320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3-e konnantaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

    Originally posted by p3p3


    Nuh ega Kannikul ei ole midagi viga aga Mardisalu äätab ja öötab seal terwe aja ja on jummala ädas kui ManU pähe saab
    Täitsa geniaalselt paned.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

      Mardisalu ja Kannik näitavad taas oma oskusi 17.septembril kommenteerides mängu Arsenal vs Inter

      Kommentaar


        Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

        Originally posted by Loca


        Mardisalu ja Kannik näitavad taas oma oskusi 17.septembril kommenteerides mängu Arsenal vs Inter
        ehk siis ints on oma keskime paberilt-maha kommentaaridega ja mart ilmselt on õnne-junnis kui gunneritele värav lüüakse (kui lüüakse)
        masendav
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

          me näeme võrkpalli(minu jaoks mõttetu), me näeme korvpalli(vaadatav), a mitte raasugi eesti jalgpalliklubide mängudest. no ok, tvmk mäng oli, a ma mõtlen ikka meitriliigat, flora ja maardu ja tvmk vahelisi mänge. miks ei näe eesti meistriliigat. äkki keegi teadjamees seletaks seda.
          mardisalu ikka kokutab tõesti jubedalt, a ma arvan, et ta on juba selle eest niipalju kordi mööda päid ja jalgu saanud ning hakkab ise kah aru saama, et kuskilt otsast on end vaja muuta. kannik on ju suht norm, kuigi targutab mis hirmus. sellel aastal sooviks ikka kedagi huvitavat mardisalu või siis kanniku kõrval näha. mardisalu kohta veel niipalju, et kui manu mäng pole, on ta jutt enam-vähem talutav. tegelt mul arvamus muutus temast, kui ta flora ja sherifi mängu ajal must peldiku järjekorras mööda trügis, tuues vabanduse meeletust hädast.
          huvitavaid mänge lootes...
          Jalgpallifänniks ei saada

          Kommentaar


            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

            Originally posted by Henry19


            me näeme võrkpalli(minu jaoks mõttetu), me näeme korvpalli(vaadatav), a mitte raasugi eesti jalgpalliklubide mängudest. no ok, tvmk mäng oli, a ma mõtlen ikka meitriliigat, flora ja maardu ja tvmk vahelisi mänge. miks ei näe eesti meistriliigat. äkki keegi teadjamees seletaks seda.
            mardisalu ikka kokutab tõesti jubedalt, a ma arvan, et ta on juba selle eest niipalju kordi mööda päid ja jalgu saanud ning hakkab ise kah aru saama, et kuskilt otsast on end vaja muuta. kannik on ju suht norm, kuigi targutab mis hirmus. sellel aastal sooviks ikka kedagi huvitavat mardisalu või siis kanniku kõrval näha. mardisalu kohta veel niipalju, et kui manu mäng pole, on ta jutt enam-vähem talutav. tegelt mul arvamus muutus temast, kui ta flora ja sherifi mängu ajal must peldiku järjekorras mööda trügis, tuues vabanduse meeletust hädast.
            1.Võrkpall ei ole mõttetu. Eesti koondisel läheb hästi, ESS Pärnul läheb hästi, niiet loogiline, et neid mänge näidatakse. Schenkeri mängud on ka üsna huvitavad. Mina igatahes vaatan neid hea meelega.

            2.Eesti Meistriliigat pole mõtet näidata, sest vaatajaid oleks lihtsalt liiga vähe. Telekavasse poleks neid ka ju kuhugi paigutada, seebikad ja uudised jääksid ju inimestel vaatamata. Arvatavasti võtaks need ülekanded ka üsna palju raha (ma arvan vähemalt nii).

            3.Loodetavasti on Mardisalu lugenud piisavalt meediarvustusi enda kohta ja neist õppust võtnud.

            4.Keda huvitavat sa Mardika ja Kanniku kõrval näha tahaksid? Meie mängivat peaministrit ehk?

            5.kuhupoole su arvamus mardisalust muutus?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

              Originally posted by Loca


              Originally posted by Henry19


              me näeme võrkpalli(minu jaoks mõttetu), me näeme korvpalli(vaadatav), a mitte raasugi eesti jalgpalliklubide mängudest. no ok, tvmk mäng oli, a ma mõtlen ikka meitriliigat, flora ja maardu ja tvmk vahelisi mänge. miks ei näe eesti meistriliigat. äkki keegi teadjamees seletaks seda.
              mardisalu ikka kokutab tõesti jubedalt, a ma arvan, et ta on juba selle eest niipalju kordi mööda päid ja jalgu saanud ning hakkab ise kah aru saama, et kuskilt otsast on end vaja muuta. kannik on ju suht norm, kuigi targutab mis hirmus. sellel aastal sooviks ikka kedagi huvitavat mardisalu või siis kanniku kõrval näha. mardisalu kohta veel niipalju, et kui manu mäng pole, on ta jutt enam-vähem talutav. tegelt mul arvamus muutus temast, kui ta flora ja sherifi mängu ajal must peldiku järjekorras mööda trügis, tuues vabanduse meeletust hädast.
              1.Võrkpall ei ole mõttetu. Eesti koondisel läheb hästi, ESS Pärnul läheb hästi, niiet loogiline, et neid mänge näidatakse. Schenkeri mängud on ka üsna huvitavad. Mina igatahes vaatan neid hea meelega.

              2.Eesti Meistriliigat pole mõtet näidata, sest vaatajaid oleks lihtsalt liiga vähe. Telekavasse poleks neid ka ju kuhugi paigutada, seebikad ja uudised jääksid ju inimestel vaatamata. Arvatavasti võtaks need ülekanded ka üsna palju raha (ma arvan vähemalt nii).

              3.Loodetavasti on Mardisalu lugenud piisavalt meediarvustusi enda kohta ja neist õppust võtnud.

              4.Keda huvitavat sa Mardika ja Kanniku kõrval näha tahaksid? Meie mängivat peaministrit ehk?

              5.kuhupoole su arvamus mardisalust muutus?

              Tegelikult oleks Pahtsi pähis lahe telekommentaatohi hollis kuulda:P Ehiti lahe on see kuidas meie kallis Pahts hääldab r tähte h-na:P:P:PAga võrkpall on küll lahe, aga tavaliselt toimuvad Eesti Meistriliiga mängud 18-19 vahel mis siis ETV-st ka tuleb...19 on uudised 18 on uudised narvakatele, krt oma viga et Eesti keelest aru ei saa.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                seebikate kohta niipalju, et liitudes euroopa liiduga kaovad need ära ja nende asemel oleks mega vaadata jalgpalli. seal järjekorras ma mõtlesin, et ta ei olen enam alla keskmise, tegelt täitsa keskmine on. ma usun, et peaminister saaks selle asjaga isegi enam-vähem hakkama. ka mina vaatan võrkpalli, aga kahjuks jätab see mind külmaks, see, et ees pärnu kuskile sinna kõige kõvemasse liigasse juhuse läbi sai, jätab mind samuti külmaks, kuigi seda brasiillast tahaks küll rabelemas näha. ise ma küll muidugi kahtlen selles, et võrkpall on vaadatavam kui jalgpall. meitriliiga mängegi hakkab juba üha rohkem rahvast vaatamas käima, ainus probleem on lihtsalt selles, et eestlane on mugav rahvas ja ei viitsi sinna staadionile eriti külmetama minna. nad võiks ju kuus mingit paari huvitavamt mängu näidata, eks nad siis ise otsustavad edasi, kas näidata rohkem või mitte. igaljuhul mänge hakkaks kindlasti rohkem inimesi vaatamas käima.

                loodan, et said oma küsimustele vastused.
                Jalgpallifänniks ei saada

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                  Originally posted by Henri19
                  seebikate kohta niipalju, et liitudes euroopa liiduga kaovad need ära ja nende asemel oleks mega vaadata jalgpalli.
                  seebikad ja ameerika filmitööstuse toodang ei kao kuhugi vaid nende osakaal langeb vörreldes euroopa omaga. Näeme samamoodi seriaale ja filme ainult, et (ladina)ameerika toodangu asemel euroopa oma.
                  Vaata Soome TV\'d - kas sealt on kadunud ameerika seriaalid ning hollywoodi masstoodang?

                  Vutti ei hakka me kohe kindlasti nägema ladinaameerika seriaalide asemel. Kasvöi seetöttu, et sellisel kellaajal oleks väga vähe vutihuvilist telekate ees. Need seriaalid olid rohkem koduste inimeste löbu (argipäeviti 15\'st 17\'ni)

                  ka mina vaatan võrkpalli, aga kahjuks jätab see mind külmaks, see, et ees pärnu kuskile sinna kõige kõvemasse liigasse juhuse läbi sai, jätab mind samuti külmaks, kuigi seda brasiillast tahaks küll rabelemas näha.
                  täpselt kirjeldatud viisil jätab enamus inimesi vutt külmaks. Nagu öeldakse - mis seal ikka vaadata kui 20(+2) meest ühte väikest palli taga ajvad.... ja seda 90 minutit järjest!
                  D\'OH iiiiigaaaavvv

                  nad võiks ju kuus mingit paari huvitavamt mängu näidata, eks nad siis ise otsustavad edasi, kas näidata rohkem või mitte.
                  Mitu huvitavat mängu meil 1 kuu jooksul on? Heal juhul 1, tavaliselt sedagi mitte.

                  igaljuhul mänge hakkaks kindlasti rohkem inimesi vaatamas käima.
                  Nagu sa ise kirjutasid..... eestlane on mugav ja ei tule staadionile, eriti veel kui ka telekast saab näha. Suhtumine on - kodus telekast ju vöib vaadata (saab tasuta) aga kui sama asja eest peab raha välja käima ning külm on ka veel, siis \"ei aitähh\"

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                    kui perekonnanimi on Kannik, siis peabki Reitest rääkima
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                      täpselt kirjeldatud viisil jätab enamus inimesi vutt külmaks. Nagu öeldakse - mis seal ikka vaadata kui 20(+2) meest ühte väikest palli taga ajvad.... ja seda 90 minutit järjest!
                      selles on sul küll õigus. üllatavl kombel mõtleb väga palju inimesi niimoodi. et nagu terve väljak on lolle täis ja ajavad mingit mõttetut palli taga. millest selline arvamus on tekkinud?? sellele vist küll keegi vastata ei oska.
                      Jalgpallifänniks ei saada

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                        Originally posted by Henri19
                        üllatavl kombel mõtleb väga palju inimesi niimoodi. et nagu terve väljak on lolle täis ja ajavad mingit mõttetut palli taga. millest selline arvamus on tekkinud?? sellele vist küll keegi vastata ei oska.
                        No vaata, sellele polegi raske vastata. Eestis ei ole jalgpallivaatamise traditsiooni. Mina näiteks käisin paarkümmend aastat tagasi isaga N.Liidu II liiga mänge vaatamas. Seega on mul teatud harjumus staadionil käia. Põhilise jalgpallihuvi sain siiski telerist (kuid mitte ETV-st) märksa paremat vutti vaadates, aga siiski - need staadionilkäigud olid olulised. Kas meiesuguseid oli palju? Ei. Publik staadionil oli valdavalt venekeelne. Minust eelmise põlvkonna jaoks polnud Eesti jalgpalli üldse olemas, sest seda toksiti siin vaid Eesti NSV meistrikate tasemel. Kust pididki inimesed vutipisiku saama? Ja eriti veel naised, kes vist meestest niikuinii suuremad telerivaatajad ja kellele on maastmadalast selgitatud, et sport on igav ja üksluine.
                        Kirjutasin siin juba varem, et meil on väga paljud muidu jalgpallikauged inimesed valmis vaatama MM-i, EM-i ja Meistrite Liiga finaali. Aga iga nädal jalgpall teleris nagu kasvõi Põhjamaades - see ei ole niipea reaalne. Vaatajaid ei ole.

                        Ja btw, seebikad tõepoolest ei kao kusagile. Neid toodavad suure eduga ka EL liikmesriigid nagu Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania, Suurbritannia.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                          Ja btw, seebikad tõepoolest ei kao kusagile. Neid toodavad suure eduga ka EL liikmesriigid nagu Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania, Suurbritannia.

                          darn, ikka siis peab neid nägema, juba tipsile ütlesin, et nüüd hakkad nende asemel jalgpalli nägema.
                          Jalgpallifänniks ei saada

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                            TV 3 17.IX

                            Mardisalu: \"Arsenali närk koht on vist kaitse?\"
                            Kannik: \"No traditsiooniliselt on olnud...\"

                            wtf, nad ei tea vist Arsenali traditsioonidest üldse midagi?

                            1-0 to George Graham\'s Arsenal anyone?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                              koomiline on see kuidas Kannik eetris nina nuuskab ja nuuskamise ajal rääkida proovib :P

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'TV3-e konnantaatorid\'

                                jumala eest, kannik on ikka väga haige mees or sth.. minu meelest juba kevadel ta pool ajast köhis .. tänane luristamine oli aga midagi täiesti uuelt tasandilt
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X