320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Taavi Pailk > Kalev Kruus

    Kommentaar


      vabandage, aga kes oli tänane kommentaator?

      Kommentaar


        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
        vabandage, aga kes oli tänane kommentaator?
        Epic.

        Kommentaar


          Epicu kommentaar oli Barca mängus selgelt pildist maas. Mingi 2 sekundit oli kindlasti maas, vähemalt esimesel poolajal.

          Kommentaar


            Epic lahti lasta.

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Epic lahti lasta.

              Kommentaar


                Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                Taavi Pailk > Kalev Kruus

                Kommentaar


                  mulle täitsa meeldib,kui ta üksi kommenteerib.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    täna 19.10 siis väga hea vastasseis!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      See praegune kommentaatorite duo ei meeldi kohe üldse mulle! Mis värk on, üritavad üksteist kiiruses üle trumbata. Järvela luges 1,32 sekundiga meeskonna koosseisud ette, no on sellest mingit kasu. blablabla, pea hakkab valutama. Okei aitab vingumisest nüüd vist.

                      Kommentaar


                        Valuvaigistid abiks ja juhe seinast välja, mis muud
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kes United - Crawley Towni kommenteeris?


                          Kommentaar


                            Epic ja dannar, te pole erapooletud kommentaatorid.
                            Nõuan teie vallandamist.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Epic ja dannar, te pole erapooletud kommentaatorid.
                              Nõuan teie vallandamist.
                              Sellest pole tegelt suurt midagi, et erapooletud, aga räusata kohtuniku suunas "Mine põrgu!" tolles olukorras kus Squillaci palliga näkku sai on nõme. Ma saan aru, et mõnel seal puldis on punased munandid ja Arsenal on sestap traditsioonilise vaenlase seisuses, aga ootaks siis vähemalt korduse ära, enne kui kohtunikku või keda iganes põrgusse saatma hakata.
                              Aga muidu peace ja hõõruge ikka ahilleust edasi!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                                Sellest pole tegelt suurt midagi, et erapooletud, aga räusata kohtuniku suunas "Mine põrgu!" tolles olukorras kus Squillaci palliga näkku sai on nõme. Ma saan aru, et mõnel seal puldis on punased munandid ja Arsenal on sestap traditsioonilise vaenlase seisuses, aga ootaks siis vähemalt korduse ära, enne kui kohtunikku või keda iganes põrgusse saatma hakata.
                                Aga muidu peace ja hõõruge ikka ahilleust edasi!
                                Epic ütles: "Mine pensionile!"
                                Põrgusse kedagi ei saadetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X