320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31


    ei, seal ikka juhtub jah

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Mina pole mitte kunagi kakelnud. Tegelikult ka.
      Prillidega poisse ei tohi ju lüüa
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Prillidega poisse ei tohi ju lüüa
        Ei tohi jah. Me hakkame nutma

        Kommentaar


          #34
          Mulle tuli eile 10 venelast kallale, kõigile andsin molli.

          Kommentaar


            #35
            2x eesti meistrilt poksis ei saakski midagi teist loota. tubli britu (H)

            Kommentaar


              #36
              Mulle on häda toonud mu kaunid, kohevad ja suured lokid. Nimelt vahel, kui ma olen sattunud koju või kuhugi mujale minema ajal, mil sobib öö maagia teemasse kirjutada, on mõned kallid kaasteelised leidnud, et pikematsorti juustega ikka ei sobi ringi liikuda. Iseäranis suur huvi mu kiharate vastu on olnud pöetud peaga tegelinskitel, kes on paremaks arvanud juuksurikunsti rusikahoobiga õpetada. Nii on juhtunud kahel korral. On ka tsiviliseeritumaid tegelasi, kes lihtsalt soovitavad villa lõigata või lõnga kerida. Kus juures mul ei ole olnud suuremaid juukseid kui Carles Puyolil. Päriselt kaklesin vist viimati viiendas klassis ehk umbes aastal 1997, aga see vist kakluseks ei kvalifitseeru. Ja siis muide sai türahiinlasele ikka täiega turpi veetud. Ja Teele, las mehed kaklevad, siis pärast on suuremad sõbrad
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas lennu Vaata postitust
                Ja Teele, las mehed kaklevad, siis pärast on suuremad sõbrad
                See on küll õige. Lasteaias löödi mul vist kohe esimesel päeval supp välja, sest et ma ei tahtnud peitust mängida, pärast olime parimad sõbrad.

                Peaks vist lennule ka igaks juhuks kümpsi sõitma, muidu lähme veel tülli. Lõng selline.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #38
                  mikk on õige mees.


                  mul varsti tuleb klassi kokkutulek

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                    See on küll õige. Lasteaias löödi mul vist kohe esimesel päeval supp välja, sest et ma ei tahtnud peitust mängida, pärast olime parimad sõbrad.

                    Peaks vist lennule ka igaks juhuks kümpsi sõitma, muidu lähme veel tülli. Lõng selline.
                    Jah. Preventiivse abinõuna on üks korralik lõuahaak garneeringuga kindlasti omal kohal. Ja taku saab kokkutulekul vanu sõprussuhteid kindlasti teravadada. See on rõõm.
                    www.jalgpall.ee
                    http://www.last.fm/user/lennartk

                    Kommentaar


                      #40
                      ja ma loodan, et sõbrad tervitavad mind ka täiel rinnal oleks ju vahva.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        Lasso baar on superkoht. käisin seal umbes 5 aastat tagasi FC Golli hooajalõpu peol. mingi vend ei suutnud ega suutnud baaris otsustada, millist napsu osta. õpetasin, et kuna tal niikuinii vahet pole siis ostku kõige odavamat. pärast seletasin umbes 10 minutit et see ongi sedasorti huumor ja lõpuks ei saanudki peksa.
                        LOL.

                        Lasso on geniaalne koht. Minult tuli mingi vend küsima miks ma laulan täiest kõrist "autovargad, shallalalaalallalaaa, autovargad, shallalalaalallalaaa jne jne" Selgitasin siis, et mul varastati just bemm ära. Tuli välja, et teema ei olnud võõras ja ta uuris edasi, et kas ei pakutud tagasi müüa ja kui ma ütlesin, et tagasi pakuti müüa Renaulti, siis ju riivasin ametiau ja juttu jätkus kauemaks.

                        Aga nagu tavaliselt sellistes olukordades, õnneks olen suhteliselt suur, mistõttu viimased paarkümmend aastat ei ole osutunud vajalikuks füüsiliseks muutuda.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          #42
                          No kurat, tulen sünnipäevalt, kui mu kodutänaval on 2 mendiautot, vilkurid peal ja Volkswagen Passat.
                          Läksin sõprade juurde, et küsida, mis siis ikkagi juhtus, tuli mingi kahtlane russ mu juurde ja hakkas sõimama: "što tõ smootriš, bläd? Idi nahui, urod bläd. Sasii hui, suka!"
                          Pärast tuli välja, et tüübid põgenesid oma panniga mentide eest ära, aga saadi kätte. Nimelt istusid nad 9-kesi sees. Samal ajal, kui meiega lambist sõimati, mendid ei teinud midagi. 1 tüüp viidi ära, see kes roolis oli.
                          Tundus varastatud auto, 9 inimest, Liinidelt vist, tundus küll. Narkareid meenutasid. Mingi 13-21 aastased.
                          Pärast viis puksiirauto Passati minema, need tüübid hakkasid meie poole tulema. Kuna meid oli 5, siis ei hakanud ka põrkama. 3 poissi ja 6 tüdrukut.
                          Aga kõik tundusid narkarid olevat.
                          Noh, hea, et jamaks ei läinud.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            No kurat, tulen sünnipäevalt, kui mu kodutänaval on 2 mendiautot, vilkurid peal ja Volkswagen Passat.
                            Läksin sõprade juurde, et küsida, mis siis ikkagi juhtus, tuli mingi kahtlane russ mu juurde ja hakkas sõimama: "što tõ smootriš, bläd? Idi nahui, urod bläd. Sasii hui, suka!"
                            Pärast tuli välja, et tüübid põgenesid oma panniga mentide eest ära, aga saadi kätte. Nimelt istusid nad 9-kesi sees. Samal ajal, kui meiega lambist sõimati, mendid ei teinud midagi. 1 tüüp viidi ära, see kes roolis oli.
                            Tundus varastatud auto, 9 inimest, Liinidelt vist, tundus küll. Narkareid meenutasid. Mingi 13-21 aastased.
                            Pärast viis puksiirauto Passati minema, need tüübid hakkasid meie poole tulema. Kuna meid oli 5, siis ei hakanud ka põrkama. 3 poissi ja 6 tüdrukut.
                            Aga kõik tundusid narkarid olevat.
                            Noh, hea, et jamaks ei läinud.
                            teema on millal sa viimati kaklesid, mitte millal sa viimati venelast venelasena käitumas nägid

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Matchy Vaata postitust
                              teema on millal sa viimati kaklesid, mitte millal sa viimati venelast venelasena käitumas nägid
                              parandan: venelast tiblana.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                #45
                                kakelda ei ole ilus, samuti ennast lüüa lasta.

                                Kunagi trennis õpetati, et kui 1-2 löögi järel ei kuku, siis lase jalga. Õnneks on siiamaani mõned harvad korrad kukkunud.

                                Viimati kaklesin põhikoolis 12 aastat tagasi, umbes.

                                edu noortele!!!
                                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X