320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ära anna, muidu saad surma ka veel.
    Iroonia???
    slimm.ee

    Kommentaar


      #62
      koli välismaale. vända-aveli ja tema poisssõbra juurde kolmandaks.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Iroonia???
        ei ole, kas sa siis ei tea.... mul üks sõber sai noaga näkku, kui koplis kella küsis.. sama jama, mingid vennad olid need venkud eelmine öö pollarisse andnud, siis kandsid kõikide võõraste peale vimma...

        Kommentaar


          #64
          Nojah, päris karm. Kuidas su sõbral tervis on?
          slimm.ee

          Kommentaar


            #65
            mis tervist sa enam tahad, kui hingegi sees ei ole

            Kommentaar


              #66
              et sa saaksid veel jõule näha soovitan sule soojalt, käi tänavatel ja räuska vene keeles eestlaste peale....siis oled hõumi ja ei saa surmaaaaa

              Kommentaar


                #67
                aga samas.. kuna sa oled 13 ja suht loll, siis saad eestlaste käest kümpsi.... seega sitt niff, keretäis on kindlalt soolas.

                Kommentaar


                  #68
                  Nonii. Käisin õues ja need mehed muidugi juba tänaval. Hakkasid siis agaralt oma abivägesid telefoni teel kokku kutsuma. Tõmbasin just koju.

                  EDIT: Kas ma pean oma blogi tegema?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    #69
                    osta tsäkud ja hakka vehkima

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Nonii. Käisin õues ja need mehed muidugi juba tänaval. Hakkasid siis agaralt oma abivägesid telefoni teel kokku kutsuma. Tõmbasin just koju.

                      EDIT: Kas ma pean oma blogi tegema?
                      nii põkk sa ka pole, et sulle vaja kambaga tappa anda ju
                      ära kujuta ette
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Nonii. Käisin õues ja need mehed muidugi juba tänaval. Hakkasid siis agaralt oma abivägesid telefoni teel kokku kutsuma. Tõmbasin just koju.

                        EDIT: Kas ma pean oma blogi tegema?
                        arvad, et nad hakkavad päise päeva ajal kah kaklema?

                        Kommentaar


                          #72
                          no siin paar kuud tagasi oli selline tore juhus , et oli sünnipäev neiul ja pidu muidugi täies hoos.
                          Juua täis peaga muutun alati härjaks ja niisiis hakkasin täiega üles ärgitama mingit kutti , et mida ta siin hõljub ja semmib minu sõbrannadega.
                          Mida aeg edasi seda rohkem närvi ta läks ja mina rohkem purju jäin, siis ta läks viisakalt minu sõbrannat ära saatma ja see mulle muidugi ei meeldinud . Jälle kord lasin sõnad käiku ja peaaegu oleks juba rüseluseks läinud , aga öeldi et pole mõtet.
                          Läks aeg edasi ja alkoholikogused suurenesid jällegi minul ja istusime kuttidega üleval ja jõime. Sünnipäeva laps oli juba vaikselt unne soikunud , kui see kutt teda näperdama läks , pärast öeldi et läks üles äratama , aga no minule tundus see ahistamiskatsena , muidugi läksin seletama , et tõmba NA siit ja kao minema , ta ütles et võib veel teha ja puudutas veel , lükkasin ta minema ja ta läks alla korrusele.
                          Aga jube tähtis nagu ma olen hakkasin ülevalt karjuma , et tule üles va pedekas jne jne.
                          Lõpuks ta tuligi ja ma seisin üksi jube tähtsalt trepikäsipuude najal ja kedagi mööda ei lasknud , neid oli 4 ja mina olin väga lampis. Pöörasin pilgu korra sõpradele ja äkitselt olin siruli maas ja jalahoobid lendasid näkku. Minu õnneks sain käed ees hoitud ja kutt karjus et ma võin veel lüüa tahad veel vä.
                          Lõpuks tuli sõber vahele ja lohistas mind teise tuppa. See oli muidugi kainestav pauk ja kui ma 5 minti toibusin ja selle T*rapea üles tahtsin otsida , olid nemad oma pundiga juba sealt peolt läinud. Peksa saamisest õppisin , et rääkida pole kunagi mõtet, alati tuleb esimesena lüüa ja kõik oleks võinud vastupidi olla , aga noh elu õpetab

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas lock Vaata postitust
                            arvad, et nad hakkavad päise päeva ajal kah kaklema?
                            Miks mitte?
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              #74
                              A siis teine lugu. Kutsu keegi suurem kaasa. Siis nad vast ei hakka plõksima

                              Kommentaar


                                #75
                                Einoh, ma olingi sõpradega, aga nad ei ole eriti kakukullid. Suured tüübid, aga eriti mitte kakukullid.

                                Siis nad hakkasid numbreid valima jne. Et noh suurem kamp kutsuda.

                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                nii põkk sa ka pole, et sulle vaja kambaga tappa anda ju
                                ära kujuta ette
                                Ma ei kujutagi, aga point on selles, et nad ise ei julgenud meile peale lennata, seepärast hakkasidki nad helistama.
                                Aga venelase moto on see: Kui saan peksa, siis kutsun suurema kamba kokku ja anname talle/neile ise peksa.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X