320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Kasepats-Pidur
    replied
    Ajast, mil noor Tõnis Mägi vähe karmimat kraami tegi.


    Kommentaaridest: "vot selline trueschool peaks presidendi vastuvõtul kõlama"

    Leave a comment:


  • sziczinche
    replied
    Vahelduseks veits vabamat kraami ka:

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Kes ütles, et (Inglise ja Sambia juurtega Taani) naised räppida ei oska?

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied

    Leave a comment:


  • WeThePeople
    replied
    no ei tea, ma lähen Drake fenomeniga kaasa:

    Leave a comment:


  • sziczinche
    replied









    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied


    Cool D-le palju õnne 33. sünnipäevaks! Jeesuse iga.

    edit: leidsin parema loo.

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Selle eespool oleva rickrolli või mis iganes ma liigitaks just nimelt "tootmiseks". Ja niisugusel kujul minu silmis suht väärtusetuks. Aga on ka palju halvemat muusikat maailmas tehtud, kes tahab, las kuulab.

    omalt poolt veidi vanemat ja head IAM'ilt:

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Tänapäeva hip-hop on vägagi laialdane mõiste. Seesmõttes, et HipHop on arenenud lihtsalt vägagi erinevates suundades. Lõimunud rnb-ga ja lembelaulikutega jne.. Seda ei tuleks võtta põlgusega, sest kui vähegi head muusikat otsida, siis võib seda ikkagi vägagi suurtes kogustes leida. Ma ei hakka kirjutama, mis minu arvates tänapäeval tõesti hea hip.hop on, sest see on ju puhtalt minu maitse. Aga liigitada sellist asja fekaalitootmiseks... on õrnalt madalalaubaliste pärusmaa. mitte midagi isiklikku, lihtsalt minu arvamus. peace ja asjad.
    Nojah...Mis puutub hip hopi, siis ma võib-olla tõesti liialt tagurlike vaadatega.
    Ei ole uue aja lauljate/räpparitega kursis ning seepärast ka väga võõrastav midagi sellist kuulda (eriti veel, kui see liigitatakse hip hopi alla)
    Minu jaoks on selle sõnaühendiga alati seostunud lihtsalt mingid vana kooli niggad, kes kuskil new yorgi ghettos kurje riime põimuvad ning kõiki ja kõike vihkavad.
    Ning kuna ma pole absoluutselt adekvaatne antud muusikastiili kohta kõnelema, siis lõpetan enne, kui keegi ekspert mu kuu peale saadab!
    seega minu poolt over and out

    Leave a comment:


  • plekkpurk
    replied
    Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
    WTF is that??
    Kas see ongi tänapäeva räpp/hip hop?? (andestage, pole antud stiiliga eriti kodus)
    Ohjah...mäletan veel neid kaugeid aegu, kui kõik Wu-Tangi, 2 Paci või Onyxit kuulasid. Tookord mõtlesin, et jube nõme. Kuid pärast sellist asja kuuldes tuleb ahastus peale ning ausalt öeldes igatsen kõike seda karmi värki.
    Vähemalt nad ei halatud nagu mingid kuradi eided.
    Tänapäeva hip-hop on vägagi laialdane mõiste. Seesmõttes, et HipHop on arenenud lihtsalt vägagi erinevates suundades. Lõimunud rnb-ga ja lembelaulikutega jne.. Seda ei tuleks võtta põlgusega, sest kui vähegi head muusikat otsida, siis võib seda ikkagi vägagi suurtes kogustes leida. Ma ei hakka kirjutama, mis minu arvates tänapäeval tõesti hea hip.hop on, sest see on ju puhtalt minu maitse. Aga liigitada sellist asja fekaalitootmiseks... on õrnalt madalalaubaliste pärusmaa. mitte midagi isiklikku, lihtsalt minu arvamus. peace ja asjad.

    Leave a comment:


  • dimaggio
    replied
    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    nii hea, et panen kohe duubelposti

    WTF is that??
    Kas see ongi tänapäeva räpp/hip hop?? (andestage, pole antud stiiliga eriti kodus)
    Ohjah...mäletan veel neid kaugeid aegu, kui kõik Wu-Tangi, 2 Paci või Onyxit kuulasid. Tookord mõtlesin, et jube nõme. Kuid pärast sellist asja kuuldes tuleb ahastus peale ning ausalt öeldes igatsen kõike seda karmi värki.
    Vähemalt nad ei halatud nagu mingid kuradi eided.

    Leave a comment:


  • WeThePeople
    replied
    et päris igav ei oleks


    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied

    Leave a comment:


  • WeThePeople
    replied
    nii hea, et panen kohe duubelposti

    Leave a comment:


  • WeThePeople
    replied
    tegelt ma teadsin, et mul läks valesti, vaatasin lihtsalt kas te ka märkate

    Leave a comment:

Working...
X