis häälitseb. Kene lauluga oli aga see lugu, et noodid olid nii mustad - ikka riburadapidi mustad.
          Kuskil "Big Broheris" või "Vilde Teel" vms. läheks Tal tõenäoliselt palju paremini
          Tore tüdrik ju iseenesest

          Kommentaar


            Algselt postitas dwideng Vaata postitust
            Ma ei ole küll muusikateadlane ja olen kõigest 7 aastat muusikakooli saanud, ning sellesinatset viiulit mänginud, aga tee või tina, ole nii ilus ja seksikas kui tahes, ma ei oska vaadata võistlust, kus peamiseks kriteeriumiks peaks olema lauluoskus, telekal hääl maha keeratud. Charlie Chaplini puhul mind tegelikult üldse ei koti, kuidas ta tummfilmis häälitseb. Kene lauluga oli aga see lugu, et noodid olid nii mustad - ikka riburadapidi mustad.
            Kuskil "Big Broheris" või "Vilde Teel" vms. läheks Tal tõenäoliselt palju paremini
            Tore tüdrik ju iseenesest
            kuna ma ise mõelda ega kirjutada ei oska, siis kopipeist ühest märksa pädevamast foorumist:

            Algselt postitas major laks
            see krdi valestilaulmise joga hakkab juba veits üle viskama. ei maksa unustada, et ka möödalaulmine on omaette kunst, millega stiilipuhtalt saavad vähesed hakkama ja ma ei pea siin silmas koolitamata hääli. ilase raadiopopi jaoks piisab loomulikult ainult õigele noodile pihta saamisest. selliseid "artiste" on ka kõik kohad täis, võta üks ja viska teist. tavaliselt võtavad "puhtalt" ja "täpselt" laulmise koha pealt sõna peamiselt isikud, kes pole elus üheski munadega bändis olnud või kelle "plaadikogu" (kui neil selline asi üldse peaks olema), koosneb benajaamast ostetud best offidest ja golden vitun momentsitest. ilmselgelt ongi sellistele inimmonstrumitele ainult kõige lihtlabasemat estraadi tarvis ja kõik sellest välja ulatuv on "ebaprofessionaalne" ja paneb pea valutama. halvimal juhul võib sõnades veel mingi mõte peituda, kuhu selle eest joosta?
            käärid tulevad selle saate formaadi koha pealt. kui publikuhäälte põhjal "otsitakse" "superstaari", siis ilmselgelt see saabki olla ainult mingi nilbe puberteediunenägu. ükski normaalne inimene ei viitsi ju sellise jaburdamisega kaasa minna ja kuhugi saatesse, silm punnis, vanemate raha eest helistada nagu viimast päeva. tõesti üllatav on siis avastada, et oih, kuidas need ajuga ja täiskasvanutele laulvad lauljad äkki välja kukkusid kõik. võtab ikka karbi lahti küll.

            ma loodan, et see emopärdik paneb selle kuradi paraadi kinni. kui ma ei eksi, siis teda see saade otsib.

            a niipalju sellest komejandist siiski kasu on, et ma küll ilmas selleta ei teadnud, et meil siin kaks jumala ponksi lauljat on idanenud. ilmselt oleks millalgi kusagil otsa koperdanud, aga lõbus oli vähemalt tilga kõrvale külapeal kuulata. ilma kene ja martenita poleks ennast säherduselt piinama hakanud. a nüüd tekkis isegi miskine veider hasart. mul oli ka valus kuulata, kuidas kenekene mööda laulis, aga nagu härrane raud saateski mainis, tal on imepärane võime pullikakadetektor lihtsalt välja lülitada. kui see ei tee sind staariks, mis siis veel teeb? paraku see pole täiskasvanutele orienteeritud saade. mitte superstaar, vaid "teinitähti 2009".
            ja veel:

            Algselt postitas FanAttic
            Soovitaks sellist dokki nagu Modulations. Jääb seda noodipidmise ja möödalaulmise juttu ka ehk vähemaks. Kuigi ma olen ka üks neist, kes väärtustab "pihta laulmist", eriti, kus voks on oluline ja esileulatuv, siiski leian, et Kene on täitsa omal kohal ja kindlasti tekib tal fänne, kes on samal "lainel".
            Tavapärane, harmooniatega, nooti tabav muusika on tegelikult rafineeritud müra, mida on meeldiv kuulata. Samas on see see lihtsalt siiski müra. Arvan, et meeldivus ja heli tajumine on sügavalt subjektiivne ja sellest lähtuvalt teeme ka oma subjektiivseid valikuid, mis meile meeldib ja mis mitte. Mõnel on see meeldiva müra spekter kitsam, mõnel laiem.

            Arvan, et Kenet pole mõtet materdada tema müratekitamise pärast. Ta teeb seda lihtsalt omamoodi. Nagu ka Karlheinz Stockhausen: http://www.youtube.com/watch?v=3XfeWp2y1Lk

            Kommentaar


              Kene oli kohutavalt tavaline tüdruk vms ja halb laulja.

              Kommentaar


                Ütleks et Jürvi-Hool on sohver
                ja selle peale võtan revolvri kohvrist
                Küsiks siis sult, et kas sulle maitsevad sidrunid
                või peaksin tõdema, et meil veel on padruneid.
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  Anis laulis päris hästi, ootan juba Jaanuse laulu.. see võib hea olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    Kene oli kohutavalt tavaline tüdruk vms ja halb laulja.
                    Nice trollin', man.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Jeesus Kraist kui see laps see kord välja ei lange...

                      Kommentaar


                        jesss jesss jess!!! ütle täiega halvasti mihkel!!! kamoon jess!!!!

                        Kommentaar


                          ära muretse, ei lange.

                          Kommentaar


                            Maarja: "seda laulu paremini küll esitada ei saa"
                            Rannap: "no tahaks loota, et ikka saab"

                            BANGO MANGO BOOM!!!

                            türa täielik beebi aaaaaaaaaa

                            Kommentaar


                              okei ott jaanus ja beebi võivad ära minna

                              Kommentaar


                                teretulemast jürvi-hooli superstaari blogi liveülekandele!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X