320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaklemine on nõrkadele.
    Ma pole peaaegu kunagi kakelnud.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
      Kaklemine on nõrkadele.
      Ma pole peaaegu kunagi kakelnud.
      Moraali pole vaja lugeda, muidu ei räägi keegi oma kaklustest.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Algselt postitas magnisco Vaata postitust
        Moraali pole vaja lugeda, muidu ei räägi keegi oma kaklustest.
        See polnud nii mõeldud
        Alati on ikka huvitav lugeda teiste foorumlaste vägitegudest.......kutsun üles kõiki kaklema ja sellest siin rääkima.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          Üksi kahe russi vastu, algus oli palju lubav, aga lõpuks sain sisse(Suht napilt küll).

          Kommentaar


            kutsun üles kellegile hambasse panema ning seda filmima ning of koors youtube üles kah!

            Kommentaar


              Viimati lugu siis selline,Läksin siis tüdrukuga rannast koju ja parki jõudes(lepistiku park)oli sõpradel väike tüli tekkind ühe tteise kambaga ja noh kuna ma tegelen poksiga jne. paluti mind ühe teise kutiga fightima. See vend oli must neli aastat vanem ja käis kickpoksis nii et asi oli enamvähem võrdne(ise olen siis 15). Aga lõpp tulemus oli see et ta sai haledalt peksa ja mul oli jällegi heameel Võistlusi vist kakluseks ei saa nimetada!?Muidu seal tore saab ka tibladega teha Muidu sellised kambate vahelised ka vahetevahel,enamus tibladega.

              Kommentaar




                Teemasse ka siis.

                Kuigi ma omastarust olen selline natukene tagasihoidlik ning ei hakka lambist plõksima, siis põhikooli on tulnud mul pea iga aasta kellegagi kakelda. Enamasti olen ise lõuksi ikka saanud. Viimane maadlus toimus 9. klassis. Kuna mina olen veits kõhn ja vastane natukene suurema kondiga, siis käis kõik väga kärmelt: tema jooksis mind pikali, andis paar obadust, ütles 'käi perse' vms ning siis tuli juba mingi õps vahele ja asi sai läbi.

                Kommentaar


                  Kaklesin viimati koolis kevadel, üks tüüp tuli plõksima, sai molli, ma sain vaid õrna hoobi vastu kaela (tänu kiirele blockile). Kõige huvitavam osa selles oli see et õpetaja kutsus sotsiaalpedakoogi ja hakkas teda sebima Midagi erilist ei juhtunud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                    ... Kõige huvitavam osa selles oli see et õpetaja kutsus sotsiaalpedakoogi ja hakkas teda sebima...
                    Seda võis küll huvitav vaadata olla! :-)
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      No suht hiljuti. Sõbrad jõid ja otsustasid siis , et dvi otsime kellegi kellega kakelda. Taipoks vms mida nad harrastavad teeb ju täkuks, kui veel alko otsa lisada. Leidsid. Asi päädis sellega, et üks mu tuttav sai vanalinnas, (vist nimeta baari läheduses) ahjuroobiga silma alla. Vend laksust maas, veritseb ja selle asemel, et kiirabi kutsuda, panid ühed jooksu ja sõbrad vinnasid tuttava autosse ja viisid koju 'kainenema'. Aga elab , õhtust ta muidugi väga palju ei mäleta. Õppis..ma loodan.

                      Kommentaar


                        nojah, sellised need poksijad ja taipoksijad ja jõusaalijurakad ja muud sarnased juba on.. tilka saavad, siis mõistus kaob.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Öine Nimeta Baari esine on klassika- reede ja laupäeva õhtuti on seal pidevalt kiirabi kohal, kes äratambitud poksitrenni tüüpe ja muidu osse minema tarib. Väidetavalt tahab kiirabi sinna traumapunkti teha, et kütuseraha kokku hoida. Mina vähemalt hoian alati sealt alati ringiga eemale, mine sa tea, millal mõnel härjaks joonud tüübil probleemid mu juuste pikkuse või millegi sellisega on.

                          Kommentaar


                            lõng oled ve?

                            Kommentaar


                              Miks nii siis? Oled karvane või?

                              Kommentaar


                                Mingi karvane vitupea oled ve?
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X