320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Kes ei tea, siis põrgulikult hea mäng on praegu VSB eetris. Toulouse vs. Lyon ja Toulouse juhib, madin on totaalne
    Pole raske arvata kellele härra Dannari poolehoid kuulub. Samas kuulub ka minu poolehoid samale mansale

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Kes ei tea, siis põrgulikult hea mäng on praegu VSB eetris. Toulouse vs. Lyon ja Toulouse juhib, madin on totaalne
      Seda ta on.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Pole raske arvata kellele härra Dannari poolehoid kuulub. Samas kuulub ka minu poolehoid samale mansale
        Kusjuures ma pole kummagi poolt väga, aga intrigeerivam on lihtsalt, kui härrad lillas juhivad ja mängu põnevaks ajavad.

        Kommentaar


          Miks TV6 ja VSB ühte ja sama meistrite liiga mängu kolmapäeval näitab?

          Kommentaar


            Loodame jah ,et Lyon peksa saab. Ühinen ka vaatajatega teiseks poolajaks!
            Edit: Ahh p***e, ära sõnasin.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Miks TV6 ja VSB ühte ja sama meistrite liiga mängu kolmapäeval näitab?
              Siis nad ei pea kusagilt juurde sebima kommentaatoreid. TV6 ja Sport Baltic'ul samad kommijad. Vast selles asi ongi.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Teine põhjus, et tegemist selgetl vooru parima vastasseisuga (alguses kirjutasin mänguga, aga see ei pruugi nii olla).
                Ise tahaks muidugi väiksest aknast vaadata ka Manu mängu.

                Kommentaar


                  Hakkab pihta...Mario Materazzi. Kes kommenteerivad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Siis nad ei pea kusagilt juurde sebima kommentaatoreid. TV6 ja Sport Baltic'ul samad kommijad. Vast selles asi ongi.
                    Dannar istub ju samal ajal jõude. Milles probleem?

                    Kommentaar


                      Dannar, mis sa jamad? Kohtunik ju fikseeris suluseisu selles Gallase olukorras.

                      Kommentaar


                        vaatan mängu viimast veerandtundi leedukeelsete kommentaatorite seltsis. loodetavasti on vähemalt nad suutnud üle saada sellest, et uefa eduardot hukka ei mõistnud. või kui ei ole, siis ei saa ma sellest lihtsalt aru. tänan tähelepanu eest.

                        Kommentaar


                          Kahju, Sleep jõudis ette, aga tahtsin minagi mainida, et oma lahtumatut viha Eduardo vastu võiks suuta natukenegi taltsutada.

                          Kommentaar


                            Okei, mõtlesin, et ei ütle midagi, aga ma küsiks sellist asja, et kas ma kommentaatorina ei tohi üldse oma arvamust avaldada?
                            Enda mäletamist mööda ütlesin kolme asja:
                            - minu arvates oleks pidanud mees praegu mängukeelu all olema
                            - selliseid sigadusi, nagu ilma asjata pikali viskumine, peaks tänapäeva jalgpallis karistama
                            - ja imemängu teinud Nikopolidist kiites, et eriti valus oleks, kui Eduardo selle värava lööks.

                            Sinnajuurde mainin seda, et omal ajal oli aegu, kus käisin iga Arsenali mängu pubis vaatamas ja neile pöialt hoidsin (malagar võib tunnistada). Hoian inglismaal ka siiamaani, aga lihtsalt ei meeldinud mulle selle mehe käitumine antud olukorras. Minu teada pole mees isegi vabandanud antud olukorra pärast, sest mitmed mängijad, kes sarnaste asjade eest kriitikat on saanud (meenub kohe Rauli käega värav, kus ta käis mängijate ees vabandamas), vabandavad.

                            Et küsimus siis selline, et millest eelnenud lausest herr 17 võtab, et ma Eduardot meeletult vihkan? Ma olen alati seda meest ausatanud sellepärast, kuidas ta vigastusest on välja tulnud jne, aga antud situatsioon Celticu mängus polnud ilus. Jah, ta ei saanud karistada ja keegi ei tõesta, et kas ta kukkus nimelt, kuid kas see tähendab, et ma ei või enda arvamust avaldada?

                            Kommentaar


                              No minu arust, see Eduardo dive ei olnud nii hull. Muidugi dive jääb diveks ja seda ei saa kuidagi heaks kiita.
                              Kuid tema dive ei muutnud suurt midagi, Arsenal oli nagunii põhimõtteliselt edasi.
                              Tal oli alles väga tõsine vigastus ja võib-olla tahtis ennast säästa. (Kuigi seda suht raske uskuda, aga võimalus ikkagi.) Ning ta ei hakanud kohtunikult midagi nõudma. (kätega vehkima, karjuma jne.)

                              Tahan öelda seda, et on olnud palju hullemaid dive ja kaalukamaid. Et see ei olnud nii hull, et sellest pool mängu rääkida. (Okei ei räägitud päris pool mängu, aga mainiti natukene liiga tihti.) Ta lõi juba eelmises CL'i mängus värava.

                              Muidugi olen ma Arsenali fänn, seega ei pruugi kõige objektiivsem vastus olla

                              Kommentaar


                                Aga asjast rääkides, et kas ma olen ainus, kellel hoki in latvia on?

                                edit. nüüd on korras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X