320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Enesekaitse?



    Sa oled 15? Miskipärast ma arvan, et sa oled 12.
    ähvartanud*, ma ei mõista see on ju teema: millal viimati kaklesid? kuidas läks? eksju, ja nüüd kui siisa postitan midagi selle kohast hakatakse paukuma!?Normaaaaaaalne Aga arva mis tahad mu vanuse kohta mul poh.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Kui mul seda vaja kasutada enesekaitseks siis ma pole rumal ju!?Ja see ma ei ähvardanut kedagi ja see pole mu isiklik teema


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      ähvartanud*, ma ei mõista see on ju teema: millal viimati kaklesid? kuidas läks? eksju, ja nüüd kui siisa postitan midagi selle kohast hakatakse paukuma!?Normaaaaaaalne Aga arva mis tahad mu vanuse kohta mul poh.
      Ilusasti, ilusasti teed

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        ähvartanud*, ma ei mõista see on ju teema: millal viimati kaklesid? kuidas läks? eksju, ja nüüd kui siisa postitan midagi selle kohast hakatakse paukuma!?Normaaaaaaalne Aga arva mis tahad mu vanuse kohta mul poh.
        Sry, aga äkki ikka vahest tasuks ÕS-i kiigata.

        ähvardama <52>. ▪ Ähvardas võõrast koeraga, võõrale koera kallale ässitada. Jõgi ähvardas põllud üle ujutada. Ettevõtet ähvardab pankrot. Ähvardav hädaoht. Pidu ähvardab lõbus tulla. Ähvardavalt

        Kommentaar


          Seda juba mainiti. Ei ole vaja igat asja kümme korda üle nämmutada.

          Kommentaar


            Mehhanisaator:
            1) Mida sa mäletad sellest kakluse hetkest (faktid)?
            2) Mis on sinu mõtted seoses selle kaklusega (mida sa mõtlesid siis ja mida praegu)?
            3) Mida sa tundsid (sinu tunded) kakluse hetkel ja mida praegu?

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Mehhanisaator:
              1) Mida sa mäletad sellest kakluse hetkest (faktid)?
              2) Mis on sinu mõtted seoses selle kaklusega (mida sa mõtlesid siis ja mida praegu)?
              3) Mida sa tundsid (sinu tunded) kakluse hetkel ja mida praegu?
              1)Nii, m äletan et ta üritas mulle pihta saada, siis mäletan et ma lõin teda, mäletan et sõbrad targutasid kõrval(nii minu kui ka tema omad), mäletan kuidas ta kakskorda pikali lõin ja mäletan kui ta eest ära jooksis!
              2)Tol hetkel ma ei mõelnudgi midagi, pärast mõtlesin et tore et ta luuki sai.
              3)Kakluse hetkel ei tundnud midagi ja pärast tundsid rahulolu ja näpus kerget valu kuna suutsin näpu luu katki lüüa!

              Miks Sa seda küsisid muidu?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                1)Nii, m äletan et ta üritas mulle pihta saada, siis mäletan et ma lõin teda, mäletan et sõbrad targudasid kõrval(nii minu kui ka tema omad), mäletan kuidas ta kakskorda pikali lõin ja mäletan kui ta eest ära jooksis!
                2)Tol hetkel ma ei mõtelnudgi midagi, pärast mõtlesin et tore et ta luuki sai.
                3)Kakluse hetkel ei tundnud midagi ja pärast tundsid rahulolu ja näpus kerget valu kuna suutsin näpu luu katki lüüa!

                Miks Sa seda küsisid muidu?
                Vigu nagu sigu!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  ja mäletan kui ta eest ära jooksis!
                  voouovoouuuuvoouuu, kreisi !!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  näpu luu katki lüüa!
                  awwesome

                  Kommentaar


                    täna kaklesin, ise provotseeriti, käsi kipsis, lõin valesti. a mul on naljakas
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      vana sa oled muidu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        täna kaklesin, ise provotseeriti, käsi kipsis, lõin valesti. a mul on naljakas
                        miks mehhanisaatorit appi ei kutsund?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pepe_Šmõud Vaata postitust
                          vana sa oled muidu?
                          mis sa mõtled seda irooniaga ?

                          Jank peaks 20 kuskil olema. Ja kui sa mõtled et sa oled 4 a vanem siis oled jube kõva kutt, et kunagi ei ole kaklusesse olnud vaja astuda?

                          Kommentaar


                            Jah ma mõtlen seda irooniaga.

                            Ei, ma ei mõtle niimoodi, ma lihtsalt ei saa aru miks on vaja avalikult rääkida oma kaklustest, äkki sa seletaksid mulle?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Jank peaks 20 kuskil olema.
                              KAS SEE oli nüüd iroonia vä?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                jank on 15 vist isegi
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X