320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • zelee
    replied
    Eestimaist venekeelset räppi.

    Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    Täna jäi kõrva uudis, et Putin olevat enda tervisega hädas. Noh, kui keegi sellest elusalt välja tuleb, siis just tema. Väikene lillekimp kah:

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Tervitades kõiki ebaterveid humoriste



    paljastan su nagu Mihkel Raud mütsita
    sulle see räpivärk ei istu nagu külm prill-laud, kükitad


    Süsteemsüsteem on üldse pedelt hää plaat. Enne, kui Chalice (vähemalt minu jaoks) kaks head laulu per plaat vennaks muutus.

    Leave a comment:


  • Daz Booob
    replied
    tra kui hea tunne on. nagu oleks kapi põhja unustatud teksadest nutsu leidnud.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied


    Termanology+ Primo

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied



    Aa ja öövahetuse puhul seda värki kah:



    poleks liiga palju isegi, kui see siin samal lehel juba korduks

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied


    Sünge flöödilaadne instrument töötab jätkuvalt.

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Sattusin sama asja peale hiljuti. Personaalne lemmik on see ukulele neiuga lugu. (esimene vidjo siis). Inspireeris ennastki fruity loopsi avama ja midagi pusima (still suck).

    Minu hipsteripoole lemmikbänd viskas ka uut lugu:



    Vabandused ette ka, kui täiesti tundmatuid juutuubi ahve on vastuvõetamatu sheerida

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    aga mulle meeldib, et on pisut tõmblemist ja furoori isegi, kui see meie konnatiigis võib tunduda tühine.
    algul tõmmati kenasti käima, aga kui asi jõudis umbes selleni, et "abraham helistas mulle ja rääkisime asjad selgeks ja kõik on nüüd ikkagi chill", siis... jah. erkkikõlu.

    (tommyboyl pole see ju ka esimene kord täiesti arusaamatu koha peal kettasse minna, meenub mõne aasta tagune mcbättl, kus BigN ta totaalselt endast välja ajas. vähe naljakas, arvestades, et ta on viimane mees, kellel eesti hiphopis üldse midagi tõestada peaks olema, veel vähem noortele kukkedele.)

    -----

    a muidu. ei ole aega teemat läbi lapata, aga seda loodetavasti pole siin olnud. clams on jätkuvalt jumal.



    mr greeni 'live from the streets' seeria peale sattusin ka yt's millalgi. sügavalt soovitan tema kanali kaudu neid episoode edasi vaadata, näiteks see thomas at the 3 block on briljantne. millalgi on lubanud mõistagi asja ka albumiks vormida.







    ja kendrick lamar tegi vahepeal aasta plaadi. m.a.a.d shit.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    ajastuse koha pealt on jah selge, et pole mõtet enda sees hoida, kui saab promoda. minu mainitud ütlused olid ka ajal, kui plaadile juba materjali tehti. vaatasin Papa fesari uuesti läbi ja seal lingib ta selgituseks EHH esilehe. ehk siis tihe foorumitüli? kas siit foorumist võib sama oodata? ega Abraham siin liige pole - on/oli ta ju jalgpallitreener?

    aga mulle meeldib, et on pisut tõmblemist ja furoori isegi, kui see meie konnatiigis võib tunduda tühine. Papale annaks punkti abrahamsteri ja päkapikujõulu eest.

    olgu siis klassika ka siin:

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    oligi siis promo pärast? ma sattusin Suur Papa facebooki lehele just vahetult enne disse ja siis seal olid mingid imelikud sõnumid nagu kohe oleks biif üleval. mis need väidetavad triggerid siis olid? riimis oli ka a'la 'su enda hõumi seda kinnitas vms'. et mitäpäs keissinen?
    No kindlalt toda ei saa muidugi väita, aga ajastus on kahtlane, kui vägaväga ära uinunud skenes mõni kuu enne albumit järsku mingi terav üles tõmmatakse. Täielikku sisu vast teab Papa ise ainult.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    oligi siis promo pärast? ma sattusin Suur Papa facebooki lehele just vahetult enne disse ja siis seal olid mingid imelikud sõnumid nagu kohe oleks biif üleval. mis need väidetavad triggerid siis olid? riimis oli ka a'la 'su enda hõumi seda kinnitas vms'. et mitäpäs keissinen?

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied
    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Keegi viitsib lühikokkuvõtte teha Genka vs Abraham. Mis värk on?
    Minu arusaama kohaselt algas kõik sellest, et Suurel Papal olin vaja oma tulevase plaadi promomiseks mingi lärm üles tõmmata ja otsustas selleks mingi looga Abrahami pihta tulistada. Papa plaat tuleb Legendaarse alt.

    Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio


    Out of nowhere üritas Abrahami plaadifirma (Superbandiit) üks bosse Tommyboy ise Papa pihta üht-teist kommenteerida.

    Explore the largest community of artists, bands, podcasters and creators of music & audio


    Nüüd täna paar päeva hiljem tuli siis Abrahami vastus ja seal läks samapalju kütet nii Papa kui ka Genka (Legendaarse boss) pihta.

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


    Ja nüüd siis viimane rääkis facebookis, et tema ei vasta.


    Iseenesest on kõik muidugi halenaljakas. Lood pole eriti tugevad ja nagu keegi ehhis ütles, et eesti biifid=kirjasõprade marketing. Toomase sekkumine on obv kõige kurvem. Ja nii Genka kui ka Toomase puhul kõige weakim shit ever on argumendid, et ''meie oleme asja 20 aastat teinud ja meid ei huvita ja me...kirjutame sellest, kuidas meid ei huvita, meetrise FB posti/sita vastudissi''

    Pmst asi, kust oleks võinud sündida nii mõnigi eesti klassikasse kuuluv träkk, kokkuvõttes (vähemalt pärast esimest raundi, a vaevalt neid rohkem tuleb) tuli hunnik juustu ja vanameeste kõvatamist. Weak shit noh

    Leave a comment:


  • zelee
    replied
    Keegi viitsib lühikokkuvõtte teha Genka vs Abraham. Mis värk on?

    Leave a comment:


  • wordprez
    replied



    Sattus säärane tore Large Professori asi kuuldeulatusse

    Leave a comment:

Working...
X