320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

treeningp2evikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    täpselt niipalju kui viitsin varieeruvalt 0st 6e pooleteist tunnise mahuga sporditegevusele nädalas. Ahjaa, ma pole kunagi jooksu trenni teinud ja ei hakka kah, socceri treeningutel 3 stataringi on maks mis ma viitsin sörkida jalutada soenduseks

    Kommentaar


      #17
      Arti, mis ala siis valisid lõpuks?


      Aga üldiselt Chilleri kava on normaalne, aga ta peaks tempot tõstma ning rohkem kordi päevas harjutama, küll siis ka tulemused tulevad.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #18
        ma just trreneii

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Arti, mis ala siis valisid lõpuks?


          Aga üldiselt Chilleri kava on normaalne, aga ta peaks tempot tõstma ning rohkem kordi päevas harjutama, küll siis ka tulemused tulevad.
          Milles asi? Ma teen 3 korda päevas kätekõverdusi, kõhulihaste harjutusi ja vahel ka hantlitega. Mahub ilusti 15 mindi sisse ära. Mis kamm on ah?

          Aga sellest asjast millest sina räägid, tempot tõsta ei saa käsi väsib niigi ära...
          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
          If you're good at something, never do it for free - See above.
          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Ch1ller666 Vaata postitust
            Milles asi? Ma teen 3 korda päevas kätekõverdusi, kõhulihaste harjutusi ja vahel ka hantlitega. Mahub ilusti 15 mindi sisse ära. Mis kamm on ah?

            Aga sellest asjast millest sina räägid, tempot tõsta ei saa käsi väsib niigi ära...
            Mingit kammi ei ole.

            Kui käsi väsib ära, siis järelikult on vähe trenni. Püüa maksimumi, mees!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #21
              hihihihihihih chiller ei tea trenni tegemisest mitte midagi hihihih

              Kommentaar


                #22
                Chiller teeb kõvasti meeleheitetrenni.

                eestlased on üldse edukad sel alal. ma ise ka.

                lähen ja hardin te fakk appi.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Arti, mis ala siis valisid lõpuks?
                  Kickbox , esmaspäevast hakkavad trennid Lasnamäel.

                  Teemaalgatajalt küsikisn, et mis alaga ta tegeleb ning mis vanuseklassis ta koondisesse jõuda tahab ?

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma ei viitsi kuskile fitnessi või kuratteab kuhu foorumisse minna, nii et: kui vaikselt iga päev trenni tahaks teha, siis kuidas? Selles suhtes, et asfalti peal väga joosta ei meeldi, samas rattaga varsti enam ka väga sõita ei saa. Jõusaali peale ka väga kulutada ei viitsi.

                    Ma nüüd neid ülemisi kuidagi ei välista, aga andke soovitusi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Türa, tee, mida sa teha tahad. Mida sa ootad, et keegi sinu eest ära teeb?

                      Kommentaar


                        #26
                        jookse metsas või pargis.

                        Kommentaar


                          #27
                          kuulgä ma ei tea mis trenni teha ääää nänänänääää ma tahan oma pepu ilusaks teha mida ma tegema pean

                          Kommentaar


                            #28
                            http://www.fitness.ee/lehed/tooriist...gaosa/032.html

                            Saad sama pringi pepu nagu Värnikul

                            Kommentaar


                              #29
                              osta koju reguleeritavad hantlid ja mingi lõuatõmbepulk. Kodune jõusaal kohe olemas.

                              Kommentaar


                                #30
                                ise olen mõelnud kaua et võiks müslibatoonegi süüa.
                                iga päev kuulan natuke lillelapsemuusikat ja küpsetan uusi mõtteid. vahest viskan niisama nalja ja söön kaerahelbeputru. iga päev jooksen ca.3 km ja trennid ja mängud pealegi. tunnetan endas juba üsna jõhkrat väge

                                Kommentaar

                                Working...
                                X